Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jamka Jamka 007 - Motol j. #4 - PAR 5

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
zaludka 7 - motol.png

Jamka 007 - Motol #4 - PAR 5 - HCP 1
...z diskusního seriálu 19.jamky záludnozapeklitých jamek českých golfových hřišť

Pokud jste někdy hráli nebo i pravidelně hrajete toto hřiště, zapojte se do diskuse k této záludnozapeklité jamce:
  • hlasujte orientačně v doprovodné anketě
  • v textu se pochlubte, popište, jak k této jamce při své hře přistupujete a proč (nezapomeňte zmínit své HI/odpaliště - každý jsme jiný)
    • např. jakou hůl volíte na první ránu z odpaliště
    • snažíte se o agresivní nebo spíše opatrný přístup
    • jak (za kolik) tu zpravidla hrajete
    • jaké skóre je pro vás na jamce uspokojivé
    • nějaké konkrétní zážitky...
  • líbí se vám tato jamka, neutrál nebo spíše nelíbí a proč?
---
Zdroje příloh:
- mapky jamky a hřiště: www.gcp.cz
- soutěžní statistiky jamky 2020 k 20.10.: www.teetime.cz
- foto: osobní archiv

Motol #4.PNG motol.PNG tt.PNG
 
Upraveno:
Jamku nemám rád. A mám k tomu několik důvodů - vzhledem k tomu, že zatahuji doprava, tak první rána je s rizikem konce v lese. Štve mě, že je tam jamka i klopená, protože relativně povedená rána se mi tam už i několikrát s radostí odrazila. Pokud nějakým nedopatřením skončím na ferveji, tak pro mě záludnost začíná druhou (zpravidla však třetí či čtvrtou) ranou - ať jsem kde jsem, na rovině ne, snažím se poměrně dlouhou ranou hrát na pokud možno výhled na fangli za cestu. No, podaří se to málokdy, za cestu se dostanu, ale pokud to není trefeno ideálně, tak trest v podobě zkutálení někam do pryč mně často nemine. A frustrace pokračuje - bohužel jsem často docela daleko od grýnu, a pocitově mám obavu, i u příhry, takže NECHCI trefit bunker před jamkou. NECHCI. Vlastně CHCI trefit grýn... no, ale těch NECHCI je víc, takže umlátí to nesmělé CHCI a skončím v bunkeru... a tak.

Jsem rád, že mám tuhle jamku vždy za sebou, zpravidla odcházím zpráskaný jak pes a když se mi nějak zadaří a nějakým zázrakem je z toho bogey, tak jediné co pociťuji - je jedno velké uf. A rychle pryč. Jamka mi přijde velmi přísná, když koukám na statistiky, tak ono ani těch parů tam moc nepadá. Výzva to bohužel pro mě moc není, díky těm odrazům, kdy je člověk trestán i za poměrně povedenou a dobře umístěnou ránu. Ale to je holt Motol. :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom