Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jarní "mač" (s kily a holemi) - první jamka

044D8002-61DC-4EAD-B9F5-C54A51A6B497.jpg


Když jsem se před několika dny dočetla, že zima končí a bude už jen dlouhé jaro, zatrnulo mi. Sezóna "dej dolů alespoň ty kila od Vánoc" začíná a já nejsem zatím vůbec nachystaná! :oops:
A takový mač není jen tak! To ví každý, kdo to vyzkoušel.
Každoročně si musím najít "téma" (pořádnou motivaci - pohár vítězů) a připravit si taktiku (aby se ta řehole stala alespoň trochu zábavnější). A pak už mohu vytroubit start (to na mě platí, nerada si uříznu ostudu). Navíc si musím ohlídat kondici, abych měla energii trénovat a hrát. Takže žádné hladovky!
A tak mě letos napadlo, jak tak pořád mlátím ty hole, že to pojmu jako jamkovku. :up:
Osmnáct jamek bude osmnáct týdnů. Každou jamku začnu pořádným odpalem a pak to nějak dostrkám k vlajce.
Vyhraná jamka bude půl kila dole. Půlená, když budu na svém.
Proč jamkovku? Nedovolí to přepísknout a pak ve hře ujet. Co by mi byla platná výhra na první jamce a pak samé propadáky? Zkrátka, každá jamka je nová výzva.
⛳
Pátek je pro zahájení hry docela šikovný den. Při snování svých plánů popíjím ranní kakao a jsem plná optimismu: když vyhraju každou druhou jamku, jsou to krásná čtyři kilečka. ✌

Když už 19jamku průběžně zahlcuji výlevy o Hazlově, tak v tom budu pokračovat a mač si dám na tamní osmnátce!
Na první jamce je to par 5 a z červených 383m ... tak jak to zahrát?

Zkusím pořádný odpal:
dneska 6000 kj ani o fous víc a pořádně vyskládané bílkoviny, tuky, cukry a vláknina + k pití jen kafe a bylinkové čaje.
V sobotu repete. V neděli polopůst (do oběda bez jídla) - odpolko rodinná oslava, svážu si ruce obinadlem. Pondělí (plné výčitek) zkusím zahrát ránu jako v pátek, ale vymazlenou. Úterý? Svědomité volno! Středa až pátek? Budu mimo domov, snad bez lákadel a tak to porvu k jamce, co to dá...

Ok. Můžu začít. Stojím na odpališti, míček a týčko v ruce. Kladivo na čarodejnice ve druhé.
Ještě cvičný švih (docucávám kakao a koukám na hrnek s vychlazeným čajem Štíhlá linie).
A jdu na to! :up:
🏌️‍♀️
 
Upraveno moderátorem:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom