Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli (2022) - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Dneska naprostá paráda! Dal jsem Hoře, 9 jamek. Na první Jamce první na grýn, útok na birdie, jen těsně vedle, takže klidný par. Dvojka sice bogey, ale vše mi vynahradil naprosto dokonalý drive na trojce, který se ztočil do klasického šlajsu, ale až nahoře! 80 metrů od fangle! A ta příhra na metr k fangli! Birdie!! Další jamka trochu slabší, dabláč. Ale další třípar znovu klidný par. Dobře já! No a na řadě byla esovitá šestka! Navnaděn povedeným odpalem z trojky jsem ho znovu vytáhl a... Trefil znovu naprosto skvěle! Daleko až někam k 120 metrem před grýn na naprosto dokonalou pozici. Trochu jsem drbnul při příhře, ale oprava už v pořádku, pat, pat a zachráněný psát na světě... Co vám budu povídat. Dneska 42 ran, takže vytahuju ručník a stopnu si proletající vesmírnou loď a je mi dobře!

Miluji "kdyby" golf! Hraju jak bůh! Realita však bohužel trochu jiná... Smutný pohled na uzavřené hřiště. Ale za pár týdnů ti ukážu, jen počkej! ;) Ať už je jaro!


Zobrazit přílohu 28481
A to jsem si naivně myslel, že jsem dneska pálil jenom já:cool:

1642871456599.png
1642871562710.png
 
Dneska naprostá paráda! Dal jsem Hoře, 9 jamek. Na první Jamce první na grýn, útok na birdie, jen těsně vedle, takže klidný par. Dvojka sice bogey, ale vše mi vynahradil naprosto dokonalý drive na trojce, který se ztočil do klasického šlajsu, ale až nahoře! 80 metrů od fangle! A ta příhra na metr k fangli! Birdie!! Další jamka trochu slabší, dabláč. Ale další třípar znovu klidný par. Dobře já! No a na řadě byla esovitá šestka! Navnaděn povedeným odpalem z trojky jsem ho znovu vytáhl a... Trefil znovu naprosto skvěle! Daleko až někam k 120 metrem před grýn na naprosto dokonalou pozici. Trochu jsem drbnul při příhře, ale oprava už v pořádku, pat, pat a zachráněný párek byl na světě... Co vám budu povídat. Dneska 42 ran, takže vytahuju ručník a stopnu si proletající vesmírnou loď a je mi dobře!

Miluji "kdyby" golf! Hraju jak bůh! Realita však bohužel trochu jiná... Smutný pohled na uzavřené hřiště. Ale za pár týdnů ti ukážu, jen počkej! ;) Ať už je jaro!


Zobrazit přílohu 28481
Tohle mi nedělej.......já si fakt chvíli myslel, že jsi hrál:D. Asi jsem si na těch běžkách dneska odkrvil mozek až příliž....:D:D
 
Včera jsme si byli zahrát na závodišti ve Varech. Ke konci k nám přišel golfista z Mladých Buků. Je tady na lázeňský pobyt a hole si nevzal. Nečekal, že se tady hraje. Mladé Buky pod sněhem. Měl takovou krizi, říkal, že mu i stačilo se s námi pár jamek jen projít. Byl šťastný a měl zamžené oči. :D Úplně jsem ho chápal. Stejně postižený jako většina.. :)
 
Včera jsme si byli zahrát na závodišti ve Varech. Ke konci k nám přišel golfista z Mladých Buků. Je tady na lázeňský pobyt a hole si nevzal. Nečekal, že se tady hraje. Mladé Buky pod sněhem. Měl takovou krizi, říkal, že mu i stačilo se s námi pár jamek jen projít. Byl šťastný a měl zamžené oči. :D Úplně jsem ho chápal. Stejně postižený jako většina.. :)
Netušila jsem, že se teď na závodišti dá hrát. Dík za informaci.
 
Počasí dnes na prd, zima, vítr, sem tam nějaké kapky, takhle sem se do auta dlouho netěšil jako dnes. Naštěští tři flajty plné rákosníků šly až po nás, takže to netrvalo dlouho. Rozdíl jestli máte vítr v zádech nebo v ksichtu byl na drivu cca. 70-80m, zítra to vypadá taky hratelně, navíc má víc foukat, tak uvidíme.

1643465281397.png
 
Včera to docela šlo, zima, vítr, déšť, přes 4h za korejcema. První devítka dvě šance na birdie, takže 2 pary. Dost jamek jsem se zasekal v bunkerech. Druhá už lepší. Celkem 96 ran, na to počasí jsem odjížděl spokojen.
Dnes masakr, vzdal jsem to po devítce. Že fouká a s míčem to za letu dělá psí kusy, to kousnu. Ale že nedokážu zaujmout postoj, míček mi padá z týčka, převrátí mi to těžký elektrický vozík a málem podrazí nohy, to jsem už nedal:)
 
Že fouká a s míčem to za letu dělá psí kusy, to kousnu. Ale že nedokážu zaujmout postoj, míček mi padá z týčka, převrátí mi to těžký elektrický vozík a málem podrazí nohy, to jsem už nedal:)
Jo to znám 🙈

 
Zajimave, ze nekdy vitr micek smerrm od zad spid micek stazil dolu nez pomohl na vzdalenosti
To je ovlivněno úhlem startu, počáteční rychlostí míčku a jeho zpětnými otáčkami.
 
Ahoj golfisti. Omlouvám se,ale nevím kam svůj dotaz dát. V sobotu 5.2.2022 jsem si zarezervoval teetime na 10,40 hod v Beřovicích. Pokud se chce někdo ke mě přidat,budu velice rád ;);) p.s. nejsem atlet :D:D
 
Ahoj, máme v 9,50 jedno místo, kdyby si se chtěl přidat.
Ahoj,děkuji za nabídku.Už jsem se k vám napsal. Petr
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom