Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Střed Konopiště

@karlos: Jak to tam u Tebe teď vypadá? Zítra na Konopí zajdeme s @mkopcak, v patek v rámci konference znovu. Doufám, že bude červený koberec!
 
Vypadá to tak že je na hřišti celkem mokro, nezvedá se mlha a vody už bylo celkem dost.. Pozitivní je že na Ráďovi ještě nepropíchali greeny, až po svátku, do Este už se tuším pustili, aspoň to bylo v plánu, odpolko si snad dám devítku, ale nic nového asi nezjistím, zítra se zkusím přifařit když práce dovolí..

Když přijedete Rolsem s řidičem v uniformě zařídím koberec.. :D
 
Jen tak pro upřesnění, v současné době Radecký zavřeno, Este po aerifikaci..
 
Aktuální hrací fee Po-Čt.. 1000Kč, Pá-Ne..1200Kč, hrají se vždy jen dvě vybrané devítky, víkend byl Druhá Radecký, První Este, aktulní vždy sdělí recepce, ovšem na Wellnes tel.317784044..Osobně si myslím že první devítku Radecký vůbec otevírat nebudou. Jelikož se tady nezavírá na nějaké datum ale dle počasí tak stále otevřeno na letní greeny, lepší jsou na Este, aerifikace tam proběhla o 14dní dříve a je to poznat.. Jinak celkově hřiště pořád hezký, ovšem bez myček, laviček a kolíků značících překážky..
 
Kdyby jste někdo cítil neodolatelnou touhu hrát golf, tak stále otevřeno, hraje se na letní greeny a hřiště pořád parádní..:):up:
 
Kdyby jste někdo cítil neodolatelnou touhu hrát golf, tak stále otevřeno, hraje se na letní greeny a hřiště pořád parádní..:):up:

cena?
 
Hlásím otevřená obě tři hřiště, dnes greeny chlupatý jak medvědice, snad už to zítra seknou.. Hřiště v dobré kondici, pauza mu asi prospěla..:up:;)
 
Jo a nikdo na hřiště téměř nechce.. pátek..:)

Hřiště.PNG
 
Tušíte někdo, jak to teď na Konopí funguje? Na webu píšou, že mají otevřeno jen pro členy klubu z okresu Benešov. Je to podmínka, nebo je to pouze na webu, aby si na ně někdo nedošlápl? Klidně info do SZ, ať se big brother něco náhodou nedozví... ;) Díky.
 
Chtěl jsem poprosit letošní účastníky RequoCup (ale klidně i ostatní)... pokud můžete, prosím, udělejte tu alespoň krátkou recenzi resortu, hřiště atp. Není potřeba vše jen vychvalovat, ale zhodnotit ze svého úhlu pokud možno co nejvíce objektivně hřiště, resort, služby... a tak. Ale především z důrazem na hřiště. Jak se vám Konopí a jeho 2 18j hřiště (D'Este a Radecký) + akademie líbily? Co se vám líbilo, případně jsou nějaké významnější nedostatky?

Díky :up:
 
Moje recenze asi takto:
hřiště:
- plusy..........greeny a fairwaye supr, celkový dojem ze hřiště nadstandartní.......jinak krásné čisté WC, které jsem ocenil hlavně při máčení čepice vodou a ještě více v sobotu na d´Este při střevních potížích, kdy jsem se mezi 11 - 12-kou málem po..al:D
- mínusy.........většina žlutých odpališť byla vyboulená. a taky se mi nelíbily bunkry.....ale zde se obávám, že to není úplně jejich vina, ale že s takového prachového písku neumím hrát (útěchou mi může být, že ostatní to měli podobně:))
resort, služby:
- plusy.........personál vstřícný, jídlo vynikající a bazén v tom vedru naprostá bomba
- mínusy.........jak už tu zmínil @Paudr , buzení popeláři v půl třetí ráno teda fakt nic moc......a ještě bych byl býval uvítal nějaké "pitelnější" pivo (ale to už je můj subjektivní problém:D)
 
Tak já sice nebyl na RequoCupu, ale byl jsem si v neděli ráno na Konopišti zahrát. Chtěl jsem jít Radecký, ale nějaký vořežpruti ho zabrali, tak jsem musel vzít zavděk d'Este :D Ale vlastně mi to nijak nevadilo, sám nevím, který hřiště mám radši.

Začnu recepcí, kdy mě trochu zaskočilo, že byla přesunutá do budovy wellnessu. Přijde mi to z parkoviště zbytečná zacházka, ale co se dá dělat... Hřiště samotný v moc pěkným stavu, nicméně pár drobností na zlepšení by se našlo. Odpaliště nejsou úplně rovný jako třeba na Albatrossu a na některých jsem měl trošku problém zapíchnout týčko, protože byly docela tvrdý. FW v pohodě, občas někde už celkem suchá tráva, ale to se asi při současným počasí dá pochopit. Greeny pěkný, konzistentní, ale čekal jsem je trošku rychlejší. Bunkery za mě divný, hrozně moc písku, nevím, kolik ho tam správně má být, ale mě se to moc nelíbilo.

Co se mi nelíbí, jsou plánky jamek u odpališť. Už něco pamatují a člověk z nich v současný době pozná číslo jamky a par, víc moc ne. Chybělo mi v tomhle počasí nějaký mobilní občerstvení v podobě bugyny. V určitých fázích bych byl ochotný dát za něco studenýho majlant :)

Jinak hřiště se mi líbí, je přehledný a celkově z toho mám dobrý dojem. Příště zkusím zase Radecký, snad už bude volný :)
 
Tak já sice nebyl na RequoCupu, ale byl jsem si v neděli ráno na Konopišti zahrát. Chtěl jsem jít Radecký, ale nějaký vořežpruti ho zabrali, tak jsem musel vzít zavděk d'Este :D Ale vlastně mi to nijak nevadilo, sám nevím, který hřiště mám radši.

Začnu recepcí, kdy mě trochu zaskočilo, že byla přesunutá do budovy wellnessu. Přijde mi to z parkoviště zbytečná zacházka, ale co se dá dělat... Hřiště samotný v moc pěkným stavu, nicméně pár drobností na zlepšení by se našlo. Odpaliště nejsou úplně rovný jako třeba na Albatrossu a na některých jsem měl trošku problém zapíchnout týčko, protože byly docela tvrdý. FW v pohodě, občas někde už celkem suchá tráva, ale to se asi při současným počasí dá pochopit. Greeny pěkný, konzistentní, ale čekal jsem je trošku rychlejší. Bunkery za mě divný, hrozně moc písku, nevím, kolik ho tam správně má být, ale mě se to moc nelíbilo.

Co se mi nelíbí, jsou plánky jamek u odpališť. Už něco pamatují a člověk z nich v současný době pozná číslo jamky a par, víc moc ne. Chybělo mi v tomhle počasí nějaký mobilní občerstvení v podobě bugyny. V určitých fázích bych byl ochotný dát za něco studenýho majlant :)

Jinak hřiště se mi líbí, je přehledný a celkově z toho mám dobrý dojem. Příště zkusím zase Radecký, snad už bude volný :)
Jo......na ty plánky jamek jsem v mínusech zapoměl, ty jsou fakt ostudou tak krásnýho resortu.....A tu recepci jsme naštěstí nepotřebovali, ale její přesun do welnesu je totální hovadina:down:......to jako že se tam bude běhat z terasy restaurace se skórkama??.....tam a zpátky skoro 0,5 km??
 
Hrál jsem poprvé Radecký a líbilo se mi oproti d´Este, zejména první devítka je rozmanitější a dle mých výsledků zde i težší.
Ferveje i grýny jsou fajn, grýny měkčí, ale drží a celkem i rychlé, se mi zdálo. Odpaliště zejména jednička tvrdá jak beton a vyboulená. Rafy byly hodně husté, občas i zde byl problém najít míček, byť jsme viděli kam dopadl. Bunkry, jak píší výše hodně písku
Resort jako takový, nerozumím tomu přesunu recepce, byť v rámci víkendu jsem nepotřeboval, ale když bych přijel, tak buď zaparkuju nejdříve přímo zde u wellness, pak popojedu na hlavní parkoviště, navíc pokud budu mít bugynu, tak ještě jednou budu muset popojít pro ni, nebo dojedu na parkoviště a budu se vracet na recepci.... Při turnaji to musí být vopruz, jít z restaurace na recepci a zpět.....
Nerozumím dále tomu, že restaurace zavírá v 22 hodiny, vzhledme k tomu, že o víkendu zde bylo několik skupin, myslím, že by se uživili, ale asi zase nechtějí rušit ty co jsou ubytováni přímo na "zámku". Což se nepodařilo, protože někteří seděli i po půlnoci zde...
Pozitivum resortu jako takového je, že jsou tam bazény, takže si dovedu představit, že negolfisti stráví část dne zde zatímco golfista si to oběhne a pak je možnost jít někam na výlet....
4* z 5*
 
Aktuálně se hraje první devítka Este a druhá Radecký na zapiskovane greeny.. odpaliště pouze dvě, žlutý většinou na modrých, červené na svých.. plné spuštění se chystá dle počasí na 18.března..teď se dávají kolíky kolem trestných oblastí..
 
Byl jsem na Konopišti po devíti letech. Tenkrát jsem hrál 2x Radecký. Tentokrát jsem obešel d'Este. Stejně jako na Radecký velké greeny a PIN číslo 5 na 12. jamkách z 18. na konci greenu!😀 Hřiště se mi docela líbilo, je tam klid. Ferveje hodně kvalitní a převážně hódně široké! Mám pocit, že je kopcovitější, než druhá osmnáctka. Tak nějak jsem nepochopil umístění několika greenside bunkerů. Jsou od greenu daleko, takže směrově špatná rána i pár desítek metrů od greenu, kdy už tak je těžká příhra na velké jamkoviště, je potrestána ještě více.👎 Jednotlivé jamky nejsou extra dobře zapamatovatelné, ale nevadí, každé hřiště nemusí být estetický skvost. Co mě nemile překvapilo? Nebojím se říct: katastrofální stav rohoží na drivingu a míčků v automatu. To bych v takovém VIP resortu opravdu nečekal! Před časem jsem psal o špatných míčích v Mladé Boleslavi, ale tady je to ještě mnohem horší, tam jsou aspoň ty odpaliště jakž takž.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom