Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Kam chodíte do indooru??

Vi nekdo, kdy se bude (jestli vubec) otevirat indoor na Cechii? Na webu nic neni a nemuzu se tam par tejdnu dovolat.
nekde jsem četl, že vnitřek otvítrat nebudou
 
Čechie v Praze by měla být uvnitř celou zimu zavřená.
Víc snad kdyžtak bude vědět @MarekS. - z GolfGearu, mají tam kancl?
 
Čechie v Praze by měla být uvnitř celou zimu zavřená.
Víc snad kdyžtak bude vědět @MarekS. - z GolfGearu, mají tam kancl?

V Beřovicích také indoor na zimu zavírají, nevyplatí se to vytápět.
 
To bych chtěl umět venku... Bluejack National ;)
 

Přílohy

  • BLUEJACK_12_1.jpeg
    BLUEJACK_12_1.jpeg
    74,3 KB · Zobrazení: 89
  • BLUEJACK_12_2.jpeg
    BLUEJACK_12_2.jpeg
    69,5 KB · Zobrazení: 87
A pak jsme ještě rozehráli Pebble Beach a to jsme bohužel/bohudík již nedohráli...
 

Přílohy

  • 2022_12_Pebble.jpeg
    2022_12_Pebble.jpeg
    53,9 KB · Zobrazení: 80
Byl jsem o víkendu v Šestajovicích (u Prahy), tam mají nové Trackmany a je to tam hezký, lidi milí, sice tam není úplně soukromí, ale ten moderní Trackman s výborným nasvícením a grafikou stojí za to.

Tady více info, pokud by to někoho zajímalo: https://www.greengolf.cz/
 
Vi nekdo, kdy se bude (jestli vubec) otevirat indoor na Cechii? Na webu nic neni a nemuzu se tam par tejdnu dovolat.
V Čechii už žádné simulátory nejsou, všechny odvezeny. V hotelu je už prý odpojena elektrika a voda:down:
 
Jsem si pro zajímavost vzal SC300 na FSG sim a jediné v čem se to celkem potká je ball speed a launch angle, carry absolutně mimo, 8i radar 137m, sim 154, driver 232m vs 254m, výrazně to přidává.
Tak na FSG zrovna ball speed neodpovídá vůbec. Teda záleží, jak vysoký máš ball flight, protože čím nižší dobře trefenou ránu zahrajete, tím vyšší vám to dá ball a třeba +10% carry. Vzdálenosti celkem odpovídají, až na wedge a krátká železa, kdy opravdu 180m PW nehraju.. U driveru mi to píše +-200 ball speed, nikdy jsem přitom nezahrál nad 181. Ale je to i tím, že tady to neměří ball speed u hlavy hole, ale cca 1,5-2,5m po impactu v těch laserových branách.
 
Rád bych otevřel toto téma zase po roce a zeptal se kde chodíte na indoor v Ostravě.
Teď jsem se přestěhoval a hledám kde by se dalo v zimě trénovat. Našel jsem Rideru ale jde tam z koberce trénovat pouze železy ale rád bych k tomu trénoval i dřeva tak proto se ptám
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom