Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Kam si jít zahrát na dovolené, výletu, pracovní cestě atp? Doporučte!

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Alespoň mě se to už několikrát stalo. Občas jedu na vícedenní ale někdy i jednodenní cestu. A ne vždy je prostor a čas jít si zahrát na vše, co okolí nabízí. A pak je dobrá rada a doporučení místňáků či golfových pravidelných světoběžníků k nezaplacení. :)

Pro všechny z nás tedy toto vlákno. Všem, co poskytnou cestovateli radu, patří velký dík!

---

V květnu budu dva až tři dny tady: Wellness hotel Vista Dolní Morava (https://www.hotel-dolnimorava.cz/kontakt). Ja to kousek nad Šumperkem. Bude pravděpodobně jedno delší dopoledne v programu volné. Tak jsem koukal, co golfového kolem - a nejlépe se mi jeví z možností Dobrouč? Vzdálenost asi 50 min autem. Někdo nějaký jiný tip? Případně něco v obdobné dojezdové vzdáleno v Polsku, co by za ten půldenní "výlet" stálo?

Dík
 
Upraveno:
Případně 40 min do Rapotína, ale tam je zatím jen driving :)
 
A v tom Polsku asi nic není, v nějaké rozumné dojezdové vzdálenosti, co. Našel jsem jen https://golfspa.pl/cz , což podle fotek vypadá jak devítka na louce.
Dobrou jsme už hrál a moc líbilo. Takže zatím preferuje to, ale poznat něco nového taky není od věci...
 
V květnu budu dva až tři dny tady: Wellness hotel Vista Dolní Morava (https://www.hotel-dolnimorava.cz/kontakt). Ja to kousek nad Šumperkem. Bude pravděpodobně jedno delší dopoledne v programu volné. Tak jsem koukal, co golfového kolem - a nejlépe se mi jeví z možností Dobrouč? Vzdálenost asi 50 min autem. Někdo nějaký jiný tip? Případně něco v obdobné dojezdové vzdáleno v Polsku, co by za ten půldenní "výlet" stálo?

Dík
To skoro vypadá, jako by to bylo vybráno za účelem toho, aby ses na dovolené věnoval i jiným věcem, než jen golfu 🤪
 
Případně 40 min do Rapotína, ale tam je zatím jen driving :)
A co mi bylo řečeno, tak se to jen tak rychle nezmění...
 
To skoro vypadá, jako by to bylo vybráno za účelem toho, aby ses na dovolené věnoval i jiným věcem, než jen golfu 🤪

Víš že mě to taky napadlo? Já to organizátorům té akce taky říkal, že blbější místo snad v ČR už vybrat nemohli. :)

To hřiště mi připomíná pohlavní styk: takové tam a zpět 😁

Ty mede... co potom takový Molitorov? :-D I když, jak má už nějaký pátek změněný pořadí jamek, tak je to lepší.

---

Jinak díky všem za radu a pomoc. I když by mě odškrtnout si Polsko alespoň jednou docela lákalo, tak nic zajímavějšího než Dobrouč tam asi nebude. A jednou se mi už líbila, tak snad bude dojem stejně prima i teď. ;)
 
Víš že mě to taky napadlo? Já to organizátorům té akce taky říkal, že blbější místo snad v ČR už vybrat nemohli. :)

Ale existuje, například takový pobyt v městečku Kašperské hory. Jako super, ale první hřiště je hoooooooooodně daleko.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom