Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jaký je váš golfový cíl pro rok 2023?

2023 - golfovycil.png


Jaký je váš golfový cíl pro rok 2023?
Podobně jako pro roky 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022 je tu oficiální vlákno i pro rok 2023!
Titulní foto: Horal (červenec 2022)
  1. Napište své golfové cíle pro rok 2023. Konkrétní a pro vás dosažitelné.​
  2. Popište, jak svých cílů chcete dosáhnout, co pro to uděláte, kdy, kde a jak! Čím více detailů, tím lépe! Není nad to si dát takto veřejný závazek. :)
  3. Jakmile své cíle splníte, bude skvělé, kdy o tom tady budete reportovat tak, že "odpovíte" na svůj příspěvek. Pokud cíle jsou pro vás příliš snadné, alespoň víte, že je potřeba pro příště přitvrdit!​

Pojďme do toho!

PS: A pokud chcete shrnout své cíle předchozího roku -> viz téma cíle 2022.
 
Pravidelně cvičit, abych mohl hrát bez omezení golf.
Odehrát sezonu jako docent.
Odehrát alespoň 7 nových hřišť v ČR a dostat se na číslo 75.
Udržet po letošním postupu II. ligu družstev.
Nenechat se porazit v klubové jamkovce.
Trefit konečně to ESO. Už jsem byl tolikrát tak strašně blízko.
 
1) alespoň 30 her
2) alespoň 1 nové hřiště
3) alespoň párkrát cvičné plochy :)
4) alespoň 1 golfová dovolená nebo prodloužený víkend s intenzivním pobytem na hřišti
5) pravidelně cvičit, bo tělo pomalu dává znamení, že už není nejmladší :)

Velké cíle si nedávám, ale pokud tyto vesměs splním, tak budu velmi spokojen.
 
Tak já budu mít pro sezónu 2023 jen pár skromných předsevzetí a přání
1. Trochu zhubnout
2. Trénovat na cvičných plochách
3. Míň chlastat
4. Zahrát si alespoň 3 nová hřiště
5. Hrát stabilně kolem 85 ran
A hlavně hru ve zdraví přežít.Užívat si vaší společnosti a radovat se z hezkých ran. A poučit se z těch špatných.
Hezkou a příjemnou sezónu 2023 Vám všem přeji ;););)
 
  • napravit záda - tady se něco na podzim hodně ošklivě pokazilo a není to ještě úplně ono... tak holt se přinutit a najít odbornou pomoc. Jinak moc let do budoucna to s golfem nevidím dobře.
  • dostat své HI pod 15 (aktuálně 17,6) - chtěl bych. Prostě proto... baví mě to v současném systému, kdy to považuju za mnohem těžší, než v minulosti, kdy se stačilo jednou urvat. A pak x měsíců trpět. :)
  • pokořit hranici 85 ran - pokud se podaří na turnaji, budu štastný, jako blecha
  • absolvovat vícedenní tuzemský golfový výlet a neskončit poslední
  • být u toho, až @kristyna a @Fanda zlepší svůj HI ideálně oba pod 30 - tzn. co nejvíce společných rodinných her a golfových zážitků
  • zahrát si na Slovensku - ideálně Penati :)
 
Tak jsem se nejdříve podíval na minulý ročník tohoto tématu a asi jsem nucen své cíle výrazně zredukovat, neboť jsme nejspíše splnil jen jeden cíl a to ještě jen asi z 50%.
- hrát cca o 200% - 300% víc než minulý rok
- srovnat se a hrát stabilně bez výkyvů
- naučit se v Hořehledech na kurzu správně házet holí (mám v tom drobné nedostatky)

Posuny v HI si nechám až na konec roku, ale plán by byl.

Tak uvidíme.
 
- hlavním cílem je odehrát cca tolik her jako loni (53), a to ve zdraví!! (loni to s těma mejma ledvinama nebylo úplně OK a jen s velkým štěstím jsem kvůli nim nepřišel o "akci roku" na Darové)
- poznat další nová hřiště......to se mi loni podařilo měrou vrchovatou (odehráno 22 nových hřišť - 6 ČR/16 cizina) a je mi jasný, že už to asi taková "smršť" letos nebude
- pořídit si elektrický vozík (a i bag) - ježíšek mi tyto dárky bohužel kvůli důležitějším finančním prioritám nepřinesl:(
- HI už neřeším.....ale zahrát více her pod 100 než je prstů na jedné ruce bych tedy opravdu chtěl...:D
 
Zobrazit přílohu 33745

Jaký je váš golfový cíl pro rok 2023?
Podobně jako pro roky 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022 je tu oficiální vlákno i pro rok 2023!
Titulní foto: Horal (červenec 2022)
  1. Napište své golfové cíle pro rok 2023. Konkrétní a pro vás dosažitelné.​
  2. Popište, jak svých cílů chcete dosáhnout, co pro to uděláte, kdy, kde a jak! Čím více detailů, tím lépe! Není nad to si dát takto veřejný závazek. :)
  3. Jakmile své cíle splníte, bude skvělé, kdy o tom tady budete reportovat tak, že "odpovíte" na svůj příspěvek. Pokud cíle jsou pro vás příliš snadné, alespoň víte, že je potřeba pro příště přitvrdit!​

Pojďme do toho!

PS: A pokud chcete shrnout své cíle předchozího roku -> viz téma cíle 2022.
Mojim cieľom je uhrať HCP na 18 (teraz 19,4)
Byť celý rok zdravý a plný chuti do hry.
Zahrať si na viacerých ihriskách v Čechách
 
  • Vyhrát klubovou jamkovku
  • Udržet poměr birdie/bogie 1:3
  • Dostat HCP pod 9
  • Zajít si na fitting Itobori
  • Podívat se opět do Turecka
  • Absolvovat aspoň jeden pánský golfový výjezd
 
Tak schválně...
  • zůstat zdravý a radovat se nejen z golfu
...
  • hrát víc her než vloni
  • hrát víc turnajů než vloni
  • konečně zahrát turnajové birdie
  • stlačit HCP pod 20 (v tuto chvíli chybí jen tři desetiny, ale je třeba nechat si prostor pro zlepšení do dalších let:D)
 
Cíle na rok 2023 ?
Hlavně si golf užívat a nestresovat se tím pokud se hra nedaří - prostě dnes to nejde - za týden to půjde lépe.
- pokud si zlepším HI budu rád
- doufám že se podaří odehrát další nová hřiště
- snad se podaří odehrát i několik turnajů
 
Moje golfové cíle pro nadcházející sezonu 2023:
  • zahrát několik kol pod 80 ran
  • odehrát zbývající hřiště v CZ - Casa Serena
  • odehrát nová hřiště v CZ - Vinoř, Vinoř 6jamkové hřiště, Zbraslav 6jamkové hřiště
  • odehrát zbývající 4 akademie v CZ - Mladá Boleslav, Mladé Buky, Olomouc, Šilheřovice
  • stát se SK všudehrálem - zbývá odehrát 13 hřišť
  • stát se HU všudehrálem - zbývají odehrát 4 hřiště
  • navštívit nová hřiště v Sasku 🇩🇪
  • zahrát si golf v Zermattu 🇨🇭 a Chamonix 🇫🇷
  • zahrát si na nových hřištích v Rakousku, Slovinsku, Chorvatsku nebo jinde v Evropě
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom