Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Kolik stojí bugyna?

TomKem

Nováček+
Jméno
Tomáš
Přijmení
Kempf
Klub
GCHOR
HI (HCP)
7,8
Čau :) hrál jsem golf když mi bylo 12 až 13, ale v té době zvítězil basket... Pak ale vloni (když mi odešly poslední klouby a ukončil jsem aktivní hráčskou kariéru) jsem si koupil hole a jsem zpět na zelené půdě, milé vodní překážky (chyběl jsem Vám?...cheche) Golf je pro mě relax, oddych, výzva, únik, ale také spojení. Spojení s fajn lidmi a rodinou, se kterou jej mohu provozovat bez ohledu na věk nebo pohlaví. To u basketu moc nešlo :) Tak good luck všem!! No a vlastně ještě taková moje soukromá sázka s mým egem, vsadil jsem se s ním, že do 2 let sundám HCP pod 10...zatím z 54 jsem na 17, tak snad to klapne a já budu mít od své nesmyslné sázky sám se sebou pokoj. Soutěživci mě musí pochopit :)
 
Ahoj, vítej na Jamce... nedalo mi to, ten nadpis vlákna je schválně, nebo omyl? :)

Basket? Kolik měříš - tzn. prodloužené hole?
 
Ahoj,
potvrzuji, ze basketak muze mit HCP pod 10.
Myslim, ze Jiri Welsch mel kolem 8, nyni je malinko pres 10. :)
 
Ahoj, vítej na Jamce... nedalo mi to, ten nadpis vlákna je schválně, nebo omyl? :)

Basket? Kolik měříš - tzn. prodloužené hole?
Já nevěděl co tam napsat...a tohle je obligátní věta mého bratra na každém hřišti :-D :-D
 
Ahoj, vítej na Jamce... nedalo mi to, ten nadpis vlákna je schválně, nebo omyl? :)

Basket? Kolik měříš - tzn. prodloužené hole?

Jo, mám +1.5... :)
 
Michel Jordan má HCP 3, Stephen Curry 2, Larry Bird 4,1. Nejnižší HCP jsem našel u Raye Allena 1,6.
Steph je neskutečnej...a Jordanův švih!! Paráda....
 
Apropo... Kolik stoji bugina?
Ja bych mu asi odpovedel, ze od 2500 USD :D
 
Čau :) hrál jsem golf když mi bylo 12 až 13, ale v té době zvítězil basket... Pak ale vloni (když mi odešly poslední klouby a ukončil jsem aktivní hráčskou kariéru) jsem si koupil hole a jsem zpět na zelené půdě, milé vodní překážky (chyběl jsem Vám?...cheche) Golf je pro mě relax, oddych, výzva, únik, ale také spojení. Spojení s fajn lidmi a rodinou, se kterou jej mohu provozovat bez ohledu na věk nebo pohlaví. To u basketu moc nešlo :) Tak good luck všem!! No a vlastně ještě taková moje soukromá sázka s mým egem, vsadil jsem se s ním, že do 2 let sundám HCP pod 10...zatím z 54 jsem na 17, tak snad to klapne a já budu mít od své nesmyslné sázky sám se sebou pokoj. Soutěživci mě musí pochopit :)

To das urcite! Kolik casu ti zbyva do konce sazky?
 
To das urcite! Kolik casu ti zbyva do konce sazky?
Konec této sezony :) ale tím, že jsme se přestěhovali na barák, tak finance a čas tečou úplně jiným směrem :) uvidíme
 
Nestraš!!! :eek:

Uhm... realita. a když si do toho pořídíš 2 malý děcka, tak je to tutovka...
Před barákem - 2x týdně na drivingu, 1x hřiště někde kolem. alespoň 2x víkendový turnaj do měsíce.
Po koupi domu - 2x měsíčně na drivingu, co to je hřiště?? 4 turnaje ročně kvůli HCP...

Ale třeba jsem jen smolař (plus dalších asi 25 mých golfových klientů, kteří jsou na tom dost podobně až stejně :oops:)
 
Ty jo...když to řekneš takhle, tak mi to dává smysl...skara :rolleyes::D:D
 
Uhm... realita. a když si do toho pořídíš 2 malý děcka, tak je to tutovka...
Před barákem - 2x týdně na drivingu, 1x hřiště někde kolem. alespoň 2x víkendový turnaj do měsíce.
Po koupi domu - 2x měsíčně na drivingu, co to je hřiště?? 4 turnaje ročně kvůli HCP...

Ale třeba jsem jen smolař (plus dalších asi 25 mých golfových klientů, kteří jsou na tom dost podobně až stejně :oops:)

Nejsi smolař. Proto já do 48 let věku koukal na golf jen v telce. Ale zato te'd:
2-3x týdně na hřišti (před tím vždy půl až hoďku na drivingu)
3-4 turnaje měsíčně
5x týdně půl hoďky krátký hry na zahradě u domu.

Výsledky tomu sice neodpovídají, ale to je jedno ... baví mě to ...

Takže poučení: Kdo si počká, ten se dočká :p:p:p
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom