Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Jarní Darovanský Dvůr 2023 - termín

Prosím vyberte si Vám vyhovující termín jarního víkendu s 19. jamkou


  • Hlasovalo
    16
  • Poll closed .

Sauron

Mazák fóra
19.jamka
Jméno
Alexander
Přijmení
Klimeš
Klub
Kotlina - Terezín
HI (HCP)
21,9
Trojctihodné členky a dvojctihodní členové 19. jamky!
Darovanský dvůr je připraven projmout naši smečku ve všech možných termínech, jak jsem o nich psal ZDE. Já se Vás tedy zeptám, co by Vám vyhovovalo, a pak učiním zcela svévolný výběr.:devil:
Abychom si správně rozuměli, hlasováním zároven vyjadřujete předběžný vážný zájem se akce účastit, který může být ohrožen pouze v důsledku zemětřesení, horečky omladnic a vyloučení z Kurzu házení holí.
Nastavil jsem hlasování do 12. ledna 2023, nebo tak nějak. To neznamená, že pak už nikdo nepojede, to znamená, že ti, kteří už dnes touží po oslňující společnosti Vás ostatních, by neměli čekat na Godota a vymáčknout se, aby se s tím dalo něco dál dělat.
Pokud někdo může ve dvou termínech, označí dva. Pokud někdo může ve všech termínech, označí všechny. Ano, takhle jednoduché to je.:up:
Tož tak, milánkové.
 
Prosím, včera někdo hlasoval - byli jsme tam tři. Já, @kristyna a ještě někdo. Jestli to není nikdo z kluků, co hlasovali i nyní, prosím toho jedince o hlasování.

@Sauron v anketě nenastavil viditelné výsledky - tak jsem anketu administrátorský včera večer anuloval (byli jsme tam s mojí ženou zatím dva plus zmíněný jeden další), protože fórum si v anonymních anketach (veřejné výsledky se musí nastavit při založení) nijak ani skrytě nepamatují, kdo jak konkrétně hlasoval.
 
Upraveno:
Prosím, včera někdo hlasoval - byli jsme tam tři. Já, @kristyna a ještě někdo. Jestli to není nikdo z kluků, co hlasovali i nyní, prosím toho jedince o hlasování.

@Sauron v anketě nenastavil viditelné výsledky - tak jsem anketu administrátorský včera večer anuloval (byli jsme tam s mojí ženou zatím dva plus zmíněný jeden další), protože fórum si v anonymních anketach (veřejné výsledky se musí nastavit při založení) nijak ani skrytě nepamatuje, kdo jak konkrétně hlasoval.
A takovej blb se cpe do pořádání akce :eek:.

Slibuju, že zbytek bude ještě horší
 
Člověk míní - GolfDigest Tour mění.

Po vypsání ankety bohužel vyšlo najevo, že GD má v tom námi nejprotežovanějším termínu na Darové vícedenní turmnaj, a souhra dvou akcí by byla značně komplikovaná.
Loni to @Jerry dával dohromady už na podzim předchozího roku.
No zavolal jsem náčelníkovi a po konzultaci s ním jsem na Darové požádal o předběžnou rezervaci na 18.5. - 21.5. Všem předčasně se radujícím se omlouvám, pokud jsou na mne naštvaní, pošlu jim fotku z profilu v max rozilšení, aby si ji mohli vytisknout a házet na ni šipky.
Jakmile mi resort potvrdí termín, udělám tomu samostatné vlákno.
Dobrá zpráva na závěr: Pavel @PFP se uvolil, že by dal dohromady soutěžní část v nějakém formátu dvojic. Ještě o tom povedeme nějakou debatu, a pak to sem hodíme do toho nového vlákna.
 
Ha, dobře si to zařídil. Chvíli to totiž vypadalo, že vyberete termín, kdy bych teoreticky mohl. Ale GD se chytře postaral o to, aby jste byli mé přítomnosti ušetřeni. Tak třeba zase za rok:-D.
 
Tak to jste s nacelnikem vymysleli urcite schvalne, aby obhajci nemohli dorazit...skoda, a ja se tak tesil
 
Zmizela mi predchozi reakce, tak znova:

@Sauron: A ze jsem taky smely, nebylo by mozne misto terminu, zmenit lokalitu?
Kacov? Mnich? Kaskada? Konopiste?
 
Zmizela mi predchozi reakce, tak znova:

@Sauron: A ze jsem taky smely, nebylo by mozne misto terminu, zmenit lokalitu?
Kacov? Mnich? Kaskada? Konopiste?
Problém je v ceně, budu k tomu večer dělat příspěvek. Momentálně jsem cca na Kč 9.100,-- za 3 noci / 4 fee a Kč 6.800,-- 2 noci / 3 fee. Je to trochu víc než loni, ale nevím, jestli bychom se k tomu byť jen priblížili.
Poptáš Kaskádu? Kácov bude tak 15+
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom