Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Karlstejn nedele 23.10. 13:00

Kenny

Aktivní člen
Jméno
Roman
Přijmení
Gál
Klub
Mstetice
HI (HCP)
+-15
Cau Jamkari,
hledame kvalitni spoluhrace na kvalitni hru na kvalitnim hristi!
My s Dejvem (kdo byl na darovanskem dvore asi vi: HCP 14 a HCP 31) hledame 2 spoluhrace na Karlstejn! 18 jamek kvalitni zabavy, sazkam se nebranime, pivo pijeme .-)
V nedeli ma bejt peknych 16-17 stupnu, takze na podzimni golf akorat!
Fee: 1250CZK!!!
 
Asi jo, máte už rezervaci? Přirezervovat se nemohu ....
Jo, booknul jsem celej flight. A mas jeste nekoho s sebou?
 
Ahoj golfisté:) ráda bych se přidala, ale asi se bude jednat o pánský flight...? Já jen kdyby náhodou... jo a pivo piju, akorát ne, když řídím...;)
Damy jsou vitany!
Takze jsme 4? @Sauron
My s Dejvem dorazime tak 1 hodku pred teetime, potkame se na drivingu?
 
Asi jo, máte už rezervaci?

Damy jsou vitany!
Takze jsme 4? @Sauron
My s Dejvem dorazime tak 1 hodku pred teetime, potkame se na drivingu?
Driving kazí postavu, uvidím. Každopádně, pokud by sis mne nepamatoval z Darový, tak asi budu - pokud nebude pršet - mít ten klobouk, co mám na profilovce. To každej taky nenosí.
 
Driving kazí postavu, uvidím. Každopádně, pokud by sis mne nepamatoval z Darový, tak asi budu - pokud nebude pršet - mít ten klobouk, co mám na profilovce. To každej taky nenosí.
a to vis ze si pamatuju!
 
Skvělé, díky, bydlím v Praze a dopravím se sama. Driving nedávám, stejně mi to nepomůže:) Ale 1 malé nebo velké pivko či kávu s vámi ráda dám...
 
Skvělé, díky, bydlím v Praze a dopravím se sama. Driving nedávám, stejně mi to nepomůže:) Ale 1 malé nebo velké pivko či kávu s vámi ráda dám...
Super! Se tesime!
 
Tak dámo a pánové,

nechtěli jsme vás nechat na hřišti samotné, abyste se tam nebáli. Tak Vám půjdeme prošlapávat cestu. Budeme buď 2 nebo 3 jamkaři, TT 12:50, nejsme žádní zpomalení zeměměřiči.;)

Pro vaši info:
- hraje se A+C
- každopádně si připravte vlastní svačinu a taky to avizované pivo, protože restaurace je opravdu zavřená https://karlstejn-golf.cz/2022/10/05/od-10-rijna-restaurace-uzavrena/ (minulý týden se po turnaji pilo pivo z plechovek a k jídlu si chlapi museli objednat pizzu zezdola z vesnice...)
- dobrá zpráva - hřiště bylo v pořádku, jen greeny pomalejší - ale je už skoro listopad.
 
Tak dámo a pánové,

nechtěli jsme vás nechat na hřišti samotné, abyste se tam nebáli. Tak Vám půjdeme prošlapávat cestu. Budeme buď 2 nebo 3 jamkaři, TT 12:50, nejsme žádní zpomalení zeměměřiči.;)

Pro vaši info:
- hraje se A+C
- každopádně si připravte vlastní svačinu a taky to avizované pivo, protože restaurace je opravdu zavřená https://karlstejn-golf.cz/2022/10/05/od-10-rijna-restaurace-uzavrena/ (minulý týden se po turnaji pilo pivo z plechovek a k jídlu si chlapi museli objednat pizzu zezdola z vesnice...)
- dobrá zpráva - hřiště bylo v pořádku, jen greeny pomalejší - ale je už skoro listopad.
Oujeee! to vypada na zajimavou neplanovanou akci 19.jamky! :cool:
 
Tak dámo a pánové,

nechtěli jsme vás nechat na hřišti samotné, abyste se tam nebáli. Tak Vám půjdeme prošlapávat cestu. Budeme buď 2 nebo 3 jamkaři, TT 12:50, nejsme žádní zpomalení zeměměřiči.;)

Pro vaši info:
- hraje se A+C
- každopádně si připravte vlastní svačinu a taky to avizované pivo, protože restaurace je opravdu zavřená https://karlstejn-golf.cz/2022/10/05/od-10-rijna-restaurace-uzavrena/ (minulý týden se po turnaji pilo pivo z plechovek a k jídlu si chlapi museli objednat pizzu zezdola z vesnice...)
- dobrá zpráva - hřiště bylo v pořádku, jen greeny pomalejší - ale je už skoro listopad.
jamkaři budou určitě 3;)
 
  • Super!
Reactions: PFP
Sázím pivo na @PFP, že bude ten den, jako každý správný kapitán, nejlepší! A že zahraje pod 85!

Závidím, užijte si to. Hezkou hru! Když bude chvilka, chuť a potkáte se hromadně, udělejte společné foto. :up:
 
Jéé, vypadá to na super akci, akorát mě mrzí ta restaurace, no tak si nějak poradíme... hlavně, je krásně!!!! Těším se na nové tváře...:)
 
F98AC0FA-DDE6-4756-8023-41F3D2A98B18.jpeg
7EC08FD2-1E30-49B2-8386-0E6B91EB5BEC.jpeg
E8FD8168-53B4-4532-A3AC-694B822B6085.jpeg
0F3F65FC-E291-4CB9-A365-4861E9C262DC.jpeg
 
Sázím pivo na @PFP, že bude ten den, jako každý správný kapitán, nejlepší! A že zahraje pod 85!

Závidím, užijte si to. Hezkou hru! Když bude chvilka, chuť a potkáte se hromadně, udělejte společné foto. :up:
Akce byla super. Počasí na objednávku, fotodokumentace s důkazem bude dodána kolegy.... Pivo jsi prohrál, bylo to o něco víc - takže za "trest", že jsem nesplnil stanovený cíl, vypijeme 2 spolu. Ale nejlepšího v jamkovce jsi trefil, byť děleného .
A flight za náma držel tempo a chválili si své výkony navzájem. Prostě sqělé golfové odpoledne. @Sauron styl u drivu, který jsem viděl, by byl hodnocen stylovými rozhodčími nejméně 5,8, abych si nechal nějakou rezervu na @Iris .:D

Tak jsem to nestihl napsat a už je fotodokumentace tam.
 
Jak fotky , tak i komentář je super. Tak trošičku závidím.
Nicméně poprosím o výsledek soutěže o nejdelší hod holí, stačí jen kdo a kolik :D:D:D
 
Jak fotky , tak i komentář je super. Tak trošičku závidím.
Nicméně poprosím o výsledek soutěže o nejdelší hod holí, stačí jen kdo a kolik :D:D:D
Za flight "prošlapávačů" nemůžu sloužit, protože my bychom byli z této soutěže vyloučeni pro příliš nízký počet pokusů = NULA.

To, že @macdav a @RomanL takto neupouštějí páru, to je všeobecně známo. Ale je s podivem, že ani mistr hodů rotačních se tentokráte této skvělé zábavy nezúčastnil. Asi budu muset našetřit do prasátka a vyrazit do Hořehled na organizovaný kurz.:p:p:p
 
Jak fotky , tak i komentář je super. Tak trošičku závidím.
Nicméně poprosím o výsledek soutěže o nejdelší hod holí, stačí jen kdo a kolik :D:D:D
Asi ja 🤣 Ale asi potrebuju kurz od @mkopcak, pac hybrid letel jen kousek, za to asi dva metry od spoluhracky 🤣 @Iris pardon jeste jednou 🤣

Podotykam, ze to neni moje standardni disciplina. Holi hazim velmi vyjimecne! Dneska bych na prvni devitce spis zahodil ruce!
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom