Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Sever Kotlina Terezín

Včera odehrána osmnáctka s kamarádem. Byli jsme tam už poněkolikáté. Fairwaie i greeny jako obvykle parádní, i když tvrdší než jindy. Mám pocit, že letos méně zavlažují. Začátek sedmé fairwaie už místy začíná hnědnout.. Přitom vloni v těch největších  horkách to byla reklama na zelenou.
Bunkry jsou bohužel průšvih, tolik kamení tam je, že by se do dalo použít místo kačírku do betonu.
Kdo nezná, je to rovinaté hřiště, ale spousta vody všude. Jamky jsou každá jiná. Letos posekali na některých místech ten největší džihád, ale pořád zbývá dost místa, kde ztratit míček.
Restaurace i všechen personál v pohodě, jídlo dobré. Slušný výběr denní nabídky pod stovku.
Hřiště plné, ale žádná tragédie.
Rozhodně stojí za návštěvu.
 
Re: Zkušenosti z Kotliny

Ja jsem letos mel smulu, neb jsem pri druhem kole narazil na golfovy tabor. Takze zasek na 2ce. Po 10m jsem to strihl na 7micku. Jinak pohoda. To hriste je zajimave.

V restauraci jsem b-huzel dostal jidlo vyslovene nedobre. Asi nahoda, neb s kym jsem to resil, kazdy mel opacnou zkusenost. Kazdopadne horsi gnocchi jsem jeste nejedl. Nekdo si to spletl s bramborovym knedlikem. :)
 
Dnes prvni letosni navsteva Terezina. Hriste suche, bez mokrych mist. Greeny jeste lehce propichane z podzimu. Restaurace v provozu ;)
 
Včera moje druhá návštěva Terezínské kotliny. Poprvé cca už dva roky zpátky s @JardaK na podzim v příšerné mlze. Včera jsem tak měl šanci si konečně hřiště užít, poněvadž bylo skorem až na nás prázdné - po dešti se sice golfisti vyrojili jak žížali, ale byl klid. Hřiště i po slejváku v dobré kondici, střiženo na krátko a to nejenom ferveje ale i rough. Greeny obstojné, husté. Spousta zvířat v tomhle kraji žije - zající, nutrie a bohužel psi. Vedle hřiště je asi útulek, či co a kakafonie štěkání a knučení nás neopustila po celou devítku. Co mě mrzelo, je, že byť jsme dorazili někdy krátce před osmou večer, už byla restaurace zavřená. Hráčů na hřišti ale tak deset ještě bylo + někdo na drivingu. jídlo a kafe by přišlo vhod.
 
Ta kvalita ploch je vazne tak super, jak tu pisete? Ja tam parkrat byl minuly rok, a 4* bych tomu nedaval.
 
Ta kvalita ploch je vazne tak super, jak tu pisete? Ja tam parkrat byl minuly rok, a 4* bych tomu nedaval.
Já tam letos ještě nebyl, ale nikdy jsem tam nezažil špatné fairwaie. Greeny jak kdy..
 
Já tam letos ještě nebyl, ale nikdy jsem tam nezažil špatné fairwaie. Greeny jak kdy..
Souhlas, fw byly vzdy ok.
 
Ta kvalita ploch je vazne tak super, jak tu pisete? Ja tam parkrat byl minuly rok, a 4* bych tomu nedaval.
Kromě greenu devítky, který byl v jednom místě u okraje "vykousaný", byly všechny greeny v pohodě.
 
Vypadla na mě reklama zobrazovaná na golfextra.cz na docela hezky pojaté členství na Terezíně na příští rok:

členství u čgf na rok 2019 za 1690 Kč plus neomezená hra na letošní listopad
http://www.golfkotlina.cz/
 
Jdu tam se švagrem na turnaj. Doufám, že vyjde počasí;)
 
hriste je ve velmi zimnim provozu, bez cvicnych ploch, na hristi bez jakehokoliv vybaveni, kose, cedule, distancni koliky, dokonce chybi i kameny na odpalistich, nastesti jamky a vlajky nikdo nesundal.
Greeny plesnive a hopsající
D58FF1DD-50C3-402E-B618-4D2CB7D60A97.jpeg
 
Plíseň a hopsání greenů mizí pomalu. Fairwaye OK. Info tabule stále nejsou, musím ze zítra zeptat, kdy budou. Během karantény přibylo zpevnění některých přechodových cestiček.

Občerstvení - okénko na terasu - resp stolek ve vstupu.
Recepce vevnitř.
Na WC po jednom, desinfekce k dispozici.
Celkově pohodová atmosféra.
 
UPDATE:

1) Informační totemy mají být nové, jsou ve výrobě
2) Informace k dětským tréninkům, které začínají v pondělí 4. května 2020, jsou ZDE.

Jinak nutrie žerou míčky furt stejně, tzn. 3, 4 a 7 aspoň ztráta jednoho míčku ve vodě.
Vynikající roastbeef v opečeném chlebu take away z okénka na terasu.
 
Dnes poprvé v Kotlině.
Už úvod byl lehce dobrodružný. Jedu s tím, že za Terezínem je hřiště. Přesto je odbočka ze silnice před kruhovým objezdem tak nenápadná, že jsem ji zaregistrovala na poslední chvíli (informační tabule u silnice nejsou).
Na kruhovém objezdu jsem se vrátila a znovu přejela :(, takže zase zpátky:(.
Parkoviště je štěrkové, to se hned tak nevidí. Myslela jsem, že jsem na nějakém vedlejším příjezdu.
Na parkovišti žádná informace, kde co je. U objektu, který je vidět, sedí nějací cyklisté, na cestě pejskaři... naštěstí z vedlejšího auta vyndávají golfový vozík. Jsem tu správně!

Recepce neoznačená. Doptala jsem se cyklistů.
Drajving a vydavač míčků neoznačený, doptala jsem se cyklistů.
První jamka neoznačená, doptala jsem se na drajvinku.
Žádná jamka neoznačená, doptala jsem se spoluhráče.
Čísla jamek u odpaliště, mapy jamek u odpaliště nejsou, informační tabule, kde je další jamka nejsou, praporky s čísly jamek nejsou.
Greeny nerovné, nebylo možné využít drill. :(
Pozitivum, jde drillovat z trávy...
Celkový dojem? těžce venkovské předražené hřiště

No... nejsem si jistá, že se vrátím.
E53407BD-6B2B-4A5E-9136-BC46497CAC3A.jpeg

2BCBBCBD-1C5C-4048-9558-684E89B4D6D6.jpeg


B5732CBC-29E0-4C40-BF4A-74B6E75537B7.jpeg

AD6E304E-90D6-42D0-9668-2C9CBB71F226.jpeg

433CB67E-64E3-4528-89D5-46D664BD5BE0.jpeg
 
Dnes poprvé v Kotlině.
Už úvod byl lehce dobrodružný. Jedu s tím, že za Terezínem je hřiště. Přesto je odbočka ze silnice před kruhovým objezdem tak nenápadná, že jsem ji zaregistrovala na poslední chvíli (informační tabule u silnice nejsou).
Na kruhovém objezdu jsem se vrátila a znovu přejela :(, takže zase zpátky:(.
Parkoviště je štěrkové, to se hned tak nevidí. Myslela jsem, že jsem na nějakém vedlejším příjezdu.
Na parkovišti žádná informace, kde co je. U objektu, který je vidět, sedí nějací cyklisté, na cestě pejskaři... naštěstí z vedlejšího auta vyndávají golfový vozík. Jsem tu správně!

Recepce neoznačená. Doptala jsem se cyklistů.
Drajving a vydavač míčků neoznačený, doptala jsem se cyklistů.
První jamka neoznačená, doptala jsem se na drajvinku.
Žádná jamka neoznačená, doptala jsem se spoluhráče.
Čísla jamek u odpaliště, mapy jamek u odpaliště nejsou, informační tabule, kde je další jamka nejsou, praporky s čísly jamek nejsou.
Greeny nerovné, nebylo možné využít drill. :(
Pozitivum, jde drillovat z trávy...
Celkový dojem? těžce venkovské předražené hřiště

No... nejsem si jistá, že se vrátím.
Zobrazit přílohu 11471
Zobrazit přílohu 11472

Zobrazit přílohu 11473
Zobrazit přílohu 11474
Zobrazit přílohu 11475
Hrál jsem tam tedy naposledy na podzim, ale info systém byl ok. Nevidět driving se snad ani nedá - leda bys měla takovou tu bílou hůl 🤭
Co se týče mapek jamek, tak už tu někdo psal, že jsou ve výrobě nové (ty staré byly stejně jen „umělecké” nic neříkající dílo).
Grýny nerovné - není to holt indoor na drilování.
Je pravda, že Terezín bojuje poslední dobou s plísní na grýnech, takže míčky mohou poskakovat - ostatně to se po jaru děje na spoustě hřišť.
Cena je poměrně vysoká - ale venkovské silně předražené hřiště ??? To z něj udělali „zpovykaní pražáci”. Ze severu Prahy je to totiž zatím nejdostupnější hřiště a na parkovišti většinou převládají RZ s "A” :cool:
Ale zkus najít i pozitiva - žádné kopečky, procházka po rovině, vyhřívající se vydry (nebo to jsou nutrie? 🤔), občas vykoupaný míček ...
A nakonec „never say never” ;)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom