Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Kolik stojí bugyna?

Nejsi smolař. Proto já do 48 let věku koukal na golf jen v telce. Ale zato te'd:
2-3x týdně na hřišti (před tím vždy půl až hoďku na drivingu)
3-4 turnaje měsíčně
5x týdně půl hoďky krátký hry na zahradě u domu.

Výsledky tomu sice neodpovídají, ale to je jedno ... baví mě to ...

Takže poučení: Kdo si počká, ten se dočká :p:p:p
Já to někam k té rodině a baráku zakomponuju...i kdyby to měl být driving 2x v týdnu :)
 
Nejsi smolař. Proto já do 48 let věku koukal na golf jen v telce. Ale zato te'd:
2-3x týdně na hřišti (před tím vždy půl až hoďku na drivingu)
3-4 turnaje měsíčně
5x týdně půl hoďky krátký hry na zahradě u domu.

Výsledky tomu sice neodpovídají, ale to je jedno ... baví mě to ...

Takže poučení: Kdo si počká, ten se dočká :p:p:p

Protože piješ kapučíno!
 
Já to někam k té rodině a baráku zakomponuju...i kdyby to měl být driving 2x v týdnu :)
Přeju hodně štěstí. Já taky tajně doufám, nakonec jsem ten barák taky vybíral strategicky:
- Stará Boleslav - 11,6km
- Měšice - 14,1km
- Yard - 17,4km

Jen moje lepší polovička si myslí, že to vybrala ona kvůli dětem a zahradě ;)
 
Někdo nedělní Hořehledy? :) můj první turnaj na tutom autovém hřišti :)
 
Myslím, že se sluší modifikovat klasiku:

Jestli si ten golf neprosadíš, tak seš u mě mrtvej Homolka.

Ale výběr místa ponechaný zdánlivě na manželce je dost dobrý. A sorry za nemístný vtip s vidinou "Konečně víkend".

Tak manželka dneska zabila... díky selhání mechaniky jsem přistoupil k úpravě drobného okolí domečku (3584 m2) kosou. Lepší polovička procházejíc kolem lakonicky prohlásila: "Pořád si chtěl na golf a tohle je dost podobnej pohyb, takže to můžeš mít místo tréningu a ještě jseš užitečnej":p:up:
 
Upraveno:
Tak manželka dneska zabila... díky selhání mechaniky jsem přistoupil k úpravě drobného okolí domečku (3584 m2) kosou. Lepší polovička procházejíc kolem lakonicky prohlásila: "Pořád si chtěl na golf a tohle je dost podobnej pohyb, takže to můžeš mít místro tréningu a ještě jseš užitečnej":p:up:
A sekáš kosou na stejnou stranu jako šviháš holí? Aby ta nepopulární práce měla i ten správnej vedlejší golfový efekt. 3,5 tisíce m2 je opravdu dost....
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Tak manželka dneska zabila... díky selhání mechaniky jsem přistoupil k úpravě drobného okolí domečku (3584 m2) kosou. Lepší polovička procházejíc kolem lakonicky prohlásila: "Pořád si chtěl na golf a tohle je dost podobnej pohyb, takže to můžeš mít místro tréningu a ještě jseš užitečnej":p :up:
Nikdy nepochopím, jak se takové manželky dokážou dožít vysokého věku když má chlap v ruce kosu :)
 
Přeju hodně štěstí. Já taky tajně doufám, nakonec jsem ten barák taky vybíral strategicky:
- Stará Boleslav - 11,6km
- Měšice - 14,1km
- Yard - 17,4km

Jen moje lepší polovička si myslí, že to vybrala ona kvůli dětem a zahradě ;)

Ja to budem mat snad od buduceho roku cca 400m vzdusonou ciarou na green dvanastky na Cernaku ... a mam taky neblahy pocit, ze mi to bude strategicky k prdu :D
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
jj, švihám stejně jako sekám (bohužel je to vidět na výsledcích hry) :D

Myslis jako, ze vysekavas rizky kosou? :D
 
Jo, mám +1.5... :)
No a vloni jsem byl na fittingu a tam mi vyslo -0,5 :) takze jenom o vysce to rozhodne neni :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom