Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli (2023) - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Co Labe, nedostalo se až na hřiště?
To se nedostalo. Ale na 4 a 5 jamce jsou velký louže na ferveji a voda v bankrech. Nejspíš i spodní voda. Během 2 hod se ty louže trochu přesunuly. Hřiště je docela mokré, ale až na ty louže...čtyřka v doglegu a pětka mezi odpališti a fervejí se dá hrát docela dobře. Greeny jsou děravé a pískované. Patovat se dalo.
 
A co masáž, zkusil sis zajít na masáž?
Chodím pravidelně, jinak bych už se asi také nehnul. Vždy mi to pomůže od ztuhlosti.
Na ty mé zdravotní problémy by pomohla nejspíš jen úplná rekonstrukce :D
 
Jaky tam mate program?

11/08: New Course dle domluvy
12/08: Old Course v 12:30
13/08: Jubilee Course v 11:36
14/08: Castle Course 10:30
15/08: Torrance nebo Kittocks Course dle domluvy
 
11/08: New Course dle domluvy
12/08: Old Course v 12:30
13/08: Jubilee Course v 11:36
14/08: Castle Course 10:30
15/08: Torrance nebo Kittocks Course dle domluvy
To je pecka. Na new course jsme v tomhle obdobi prisli a starter nas rovnou pustil hrat. Kittocks mi prijde o trosku lepsi diky vyhledum, ale obe jsou spickova hriste. Hraje se tam kvalifikace na Open ale to asi vite. Navic se pred par lety hralo celou zimu bez podlozek, proto jsme jezdili hlavne tam. Naprosta vetsina ostatnich slavnych hrist byla z podlozek pres zimu, ale tech hrist je tam tolik ze neni problem najit links bez podlozek a takhle v zime jeste za skvelou cenu.
 
To je pecka. Na new course jsme v tomhle obdobi prisli a starter nas rovnou pustil hrat. Kittocks mi prijde o trosku lepsi diky vyhledum, ale obe jsou spickova hriste. Hraje se tam kvalifikace na Open ale to asi vite. Navic se pred par lety hralo celou zimu bez podlozek, proto jsme jezdili hlavne tam. Naprosta vetsina ostatnich slavnych hrist byla z podlozek pres zimu, ale tech hrist je tam tolik ze neni problem najit links bez podlozek a takhle v zime jeste za skvelou cenu.
Doufam ze v srpnu nebudou podlozky potreba🤣. Nejake doporuceni kam se chodit naveceret?
 
Upraveno:
Tak poslední letošní hra. Co k tomu dodat? Carry hole in one utekl o 40 cm, 3. hra pod PAR během 2 měsíců. Krásný byl rok 2023…

IMG_3886.jpeg
IMG_3887.jpeg
IMG_3888.jpeg
IMG_3889.png
 
Upraveno:
Dnes poslední hra v tomto roce. Nebo ještě zítra?
Hra v Hořehledech s rodinou. Zima větší než včera, ale slunce svítilo nakonec víc, vítr foukal stále. Výsledek lepší než včera, ale ne moc dobrý. 59ran. Dnes mi opět šla dlouhá hra, některá rány krásné.

IMG_3698.jpeg IMG_3697.jpeg
 
Upraveno moderátorem:
30.12.2023 • 9j. Hořehledy: 49 ran, 18 patů (by mGolf)

Já teda zahrál hůř jak včera. Ale může za to @mkopcak, vystartovali jsme s rodinou v prvním flajtu v 10:00 (abychom samozřejmě nezdržovali ty davy za námi) o sedm minut dřív a napálil mi za předčasný start dvě trestné přes SMS na každou jámu! Určitě si to pravidlo přibarvil. Jinak bych hrál totiž same birdie a párky, jako vždycky a nechtěl mi tu hru pod par dopřát! Tahle nudně 4 bogey a 5 double! ;)


IMG_6177.jpeg
 
Doufam ze v srpnu nebudou podlozky potreba🤣. Nejake doporuceni kam se chodit naveceret?
:D:D To sem uplne prehlidnul, predpokladal sem ze to je ted nekdy aktualni. Tak snad pul rok forma vydrzi:up:;) Pres jidlo asi poradi nejlip online recenze. Jedl jsem snad jen v jigger inn, naproti pres fairway v new course clubhouse, za 18. greenem hams hame pub. A ve meste u kina italska lupo’s a vedle jeste jeden bar uz si nevzpomenu na jmeno. Je tam toho dost a vsude kousek pesky. Zavidim vam hrozne, jel bych hned.
 
11/08: New Course dle domluvy
12/08: Old Course v 12:30
13/08: Jubilee Course v 11:36
14/08: Castle Course 10:30
15/08: Torrance nebo Kittocks Course dle domluvy
Nemáš tam ještě 2-3 místa? To vypadá extrémně zajímavě, a to ikdyby to bylo bez "old course"?
 
Nemáš tam ještě 2-3 místa? To vypadá extrémně zajímavě, a to ikdyby to bylo bez "old course"?
Sorry, family only…
 
  • To se mi líbí
Reactions: PFP
Na konec roku jsem si zahrál Penati Legend Course i s ikonickou PAR6.
Docela fungoval driver i železa do grýnu a konečně jsem letos zahrál i eagle (i když „jen” indoorový) a to po 3m patu.
IMG_9344.jpeg
IMG_9343.jpeg
IMG_9345.jpeg
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom