Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Střed Karlštejn

Prodáváš to pozdě podle mě, na Karlu když jim hrábne, jsou schopní na konci října zavřít. Takže reálně kupec nemá moc času to využít.
Já měl ten s třemi fee a poslední jsem vybral včera a to jsem na to měl celou sezónu :)
 
Prodáváš to pozdě podle mě, na Karlu když jim hrábne, jsou schopní na konci října zavřít. Takže reálně kupec nemá moc času to využít.
Já měl ten s třemi fee a poslední jsem vybral včera a to jsem na to měl celou sezónu :)
Ja vim, chteli jsme to vyuzit, ale dvakrat nam prselo tak, ze jsme to museli zrusit...:confused:

Jdeme tam v nedeli (to mame jeste jeden voucher), kdyz ma bejt ted tak hezky.
 
Vcera Karlstejn v krasnem pocasi, v tom se golf musi libit hracum vsude. Karlstejn v peknem stavu, fairwaye temer perfektni, greeny bez chyby. Jenze proste ten wow efekt tam ani z kvality hracich ploch nejak neni - mam dojem, ze pred par lety byly ty fairwaye jeste nejak lepe preparovane. A greeny jsou sice moc pekne, ale na top hriste trosku pomale, nejak mi ta trava na nich prijde trosku vyssi nez ma byt - mozna je to zamerenim hriste, ze chce byt trochu vstricnejsi, ale za me je to chyba - proste na takovem top hristi by mely byt top upravene a rychle. Takze kvalita tam rozhodne je, ale vzhledem k tomu, ze tohle hriste ma snad porad ambici byt jedno z nejlepsich a nejdrazsich, tak treba Albatross a Kacov jsou proste zatim jinde a kvalitou vys. A na top hristi vzdycky cekam perfektni bunkry s jemnym piskem, ze ktereho je radost hrat - bunkry ma Karlstejn na urovni prumeru nebo mozna i horsi - rekl bych, ze je to na komplet vymenu pisku a hlavne na uplne jiny pisek, nez tam davaji. Takze zaver - krasny hriste, velmi dobra kvalita ploch, ale pokud chteji v konkurenci novych a peknych hrist prilakat hrace zpet, museji pridat, na cizince se uz neda spolehat (a i v tak krasnem pocasi hriste zdaleka nebylo plne). Karlstejn taky neni uplne v dobre poloze pro rychly prijezd temer odkudkoli, takze jedina sance je tam jezdit za absolutni top kvalitou - a byt obklopeni herne a na fyzicku lehcimi hristi jako Zbraslav, Albatross, Beroun (+velky vyber hriste smerem na D1) zacina byt pro Karlstejn v uspechane dobe podle me spis nevyhoda.
 
Tak jsem i ja poctil svou navstevou Karlstejn a ... jako opravdu to mysli vazne se 3000,- o vikendu za osobu (uprimne jsem tam za takovou cenu nebyl a ani bych nesel). Jako od jednoho z nejdrazsich hrist co znam v CR bych cekal mnohem a mnohem vic. Jedine cemu se nedalo moc vytknout byly greeny, ale prislo me ze se rychlost lisi jamka od jamky a bylo tezke se na ne naladit.
Nicmene co mi vadilo vic (krome toho, ze jsem nebyl v herni kondici, ale to je jina kapitola), ze pro cloveka neznaleho hriste je obcas tezsi se zorientovat. Nekolikrat jsem se ptal kde je vlastne fw a kam teda hrat a orientoval se flightem pred nami. Nicmene prechod k jamce 6 by bylo fajn zlepsit oznacenim. Opravdu znacka carts right me spis zmatla. A obecne znacky next tee by neuskodily. Ale ok, pri dalsim kole bych uz asi vedel.
Co je muj osobni pocit, tak sklon fw je neprijemny ze se mi nekolikrat stalo, ze jsem trefil fw a micek doputoval do roughu kolem. Onen je dalsi kapitola. Chapu, ze cloveka ma trestat za to ze netrefi na fw (ale bohuzel potresta ikdyz se trefi), ale nechat posekanou travu lezet? Zaprve to vzhledove vypadalo hrozne a za druhe se mi stalo, ze jsem videl kam micek sjizdi a stejne jsem ho nenasel.
Ano, chapu, ze tohle hriste je sportovni a tezsi, ale vsechno bych bral kdyby clovek sel a pochvaloval si kvalitu, ale proste to neslo. A jako opravdu 3000 jen proto, ze je vyhled na Karlstejn? Nejsem si jist. Za me letos nejvetsi zklamani. Takova Mlada Boleslav sice stoji pres 2t, ale ta kvalita je tam jinde a mam z nej mnohem lepsi pocit. A bohuzel to i z Molitorova, ktere beru jako lowcost (ikdyz rok od roku hezci).
Zkratka, srdcovka z nej pro me asi nikdy nebude. Skoda, tesil jsem se na nej moc.
 
Že by se už začala projevovat konkurence hřišť dostupnějších z Prahy? A že by stáli najednou i o tuzemské feečkaře?
 
Ta akce 1+1 mi prijde fajn, jednoducha, casove omezena, citelna pro klienty. Ty body jsou strasne slozity a jeste to rozdeli na casova pasma, no marketingove hruza... Porad mam pocit, ze Karlstejn nevi, kdo je ted vlastne jeho klient...
 
Tak jsem i ja poctil svou navstevou Karlstejn a ... jako opravdu to mysli vazne se 3000,- o vikendu za osobu (uprimne jsem tam za takovou cenu nebyl a ani bych nesel). Jako od jednoho z nejdrazsich hrist co znam v CR bych cekal mnohem a mnohem vic. Jedine cemu se nedalo moc vytknout byly greeny, ale prislo me ze se rychlost lisi jamka od jamky a bylo tezke se na ne naladit.
Nicmene co mi vadilo vic (krome toho, ze jsem nebyl v herni kondici, ale to je jina kapitola), ze pro cloveka neznaleho hriste je obcas tezsi se zorientovat. Nekolikrat jsem se ptal kde je vlastne fw a kam teda hrat a orientoval se flightem pred nami. Nicmene prechod k jamce 6 by bylo fajn zlepsit oznacenim. Opravdu znacka carts right me spis zmatla. A obecne znacky next tee by neuskodily. Ale ok, pri dalsim kole bych uz asi vedel.
Co je muj osobni pocit, tak sklon fw je neprijemny ze se mi nekolikrat stalo, ze jsem trefil fw a micek doputoval do roughu kolem. Onen je dalsi kapitola. Chapu, ze cloveka ma trestat za to ze netrefi na fw (ale bohuzel potresta ikdyz se trefi), ale nechat posekanou travu lezet? Zaprve to vzhledove vypadalo hrozne a za druhe se mi stalo, ze jsem videl kam micek sjizdi a stejne jsem ho nenasel.
Ano, chapu, ze tohle hriste je sportovni a tezsi, ale vsechno bych bral kdyby clovek sel a pochvaloval si kvalitu, ale proste to neslo. A jako opravdu 3000 jen proto, ze je vyhled na Karlstejn? Nejsem si jist. Za me letos nejvetsi zklamani. Takova Mlada Boleslav sice stoji pres 2t, ale ta kvalita je tam jinde a mam z nej mnohem lepsi pocit. A bohuzel to i z Molitorova, ktere beru jako lowcost (ikdyz rok od roku hezci).
Zkratka, srdcovka z nej pro me asi nikdy nebude. Skoda, tesil jsem se na nej moc.
Souhlas, hráli jsme tam před 2 týdny a měl jsem problém se zorientovat. Kdyby nejela okolo údržba, šel bych na jiné odpaliště a vůbec by mě nenapadlo, že jsem jinde. Hřiště mě trošku zklamalo, čekal jsem od něj trochu víc.
 
No, abychom zase na Karlstejn nebyli moc prisni - porad je to fakt krasne hriste se sportovnim charakterem a treba ta akce 1+1 je fakt dobra, ve vsedni den uz je to pak opravdu cenove velmi prijatelne. A kdo jste nebyl na treti devitce (C), tak si to fakt jdete nekdy zahrat, velmi zajimava devitka. Tedy at tam nechodi ten, komu vadi naklonene fairwaye :) .... a k tem naklonenym fairwayim i na A+B - tohle proste patri ke kopcovitemu hristi sportovniho strihu - nuti to hrace hrat i z tycka hodne presne na konkretni misto, nestaci jen hrat na fairway, nekdy je dokonce vhodne mirit i mirne mimo fairway, ted nedavno byla na PGA Tour jedna velmi podobna jamka, kdy to hraci rvali doleva do roughu a skakalo jim to zpet doprava a koncili casto az na prave strane fairwaye v idealnim miste. Proste tohle ma Karlstejn schvalne a je to i zkouska mentalni odolnosti - zahraju zdanlive perfektni ranu a klidne to po odskoku muze skoncit v hustem roughu nebo na 4+5 jamce klidne i vpravo v outu - ale to nebyla perfektni rana, mel jsem vedet, ze mam hrat doleva. Na C je par takovych jamek taky a je to celkem zabava - hlavne, kdyz clovek hraje jen tak pro radost a ne na turnaji :) A devitka C za 600 je vyborna cena - ta devitka kvalitativne neni horsi nez A a B.
 
Hlásím, že třetí devítka (C) je ve velmi dobrém stavu a rozhodně to stojí za návštěvu. Prakticky vše v top stavu, jako vždy kromě bunkerů, které by fakt potřebovaly nový písek a některé jsou vyloženě zarostlé, většinou jsou to tedy ty, které nepřicházejí moc do hry, ale i tak to vypadá trošku divně. Ale C na Karlštejně je za 600 Kč opravdu skvělá volba, poměr cena a výkon je super + navíc je tam klid, protože tam moc lidí nechodí hrát.
 

Podobné

  • RMS: Item
ČR - Východ Havlíčkův Brod
Reakce
1
Zobrazení
610
  • RMS: Item
ČR - Morava Slušovice
Reakce
1
Zobrazení
677
  • RMS: Item
ČR - Morava Holešov
Reakce
1
Zobrazení
839
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom