Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Kdy vyměnit železa "pro začátečníky"?

Upřímně, třeba se mi líbí i Cleveland Launcher UHX
Taky jsem se po nich zvědavě díval. Je to takový spíš polokomboset, protože od té 5-ky to vypadá skoro jako hybridy.
 
Hrál jsem přes deset let s klony Callaway - koupeno nové v USA za velmi nízkou cenu (když u nás stály nové hole brutální balík) a dostal jsem se s nimi na HI kolem 13...pak manželka řekla, že neví co mi koupit ke čtyřicetinám, to udělala chybu a já nezaváhal a koupil si Titleist AP3...jinak bych to asi ještě plácal s těma pádlama - viz. foto SW...držím se pravidla, že hole se musí prostě líbit...ještě dnes když beru hůl do ruky, tak si říkám - aká si pekná :) prostě pocit...
 

Přílohy

  • SW.jpg
    SW.jpg
    42,7 KB · Zobrazení: 108
Hrál jsem přes deset let s klony Callaway - koupeno nové v USA za velmi nízkou cenu
Jo jo. To jsou tuším Pinemeadow Excel nebo jak se to jmenovalo. tehdy jsem o nich také uvažoval. Jestli vůbec ta značka ještě existuje.
 
Jo jo. To jsou tuším Pinemeadow Excel nebo jak se to jmenovalo. tehdy jsem o nich také uvažoval. Jestli vůbec ta značka ještě existuje.
Ty jsi znalec :up: kupoval jsem je tehdy tři kámoši - jedny levé a dvoje pravé...úplně jsem se zasnil :)
 

Přílohy

  • SW out.jpg
    SW out.jpg
    44,2 KB · Zobrazení: 103
Mně vydržely bambule 4 měsíce a od té doby mám Apex DCB, které mají být pro HI 10-20 🤦‍♂️ Byl jsem zatím jen na jednom turnaji a snížil z 54 na 38, ale občas mám dojem, jestli jsem to neuspěchal 🙂
Ale jsou pěkně pěkný 😈
 
Vyměnit a to okamžitě. Ideálně ještě dnes se objednat na fiting. Před pár lety jsem přecházel s G25 na i200. První dojem po DR, proboha co jsem si to pořídil. Po druhé návštěvě DR , proč už jsem je neměl dávno. Ten přechod je trochu těžší, ale výsledek stojí zato
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom