Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jarní Darovanský dvůr 2023

Stav
Uzamčeno.

Sauron

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Alexander
Přijmení
Klimeš
Klub
Kotlina - Terezín
HI (HCP)
21,9
Vleže-válení jamkaři,

u vědomí toho, že jsem pro 19. jamku prozatím udělal úplný prd kromě toho, že jsem svým vytříbeným jazykem naštval několi lidí, jsem Michalovi @requo napsal, že bych pomohl s MTZ, čili materiálne technickým zabezpečením akce Darová 2023. Předseda si odpočine, přijede, všichni mi řeknou, že jsem to udělal uplně na houby, pak se opijeme a bude radost na světě.

A abych to nezakecal, tak jsem psal do resortu, jak jsou na tom s termíny 11.5 – 14.5., 18.5 – 21.5. nebo 25.5. – 28.5. pro akci tohoto rozsahu a slovutnosti.
Čekám na odpověď.

Berte to tedy jako oznámení, že jsem si svévolně uzurpoval část přípravy této akce. Je pravdou, že normální ogar by to zveřejnil až po odpovědi z resortu, ale já jsem strašně ješitný a případná pochvala předem mi zlepší jaterní testy.

Pokud bude resort plný, budu přemýšlet, co dál. Pokud bude volno ve více termínech, tak bych vypsal anketu a pak se rozhodl podle sebe. Nikdo Vám nesplní, co já Vám slíbím.

Konec hlášení.
 
Upraveno:
No, ovace zatím nečekej, ale za mě moooooc děkuji, jsme pro každý termín a už dopředu se hlásím.
Předpokládám, že počasí budeš zajišťovat až týden před akcí, ať nám neprší, skoro nesněží.

Pokud bych mohl s něčím pomoci, dej vědět, pokusím se v průběhu času vyhovět.
 
Vleže-válení jamkaři,

u vědomí toho, že jsem pro 19. jamku prozatím udělal úplný prd kromě toho, že jsem svým vytříbeným jazykem naštval několi lidí, jsem Michalovi @requo napsal, že bych pomohl s MTZ, čili materiálne technickým zabezpečením akce Darová 2023. Předseda si odpočine, přijede, všichni mi řeknou, že jsem to udělal uplně na houby, pak se opijeme a bude radost na světě.

A abych to nezakecal, tak jsem psal do resortu, jak jsou na tom s termíny 11.5 – 14.5., 18.5 – 21.5. nebo 25.5. – 28.5. pro akci tohoto rozsahu a slovutnosti.
Čekám na odpověď.

Berte to tedy jako oznámení, že jsem si svévolně uzurpoval část přípravy této akce. Je pravdou, že normální ogar by to zveřejnil až po odpovědi z resortu, ale já jsem strašně ješitný a případná pochvala předem mi zlepší jaterní testy.

Pokud bude resort plný, budu přemýšlet, co dál. Pokud bude volno ve více termínech, tak bych vypsal anketu a pak se rozhodl podle sebe. Nikdo Vám nesplní, co já Vám slíbím.

Konec hlášení.
Aktivita hodna pochvaly, me to sice jaterni testy nezlepsi, ale co bych pro tebe neudelal :)

Hlavne at to neni 18.5 – 21.5., pac to uz vim, ze nemuzu :-/
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom