Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Kam aktuálně na golf u Zlína?

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Ahoj kamarádi. Příští týden mě čeká celorodinná dovolená v Kostelci u Zlína. Počítám s tím, že resortní devítku dáme...

Můžete mi prosím doporučit další hřiště v okolí s ohledem na hezký zážitek, rozumnou hratelnost pro všechny z nás (já s @kristyna, jeden dospívající a jeden prcek). Pokud by byla i fajn kuchyně, tím lépe. Úplně golfova dovolená to není, ale myslím, že cestou do nějaké zoo nebo z nějakého zámku povede nutná objížďka kolem hřiště... :-D Devítky postačí.

Dostal jsem tip na Jezera a pak akademii Slušovice. Rožnov jsem už kdysi hrál, Horal nevím, tam jsem za tím nebyl... A je už dál. Případně něco dalšího v rozumné vzdálenosti?

Poradí někdo z místňáků (@Francovka... ale i další) nebo někdo z borců co tam hráli v nedávné době, případně budu rád i za tip, kam teď z nějakého důvodu raději ne. Nebude bohužel prostor každý den na golf, tak budu muset vybírat...

Děkuju!
 
Upraveno:
OLomouc, hřiště 18ka + pripadne momentalne 8j. akademie, na kopci vedle paradni ZOO a bazilika Sv. Kopeček.
nebo Kroměříž a arcibickubské zahrady - tam golf asi není...

Olomoucký patriot
 
Ahoj kamarádi. Příští týden mě čeká celorodinná dovolená v Kostelci u Zlína. Počítám s tím, že resortní devítku dáme...

Můžete mi prosím doporučit další hřiště v okolí s ohledem na hezký zážitek, rozumnou hratelnost pro všechny z nás (já s @kristyna, jeden dospívající a jeden prcek). Pokud by byla i fajn kuchyně, tím lépe. Úplně golfova dovolená to není, ale myslím, že cestou do nějaké zoo nebo z nějakého zámku povede nutná objížďka kolem hřiště... :-D Devítky postačí.

Dostal jsem tip na Jezera a pak akademii Slušovice. Rožnov jsem už kdysi hrál, Horal nevím, tam jsem za tím nebyl... A je už dál. Případně něco dalšího v rozumné vzdálenosti?

Poradí někdo z místňáků (@Francovka... ale i další) nebo někdo z borců co tam hráli v nedávné době, případně budu rád i za tip, kam teď z nějakého důvodu raději ne. Nebude bohužel prostor každý den na golf, tak budu muset vybírat...

Děkuju!
Slušovice jsou o ničem...Jezera jsou v pohodě (hrál jsem tam před týdnem) - je to samá voda :p:p Navíc se tam dá okoupat, protože to je i přírodní koupaliště.

Olomouc je už hodinový dojezd - to můžeš jet i na Skalicu nebo Austerlitz ve Slavkově.
 
Ahoj kamarádi. Příští týden mě čeká celorodinná dovolená v Kostelci u Zlína. Počítám s tím, že resortní devítku dáme...

Můžete mi prosím doporučit další hřiště v okolí s ohledem na hezký zážitek, rozumnou hratelnost pro všechny z nás (já s @kristyna, jeden dospívající a jeden prcek). Pokud by byla i fajn kuchyně, tím lépe. Úplně golfova dovolená to není, ale myslím, že cestou do nějaké zoo nebo z nějakého zámku povede nutná objížďka kolem hřiště... :-D Devítky postačí.

Dostal jsem tip na Jezera a pak akademii Slušovice. Rožnov jsem už kdysi hrál, Horal nevím, tam jsem za tím nebyl... A je už dál. Případně něco dalšího v rozumné vzdálenosti?

Poradí někdo z místňáků (@Francovka... ale i další) nebo někdo z borců co tam hráli v nedávné době, případně budu rád i za tip, kam teď z nějakého důvodu raději ne. Nebude bohužel prostor každý den na golf, tak budu muset vybírat...

Děkuju!
Ahoj tak resortni devitka te dlouho bavit asi nebude :) jinak pokud máš rád vesnické hřiště tak doporučuji Komarno či Búřov (to uz je spíš horská tura :)) jinak do hodiny uz je toho vic třeba Hulkvaldy, nebo Ostravice.
 
Ja bych Ti asi za sebe poradil nasledujici

BUROV - nadherna prochazka okolo kopce v prirode, ale nenajis se. Maji tam i discgolf

KOMARNO - pekne na rovince, opet bez jidla, a taky tam je discgolf. Neni moc slozite hriste

HOLESOV - takove mensi hriste, jidlo bych asi taky dal jinde, ale zahrat se da.

JEZERA - prijemne hriste a da se i prijemne najist ... a ty zaby se proste MUSI slyset

Prvni tri jsou mala "rodinna" hriste, kde neni zadne velike zazemi, ale funguje to.

Takze za me bych doporucil JEZERA, akorat nevim, jak to ted po tech vedrech vypada s travou a hristem, tak at z toho neni poustni boure ;):D
 
Ze zmíněných hřišť bych jednoznačně volil Jezera, je to v podstatě jediná plnohodnotná devítka (vedle Rožnova).
Búřov je bizár nad sjezdovkama, nedává smysl, přestože majitel/greenkeeper/architekt hřiště atd je fajn chlápek. Ale ten výhled odtamtud na Valašsko je úžasný 👍
Komárno placka, vcelku pěkná, ale stejně jako Holešov se hraje první jamka přes driving. Kvalita sotva průměr.
Líbily se mi Velké Karlovice, je to taková delší akademie, ale v krásné přírodě, s dobrou kvalitou a s fajn hotelem/restaurací.
Ještě mě napadají Hukvaldy, tuším 11 jamek, kvalita průměr, kratší hřiště, ale s fajn atmosférou.
Šťastný výběr a hezkou hru 😉
 
Ze zmíněných hřišť bych jednoznačně volil Jezera, je to v podstatě jediná plnohodnotná devítka (vedle Rožnova).
Búřov je bizár nad sjezdovkama, nedává smysl, přestože majitel/greenkeeper/architekt hřiště atd je fajn chlápek. Ale ten výhled odtamtud na Valašsko je úžasný 👍
Komárno placka, vcelku pěkná, ale stejně jako Holešov se hraje první jamka přes driving. Kvalita sotva průměr.
Líbily se mi Velké Karlovice, je to taková delší akademie, ale v krásné přírodě, s dobrou kvalitou a s fajn hotelem/restaurací.
Ještě mě napadají Hukvaldy, tuším 11 jamek, kvalita průměr, kratší hřiště, ale s fajn atmosférou.
Šťastný výběr a hezkou hru 😉
Tvoje hodnocení Bůřova, Hukvald i Velkých Karlovic bych podepsal do puntíku. Ta ostatní mi ještě zbývají odehrát.
 
Ze zmíněných hřišť bych jednoznačně volil Jezera, je to v podstatě jediná plnohodnotná devítka (vedle Rožnova).
Búřov je bizár nad sjezdovkama, nedává smysl, přestože majitel/greenkeeper/architekt hřiště atd je fajn chlápek. Ale ten výhled odtamtud na Valašsko je úžasný 👍
Komárno placka, vcelku pěkná, ale stejně jako Holešov se hraje první jamka přes driving. Kvalita sotva průměr.
Líbily se mi Velké Karlovice, je to taková delší akademie, ale v krásné přírodě, s dobrou kvalitou a s fajn hotelem/restaurací.
Ještě mě napadají Hukvaldy, tuším 11 jamek, kvalita průměr, kratší hřiště, ale s fajn atmosférou.
Šťastný výběr a hezkou hru 😉
Jen doplním Hukvaldy nejsou až tak úplně krátké ale ty dvě nové jamky jsou trochu zmatené ale jinak příjemné hřiště a Štramberk je kousek - jenže jsou ze Zlína přes hodinu cesty. A Komárno není až tak špatné jen tam hezký výhledem na kopce okolo. Jinak mne napadl i Radíkov to je taky taková horská tůra ale celkem fajn atmosféra a vesnická klubovna.
 
Jen doplním Hukvaldy nejsou až tak úplně krátké ale ty dvě nové jamky jsou trochu zmatené ale jinak příjemné hřiště a Štramberk je kousek - jenže jsou ze Zlína přes hodinu cesty. A Komárno není až tak špatné jen tam hezký výhledem na kopce okolo. Jinak mne napadl i Radíkov to je taky taková horská tůra ale celkem fajn atmosféra a vesnická klubovna.
Radíkov si pamatuju stejně. Horská túra, ale vcelku zajímavý layout jamek. Poslední dvě jamky pary 3, kde zejména osmička je jak na PGA...asi 180 metrů a průstřel mezi alejí.
Kvalita průměr, atmosféra moc fajn, klubovna taková "unimo buňka", ale s terasou a výhledem na hřiště.
A ještě doporučuju nespoléhat se na Google Mapy... když jsem zadal golf Radíkov, dovedly mě na odpaliště dvojky... čímž jsem se svou pražskou SPZ hned prolomil ledy s místními 😉
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom