Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Sever Ještěd

Takové málo objevované hřiště, které ale stojí za to navštívit.
Jamky jsou pěkné a technické, ale na druhou stranu začátečník tu má dobré možnosti jak začít.
Negolfisti si mohou zde zahrát AdventureGolf.
 
Na tomto hřišti se mi moc líbilo. Půjčily jsme si buginky, je tam 6 jamek "dubská" a 6 jamek "ještědská". Z většiny míst je krásný výhled na Ještěd. Okolo hřiště jsou stromy, dost času jsme trávily hledáním míčků a pár jsme jich i nenašly. Byly jsme čtyři ženské a skvěle si to užily, bylo to ve všední den a na hřišti skoro nikdo. Těch dvanáct jamek nám trvalo (teď se nám nesmějte!) téměř 5 hodin, v klidu a krásné přírodě.
 
Ahoj, jedem o vikendu i s detmi. Je treba uplatnit lonskou vyhru :D
Tesime se, jsem zvedav na restauraci, myslim ze vloni menila provozovatele.:)
 
Ahoj, jedem o vikendu i s detmi. Je treba uplatnit lonskou vyhru :D
Tesime se, jsem zvedav na restauraci, myslim ze vloni menila provozovatele.:)
A jdeš v pondělí na Zbraslav nebo čt Motol? Mám jeden voucher na jednodenní fér do 31.5. a už tam určitě nestihnu jet, tak bych ti ho přinesl .... takhle propadají ty výhry :D
 
A jdeš v pondělí na Zbraslav nebo čt Motol? Mám jeden voucher na jednodenní fér do 31.5. a už tam určitě nestihnu jet, tak bych ti ho přinesl .... takhle propadají ty výhry :D
Dekuju, mame 2ks. Prave to presne staci.
Ale jsi kabrnak :)
 
Úžasně osvěžující hřiště. Žádná jamka není podobná jiné a mají jich tu hned 12, takže lze vybrat opravdu hodně kombinací ke hře. Moc se nenachodíte, hřiště je hodně kompaktní a byť na úpatí Ještědu pár výstupů a sestupů je, není to žádná horolezecká stěna.
A ty výhledy! Krajina Jizerských a Lužických hor je dechberoucí!

Ferveje jak z pohádky, měkké a šťavnaté. Greeny menší a trochu různorodé. Dáno tím, že některé jsou v hustém lese a stínu, jiné zas na sluníčku na louce. Ale kdo umí puttovat...Je tu písek, je tu voda, je tu les, vysoká tráva, krávy za plotem, prostě všechno.

Zázemí hotelu, solidní restaurace točí výborné Svijany, k večeru lze dát kolečko adventuregolfu nebo vytáhnout ratolesti na 100m vzdálený lesní park.

Bombička!
 
Včera jsem se konečně dostal na toto hřiště, které jsem si chtěl již dlouho zahrát. Je to velmi krásné hřiště, které má opravdu zajímavé jamky. Kvalita nebude nikdy jako na Kácově nebo Albatrosu, ale tam zase nemáte ty krásné výhledy na Ještěd a Jizerské hory. Greeny v lese nejsou nejvyšší kvality a zatravnění není dokonalé, ale odpalování z vyvýšených míst úzkými průřezy stromů, rány do míst kam nevidíte a obtížná volba holí vzhledem k členitosti hřiště, to si zde opradu užijete. Kdo nehrál a má rád členitá hřiště zasazená do lesů, tak doporučuji navštívit. Panuje tu velmi přátelská atmosféra.
 
Ve středu jsem navštívil po pěti letech Ještěd.......a víceméně vše při starém. 6 + 6 jamek, akademie s umělými greeny, adventuregolf u klubovny + navíc nějaké lanové centrum v lese u 5 a 6 jamky Ještědské šestky, kde příšerně řvaly děti.
plusy.........krásné a zajímavé jamky, nádherné výhledy na Ještěd, výborné jídlo v restauraci
mínusy.......kvalita ploch, tj. fairwaye lehký podprůměr, ale ještě to jakž takž šlo....ale greeny bohužel hodně špatné (pomalé, hrbolaté....)
Ale bylo nádherné počasí, skončil jsem turnaj na "bedně" (2.místo - výhra nějaká 3 německá piva a bavorácký kroj, holt Sudetgolf tour:D).....takže houby zle.
 
Dnes po hódně dlouhé době jsem navštívil nedaleký "Ještěd" a byl jsem mile překvapen kvalitou. Prostředí je tam krásné, to se ví dlouho. Na několika místech bych se nebál označení "Malé Penati"!😀 U borového lesa zalitého ranním sluncem bylo moc hezky. Nedávná nekvalita a všudepřítomná "umělost" je nyní zapomenuta. Momentální údržba a asi i počasí zaslouží pochvalu!👍
 

Přílohy

  • IMG_20200903_094919.jpg
    IMG_20200903_094919.jpg
    193,5 KB · Zobrazení: 247

Podobné

  • RMS: Item
ČR - Východ Havlíčkův Brod
Reakce
1
Zobrazení
610
  • RMS: Item
ČR - Morava Slušovice
Reakce
1
Zobrazení
676
  • RMS: Item
ČR - Morava Holešov
Reakce
1
Zobrazení
839
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom