Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli (2023) - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Do Beleku vyrážím za pár dní na golf, máš prosím nějaké tipy co neminout, popř. si vzít s sebou? Ještě jsem tam nebyla a na golf jedu takhle daleko poprvé. Budu hrát na Glorii - old a new course a noční Carya hřiště.
Vem si náhradní jatra
 
Do Beleku vyrážím za pár dní na golf, máš prosím nějaké tipy co neminout, popř. si vzít s sebou? Ještě jsem tam nebyla a na golf jedu takhle daleko poprvé. Budu hrát na Glorii - old a new course a noční Carya hřiště.
tak si tu dovču hezky užij ;)
 
Do Beleku vyrážím za pár dní na golf, máš prosím nějaké tipy co neminout, popř. si vzít s sebou? Ještě jsem tam nebyla a na golf jedu takhle daleko poprvé. Budu hrát na Glorii - old a new course a noční Carya hřiště.
Hotel Gloria Verde?........pak neminout Zodiac Bar v přízemí (či Lobby Lounge Bar v 1.patře):D:D.......a před odjezdem trochu vyhladovět, ať ta kvanta skvělého jídla máš kam dávat:)
 
Rodina v ZOO, takže 14 jamek v Pyselich, 1 birdie, 3pary, zbytek hra 3 míči 😅. 135min 👌. Nádherné počasí jen v mikine (dost blaznu šlo v tom větru v triku 😬). Hřiště hodně podmáčené a FW zapiskovane, greeny pomalé ale ujdou. Zapomněl jsem doma boty, ale tenisky to přežily suché jen s trochou písku 😅. Bal jsem se dlouhého čekání, tak jsem od začátku nasadil sneci tempo a první dvojflight jsem došel na #13, takže super odpoledne
 
18.3.2023 • Kotlina: 98 ran, 28 patů (by mGolf)

Krásně slunečná procházka po Kotlině. Hra byla docela dobrá, až na čtyři vody a jeden aut :( 5 par, 5 bogí, 6 dablů a na čtyřparu 10 a pětiparu 8 ran. Takže lehká divočina. Nové držení hole a lepší švihání je po zdravotní stránce fajn. Míň to bolí. Tak uvidíme jak to půjde dál. Ještě dva měsíce mám čas, než bude Darová ;)
 
Vcera jsem proklel toho, co vynalezl tuto otresnou hru … Dnes to bylo kapanek lepsi a 2 birdies odstranily z duse vsechny sramy

EB9772AD-136A-4363-864F-0536F477B729.jpeg
 
Dneska konečně podmínky dovolily něco zahrát, teplo, bezvětří a nepromrzlé grýny.
Start nad očekávání dobrý, po 7 jamkách jedna pod par. Pak dvě bogey na jamce 8 a 9, to pokračovalo přes jamky 11-14 abych to zakončil metrovým patem do bogey na vůbec první kolo v Beřovicích bez dabláče - nedal jsem.

1679233516485.png
 
Jsem si dnes 2x oběhnul domácí hřiště (Roudnička). Hraje se stále ještě na zimní
grýny a ze zimních odlališť. Ta odpaliště skoro nikdo nedodržoval. Tak jsem se na to
taky vykašlal a hrál jsem z letních. Ze zimních byla každá jamka kratší o 50 m. , ale takhle jen asi o deset. Docela mi to šlo, u většiny jamek mi zbýval do paru max.1 - 1,5m pat. Patovat se v tom oraništi nedalo.
Příští týden se už bude hrát na letní grýny.
Tak uvidím, jestli nedojde k vystřízlivění.
Celkově jsem měl dobrý pocit. Bylo relativně teplo, bezvětří a všechno fungovalo, tak jak má.
39854EAF-3559-4D3F-B32D-A5C883D51BE6.jpeg
 
Poprvé v Berouně

Jarní turnaj v Berouně, který se uskutečnil včera, byla skvělá příležitost, jak si zahrát Beroun. A mít i 30 odehrané hřiště v ČR. 😁 Beroun je soukromé hřiště, a jak mi řekli kamarádi, letos už by se tam nedostali. Otevřené turnaje už mají jen dva.

Beroun se mi moc líbil. A měli jsme opravdu štěstí na počasí. V týdnu byl ještě sníh v Praze, tady v sobotu sluníčko a teplo. I na mě. Takže jsem bundu, vestu, svetr i čepici nakonec nepotřebovala. Původně jsem plánovala jít na hřiště nejdřív tak v dubnu. Ale Beroun je Beroun, a dostat se na toto soukromé dobré hřiště nelze odmítnout.
Startovné s fee stálo jen 1500 Kč, což mě celkem dost udivilo, protože je Beroun brané jako lepší hřiště, navíc je soukromé. Já ho mám zafixované mezi Casou Serenou a Oaksem. A tak nějak jsem byla tedy připravená i na možnost, že je to třeba jen startovné. 😃😃😃 No, nebylo.

Byť měli napsané v propozicích, že bude snídaně, nerada se spoléhám na druhé, tak jsem si dala klasickou turnajovou snídani a vyrazila. Na recepci jsem uviděla jablka, vody a tatranky, tak jsem si řekla, že to bude ta snídaně, ale nebyla. Nahoře v restauraci byl snídaňový raut s výhledem na hřiště. Neměla jsem moc hlad, tak jsem si už teplou snídani odpustila a vyzkoušela jen buchty, čaj a džus.
Myslím, že tento turnaj má za cíl přivést nové potenciální členy na Beroun a ukojit nedočkavce z řad členů toužících si už zahrát. Snídaně má tak skvělý efekt a působí jako vřelé gesto a fakt, že se resort o členy stará a hýčká si je. Tohle se organizátorům fakt povedlo.

Po snídani jsem vyrazila na driving. Naštěstí byla volná podložka. Volná místa nebyla, a ti, co si vychutnávali snídaně o něco déle, museli počkat. U následného puttování těsně před startem mi třeba mířil na jamku další člověk, což mě překvapilo, ale bylo víc lidí jak jamek na cvičném putting greenu. Startovalo nakonec 75 lidí.

Začínali jsme všichni naráz z různých jamek. Náš flight z jamky č. 5. Šli jsme na místo kus pěšky, ale start jsme naštěstí všichni stihli. Ve flightu jsem poprvé šla s někým, kdo měl single HCP. Přišlo mi, že ve flightu jsme prvních několik jamek celkem vyrovnaní, až mě to překvapilo. Dokonce i kluci říkali, že je to udivilo a měli stejný pocit. Já byla hlavně ráda, že nezdržuju. První jamky (jamka č. 5) super, že jsem netrefila les, pak, že jsem netrefila vodu a zase les. Měla jsem víc štěstí jak rozumu. Odhadovala jsem, že dám 12 bodů 😃, a když se budu snažit, tak 16. První turnaj, začátek sezóny atd. Takže jsem svůj cíl splnila už na 5 odehrané jamce a byla jsem spokojená. 😃 Co mě ale hodně překvapilo byla vysoká míra prošvihů a ran zaseknutých do země. Cca něco pod 20 takto zvoraných ran. To je masakr, ale zase super příležitost to odstranit vyhráním se na hřišti. Puttování a krátká se zlepšila. Na greeny na Berouně jsem musela trochu jinak. Pocitově pro mě nejezdily a po zimě měly mírně hrbolky (ne tak, aby to vadilo hře), takže jsem na ně musela trochu silou, aby je přejely, ale zároveň se to stačilo zastavit, kde má. Záludnosti na greenu jsem jinak nepozorovala. ⛳

Po pěkně odehraných jamkách okolo hlavní budovy začaly jamky do kopce, a to bylo úplně v háji. 🙈 Na jamkách do kopce se projevila asi snížená hladina cukru, únava a rány jsem jednoduše vorala. Jamky u lesa a do kopce mi připomínaly Karlštejn a Kácov. Trošičku převýšením i Ypsilonku (spoluhráčům teda vůbec). Trávou zas Albatross. Fyzička po sezóně byla relativně slušná - až na ty kopce. Koleno taky vydrželo. V tomto ohledu spokojenost. Jen jsem si namohla podbřišek, záda a zadní stranu stehen od tlačení těžkého vozíku s bagem.

Na 10. a 15. jamce čekala na hřišti teplá polévka pro hrající. Jednou snad Frankfurtská a podruhé vývar. Na konci opět teplý raut. To bylo další, co ukázalo, že se resort o hrající na turnaji stará. Ba je přímo opečovává.

Jak jsme se všichni shodli, měli jsme pocit, že jsem vítáni.

Jo a dala jsem longesta na 18. jamce. 😃 A bylo to těsné! O metr. Podle mě byl vůbec zázrak tam trefit fervej. Takže mám další trofej. ☺️ A to z Berouna potěší.

A protože na mě hřiště a jejich služby zapůsobily opravdu skvěle, přidávám rovnou odkazy na další dva otevřené turnaje, o kterých jsem psala na začátku:
1. 4. Aprílový turnaj: https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=801540445
3. 4. NST - Texas scramble dvojic: https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=801540074 (Věkový limit je 50 let. V případě překročení kapacity mají přednost členové ČSGA se včas zaplaceným poplatkem pro rok 2023.)

IMG_0220.png
 
Poprvé v Berouně

Jarní turnaj v Berouně, který se uskutečnil včera, byla skvělá příležitost, jak si zahrát Beroun. A mít i 30 odehrané hřiště v ČR. 😁 Beroun je soukromé hřiště, a jak mi řekli kamarádi, letos už by se tam nedostali. Otevřené turnaje už mají jen dva.

Beroun se mi moc líbil. A měli jsme opravdu štěstí na počasí. V týdnu byl ještě sníh v Praze, tady v sobotu sluníčko a teplo. I na mě. Takže jsem bundu, vestu, svetr i čepici nakonec nepotřebovala. Původně jsem plánovala jít na hřiště nejdřív tak v dubnu. Ale Beroun je Beroun, a dostat se na toto soukromé dobré hřiště nelze odmítnout.
Startovné s fee stálo jen 1500 Kč, což mě celkem dost udivilo, protože je Beroun brané jako lepší hřiště, navíc je soukromé. Já ho mám zafixované mezi Casou Serenou a Oaksem. A tak nějak jsem byla tedy připravená i na možnost, že je to třeba jen startovné. 😃😃😃 No, nebylo.

Byť měli napsané v propozicích, že bude snídaně, nerada se spoléhám na druhé, tak jsem si dala klasickou turnajovou snídani a vyrazila. Na recepci jsem uviděla jablka, vody a tatranky, tak jsem si řekla, že to bude ta snídaně, ale nebyla. Nahoře v restauraci byl snídaňový raut s výhledem na hřiště. Neměla jsem moc hlad, tak jsem si už teplou snídani odpustila a vyzkoušela jen buchty, čaj a džus.
Myslím, že tento turnaj má za cíl přivést nové potenciální členy na Beroun a ukojit nedočkavce z řad členů toužících si už zahrát. Snídaně má tak skvělý efekt a působí jako vřelé gesto a fakt, že se resort o členy stará a hýčká si je. Tohle se organizátorům fakt povedlo.

Po snídani jsem vyrazila na driving. Naštěstí byla volná podložka. Volná místa nebyla, a ti, co si vychutnávali snídaně o něco déle, museli počkat. U následného puttování těsně před startem mi třeba mířil na jamku další člověk, což mě překvapilo, ale bylo víc lidí jak jamek na cvičném putting greenu. Startovalo nakonec 75 lidí.

Začínali jsme všichni naráz z různých jamek. Náš flight z jamky č. 5. Šli jsme na místo kus pěšky, ale start jsme naštěstí všichni stihli. Ve flightu jsem poprvé šla s někým, kdo měl single HCP. Přišlo mi, že ve flightu jsme prvních několik jamek celkem vyrovnaní, až mě to překvapilo. Dokonce i kluci říkali, že je to udivilo a měli stejný pocit. Já byla hlavně ráda, že nezdržuju. První jamky (jamka č. 5) super, že jsem netrefila les, pak, že jsem netrefila vodu a zase les. Měla jsem víc štěstí jak rozumu. Odhadovala jsem, že dám 12 bodů 😃, a když se budu snažit, tak 16. První turnaj, začátek sezóny atd. Takže jsem svůj cíl splnila už na 5 odehrané jamce a byla jsem spokojená. 😃 Co mě ale hodně překvapilo byla vysoká míra prošvihů a ran zaseknutých do země. Cca něco pod 20 takto zvoraných ran. To je masakr, ale zase super příležitost to odstranit vyhráním se na hřišti. Puttování a krátká se zlepšila. Na greeny na Berouně jsem musela trochu jinak. Pocitově pro mě nejezdily a po zimě měly mírně hrbolky (ne tak, aby to vadilo hře), takže jsem na ně musela trochu silou, aby je přejely, ale zároveň se to stačilo zastavit, kde má. Záludnosti na greenu jsem jinak nepozorovala. ⛳

Po pěkně odehraných jamkách okolo hlavní budovy začaly jamky do kopce, a to bylo úplně v háji. 🙈 Na jamkách do kopce se projevila asi snížená hladina cukru, únava a rány jsem jednoduše vorala. Jamky u lesa a do kopce mi připomínaly Karlštejn a Kácov. Trošičku převýšením i Ypsilonku (spoluhráčům teda vůbec). Trávou zas Albatross. Fyzička po sezóně byla relativně slušná - až na ty kopce. Koleno taky vydrželo. V tomto ohledu spokojenost. Jen jsem si namohla podbřišek, záda a zadní stranu stehen od tlačení těžkého vozíku s bagem.

Na 10. a 15. jamce čekala na hřišti teplá polévka pro hrající. Jednou snad Frankfurtská a podruhé vývar. Na konci opět teplý raut. To bylo další, co ukázalo, že se resort o hrající na turnaji stará. Ba je přímo opečovává.

Jak jsme se všichni shodli, měli jsme pocit, že jsem vítáni.

Jo a dala jsem longesta na 18. jamce. 😃 A bylo to těsné! O metr. Podle mě byl vůbec zázrak tam trefit fervej. Takže mám další trofej. ☺️ A to z Berouna potěší.

A protože na mě hřiště a jejich služby zapůsobily opravdu skvěle, přidávám rovnou odkazy na další dva otevřené turnaje, o kterých jsem psala na začátku:
1. 4. Aprílový turnaj: https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=801540445
3. 4. NST - Texas scramble dvojic: https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=801540074 (Věkový limit je 50 let. V případě překročení kapacity mají přednost členové ČSGA se včas zaplaceným poplatkem pro rok 2023.)

Zobrazit přílohu 35191
šikovná holčina je ta Terezka ;) To celodenní občerstvení na těchto otevřených turnajích v Berouně je pokaždé. Už jsem tam párkrát byl. Naposledy na podzim. Super cena za dodaný servis :)
 
Poprvé v Berouně

Jarní turnaj v Berouně, který se uskutečnil včera, byla skvělá příležitost, jak si zahrát Beroun. A mít i 30 odehrané hřiště v ČR. 😁 Beroun je soukromé hřiště, a jak mi řekli kamarádi, letos už by se tam nedostali. Otevřené turnaje už mají jen dva.

Beroun se mi moc líbil. A měli jsme opravdu štěstí na počasí. V týdnu byl ještě sníh v Praze, tady v sobotu sluníčko a teplo. I na mě. Takže jsem bundu, vestu, svetr i čepici nakonec nepotřebovala. Původně jsem plánovala jít na hřiště nejdřív tak v dubnu. Ale Beroun je Beroun, a dostat se na toto soukromé dobré hřiště nelze odmítnout.
Startovné s fee stálo jen 1500 Kč, což mě celkem dost udivilo, protože je Beroun brané jako lepší hřiště, navíc je soukromé. Já ho mám zafixované mezi Casou Serenou a Oaksem. A tak nějak jsem byla tedy připravená i na možnost, že je to třeba jen startovné. 😃😃😃 No, nebylo.

Byť měli napsané v propozicích, že bude snídaně, nerada se spoléhám na druhé, tak jsem si dala klasickou turnajovou snídani a vyrazila. Na recepci jsem uviděla jablka, vody a tatranky, tak jsem si řekla, že to bude ta snídaně, ale nebyla. Nahoře v restauraci byl snídaňový raut s výhledem na hřiště. Neměla jsem moc hlad, tak jsem si už teplou snídani odpustila a vyzkoušela jen buchty, čaj a džus.
Myslím, že tento turnaj má za cíl přivést nové potenciální členy na Beroun a ukojit nedočkavce z řad členů toužících si už zahrát. Snídaně má tak skvělý efekt a působí jako vřelé gesto a fakt, že se resort o členy stará a hýčká si je. Tohle se organizátorům fakt povedlo.

Po snídani jsem vyrazila na driving. Naštěstí byla volná podložka. Volná místa nebyla, a ti, co si vychutnávali snídaně o něco déle, museli počkat. U následného puttování těsně před startem mi třeba mířil na jamku další člověk, což mě překvapilo, ale bylo víc lidí jak jamek na cvičném putting greenu. Startovalo nakonec 75 lidí.

Začínali jsme všichni naráz z různých jamek. Náš flight z jamky č. 5. Šli jsme na místo kus pěšky, ale start jsme naštěstí všichni stihli. Ve flightu jsem poprvé šla s někým, kdo měl single HCP. Přišlo mi, že ve flightu jsme prvních několik jamek celkem vyrovnaní, až mě to překvapilo. Dokonce i kluci říkali, že je to udivilo a měli stejný pocit. Já byla hlavně ráda, že nezdržuju. První jamky (jamka č. 5) super, že jsem netrefila les, pak, že jsem netrefila vodu a zase les. Měla jsem víc štěstí jak rozumu. Odhadovala jsem, že dám 12 bodů 😃, a když se budu snažit, tak 16. První turnaj, začátek sezóny atd. Takže jsem svůj cíl splnila už na 5 odehrané jamce a byla jsem spokojená. 😃 Co mě ale hodně překvapilo byla vysoká míra prošvihů a ran zaseknutých do země. Cca něco pod 20 takto zvoraných ran. To je masakr, ale zase super příležitost to odstranit vyhráním se na hřišti. Puttování a krátká se zlepšila. Na greeny na Berouně jsem musela trochu jinak. Pocitově pro mě nejezdily a po zimě měly mírně hrbolky (ne tak, aby to vadilo hře), takže jsem na ně musela trochu silou, aby je přejely, ale zároveň se to stačilo zastavit, kde má. Záludnosti na greenu jsem jinak nepozorovala. ⛳

Po pěkně odehraných jamkách okolo hlavní budovy začaly jamky do kopce, a to bylo úplně v háji. 🙈 Na jamkách do kopce se projevila asi snížená hladina cukru, únava a rány jsem jednoduše vorala. Jamky u lesa a do kopce mi připomínaly Karlštejn a Kácov. Trošičku převýšením i Ypsilonku (spoluhráčům teda vůbec). Trávou zas Albatross. Fyzička po sezóně byla relativně slušná - až na ty kopce. Koleno taky vydrželo. V tomto ohledu spokojenost. Jen jsem si namohla podbřišek, záda a zadní stranu stehen od tlačení těžkého vozíku s bagem.

Na 10. a 15. jamce čekala na hřišti teplá polévka pro hrající. Jednou snad Frankfurtská a podruhé vývar. Na konci opět teplý raut. To bylo další, co ukázalo, že se resort o hrající na turnaji stará. Ba je přímo opečovává.

Jak jsme se všichni shodli, měli jsme pocit, že jsem vítáni.

Jo a dala jsem longesta na 18. jamce. 😃 A bylo to těsné! O metr. Podle mě byl vůbec zázrak tam trefit fervej. Takže mám další trofej. ☺️ A to z Berouna potěší.

A protože na mě hřiště a jejich služby zapůsobily opravdu skvěle, přidávám rovnou odkazy na další dva otevřené turnaje, o kterých jsem psala na začátku:
1. 4. Aprílový turnaj: https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=801540445
3. 4. NST - Texas scramble dvojic: https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=801540074 (Věkový limit je 50 let. V případě překročení kapacity mají přednost členové ČSGA se včas zaplaceným poplatkem pro rok 2023.)

Zobrazit přílohu 35191
Beroun je otevřený pro nečleny každý rok do konce března, fíčko 1300 Kč 🙂
 
První český golf, v neděli Alfrédov.
Celkové skóre 97, kdy na první devítce to až do 9. jamky celkem šlo, pak out a nic moc až do 14., kde byl záblesk a birdie.
1679297444788.png



Hřiště vlastně dobré, sice chlupaté grýny, ale celkem to jezdilo, ferveje nebyly nijak mokré. Lidí se pár potulovalo.
 
21.3.2023 • 16j. Hostivař: 75 ran (by mGolf)

Odpadl ranní pracovní call, tak jsem měl dvě možnosti. Jít do práce a dělat něco jiného, nebo vyrazit na nečekanou hru. Dojel jsem do Hostivaře, na 7:00. Zimní grýny, ale to mi s ohledem na to plánované proběhnutí hřiště nevadilo. Zároveň jsou uzavřeny jamky č. 2 a 3. To mi nevadí taky, pořád jsem si na ně nezvykl a mám je v Hostíku spíš za trest a ať jsou rychle za mnou. Hra fajn, žádné terno, ale taky jsme extrémně moc nekazil. A když, tak jsem měl štěstí, že to dobře dopadlo. Výhoda prázdného hřiště je, že vedlejší ferveje jsou vlastně taky ferveje a můžu se tvářit, že jsem to tak chtěl hrát - takticky na dobrý výhled! :-D 3 pary, 12 bogey, 1 dabláč - co bych si stěžoval. Co mě pořad zlobí, je krátká hra - příhry na 30-50 metrů. NEtrefil jsem dobře ani jednu, asi to bude chtít jít na driving a trošku to vypilovat.

IMG_3080.jpeg IMG_3082.jpeg

Hřiště ok, za pár dní to snad bude už zase kvalitativní top, jak se na Hostík sluší. Byl jsme po zimě zvědavý na novinky. Tak čeho jsem si všimnul nového:

1) bude x nových chodníčků ze zámkovky, část už hotova

IMG_3084.jpeg

2) 12j, 3 par ke klubovně - vyrostl tam "záchranný" kopec za grýnem, na fotce je zimní fangle, letní green je na původním místě těsně před tím novým kopcem

IMG_3085.jpeg

3) na nové šestce mezi grýny jamek 2 a 4 roste domeček, nejspíše toalety... ? plus třeba nějaká občerstvovačka? Nevím.

IMG_3087.jpeg


4) a pořád se bouřlivě kolem hřiště staví... v pozadí stavba za "vypečeným" zimním grýnem 4.j zadní šestky

IMG_3090.jpeg
 
Upraveno:
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom