Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Morava Kaskáda

Mám trošku "židovský" dotaz. Smí se to ještě vlastně psát? Tak radši Skrblíkův. 😎
V druhé polovině dubna si půjdu pravděpodobně zahrát, s mým pracovním partnerem, Kaskádu (já poprvé), protože pak máme kousek pracovní akci. Mám lehké tušení, že bych měl ty dvě fee jako zaplatit já.
Mám tři možnosti, jak to vyřešit.
- Mlasknu to firemní kartou a asi to bude poslední věc, kterou s ní mlasknu.
- Půjdu na krevní testy a když to dobře dopadne, daruju ledvinu.
- Někdo z vás mi poradí, jak nepřijít o práci, nebo ledvinu. 😎
Předem děkuju za nápady. 🙏
 
Mám trošku "židovský" dotaz. Smí se to ještě vlastně psát? Tak radši Skrblíkův. 😎
V druhé polovině dubna si půjdu pravděpodobně zahrát, s mým pracovním partnerem, Kaskádu (já poprvé), protože pak máme kousek pracovní akci. Mám lehké tušení, že bych měl ty dvě fee jako zaplatit já.
Mám tři možnosti, jak to vyřešit.
- Mlasknu to firemní kartou a asi to bude poslední věc, kterou s ní mlasknu.
- Půjdu na krevní testy a když to dobře dopadne, daruju ledvinu.
- Někdo z vás mi poradí, jak nepřijít o práci, nebo ledvinu. 😎
Předem děkuju za nápady. 🙏
 
Mám trošku "židovský" dotaz. Smí se to ještě vlastně psát? Tak radši Skrblíkův. 😎
V druhé polovině dubna si půjdu pravděpodobně zahrát, s mým pracovním partnerem, Kaskádu (já poprvé), .......
Předem děkuju za nápady. 🙏
S kuponem 2 hráči 1 fee v pondělí až středu (start vždy do 13 hod.) za 1.800 Kč celkem.
 
Super, děkuju, Henry.
Jediný co mi chybí ke štěstí je ten kupon. 🤷
Ale samozřejmě ani ty už nedáš nikdy trojpat... 😂😎
Ahoj pokud by jsi chtěl, tak mám pár těchto kupónů volných. Jsem z Brna, takže případné předání by mohlo proběhnout v Brně a nebo jsem schopen klidně i zaslat :)

PS: Nedělám to primárně, abych už nikdy nedal trojpat, ony jsou totiž i čtyřpaty a více 😂 , ale když mohu rád pomohu ;)
 
PS: Nedělám to primárně, abych už nikdy nedal trojpat, ony jsou totiž i čtyřpaty a více 😂
Je mi jasný, že děláš, ale mně to nevadí, mám těchto nefunkčních požehnání neomezeně... 😂
Moc děkuju! 👏
Jeden jiný, taky beztrojpatový jamkař, mi ho pošle. Ale kdyby to nesl pošťák Ondra tak dlouho, že by to do té doby nedošlo, ozval bych se ti a sešli bychom se v Brně. ;)

Moc děkuju!
 
Je mi jasný, že děláš, ale mně to nevadí, mám těchto nefunkčních požehnání neomezeně... 😂
Moc děkuju! 👏
Jeden jiný, taky beztrojpatový jamkař, mi ho pošle. Ale kdyby to nesl pošťák Ondra tak dlouho, že by to do té doby nedošlo, ozval bych se ti a sešli bychom se v Brně. ;)

Moc děkuju!
Ok, kdyby bylo potřeba, kdykoliv se ozvi :)
 

Podobné

  • RMS: Item
ČR - Morava Slušovice
Reakce
1
Zobrazení
694
  • RMS: Item
ČR - Východ Havlíčkův Brod
Reakce
1
Zobrazení
622
  • RMS: Item
ČR - Morava Holešov
Reakce
1
Zobrazení
847
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom