Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak prolomit 80...

Tohle je tip od YTbera který řeší výhradně course management.

1580898974760.png
 
paty většinou kolem 30, spíš pod a greeny taky v cajku, ale ten třetí parametr je bída. Quatro není výjimkou :D a někdy ne jeden
 
u me to vetsinou funguje takto:
1. probudit se
2. dojet na hriste
3. odehrat 18 jamek
4. jit domu
to z 99% staci
:D :D :D
 
Za prvé jdeš na hřiště s párem max 62, protože s párem 76 to jde velice těžce. Potom musíš hrát hlavou a s rozmyslem a ne Srdcem bojovníka..
Nejlépe to jde s čip a pat 50/50.
 
Upraveno:
Evidentně patování moc neřeší... Nicméně to taky může fungovat, ale já se ptal jak to máš třeba ty (jak to vidíš?)

Já na to žádný předem daný systém nemám, hraji každou jamku na par, 80 sem zlomil jednou ( 76 na Slapech ) jinak sem 82-86 a většinou mám 2-3 doubly z nejrůznějších důvodů, driver do kopru, nezvládnutý bunker shot, bídná příhra na green, málokdy to propatuju.
 
Já na to žádný předem daný systém nemám, hraji každou jamku na par, 80 sem zlomil jednou ( 76 na Slapech ) jinak sem 82-86 a většinou mám 2-3 doubly z nejrůznějších důvodů, driver do kopru, nezvládnutý bunker shot, bídná příhra na green, málokdy to propatuju.
No vidíš, budou to ty double bogey...
 
Ukázka tvých her na 99% sice nebyla, ale nic to nemění ne tom, že se pod 80 dostaneš pravidelně. ;-)
pokud pocitas turnajova kola, tak to neni 99%, ale ze vsech kol asi ano :)
 
buď jít na hřiště s parem 60 :)

nebo dávat berdíky

mimochodem, svoje nejlepší kola v životě - 77 a 78 (par 72) jsem šel vždy s triplem :) … tedy je třeba dávat berdíky
 
buď jít na hřiště s parem 60 :)

nebo dávat berdíky

mimochodem, svoje nejlepší kola v životě - 77 a 78 (par 72) jsem šel vždy s triplem :) … tedy je třeba dávat berdíky
Jojo, i s triplem a double se dá zahrát za +4 🤭
1C55749D-9451-4CA4-849F-6AA32D6838AC.jpeg

27664E70-77DA-440F-8E94-ED9AEEA47901.jpeg
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom