Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jsem dohrával česká hřiště??

JanKostalCZE

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Klub
Prague City Golf Vinoř
HI (HCP)
0,2
Za minulé dva dny se mi to konečně povedlo :)
Začal jsem v pondělí brzo ráno.
Pondělí:
6:00
Odjezd z Prahy
8:15
KŠÍROVKA
Kraťoučká šestka, šest tříparů, 40-130 metru, da se to obejít s wedgí :)
Hřiště tvrdé jako beton a greeny jako trampolína.
Za 18 min jsem měl hotovo, tam se dá 18 jamke za hoďku :D
IMG_1072.JPG

10:10
RADÍKOV
Kopcovitá devítka ve vysoké nadmořské výšce. Par 34. Hned na jedničce, krátkém paru5, který by byl i dosažitelný první ranou na green, mi nespadl eagle putt z dvou metrů :( :D
pár jamek je záludných.
Dostala mě jedna super věc, fairwaye zalévají starou hasičskou cisternou, to jsem jinde neviděl :D
13:20
OSTRAVICE
Po nic moc obědě a pokecání se @Zuziky jsem se vydal na jedinou osmnáctku výletu. Již jsem ji hrál, ale mám ji rád, tak proč si ji nezahrát, když jsem takovou dálku od domova :)
Ach jo, zase ta záludná dvojka :)
IMG_1078.JPG

17:00
HUKVALDY
Původně plánované až na úterý, ale naštestí jsem jel ještě v pondělí, jinak bych nestihl zbytek kvůli bouřkám :)
Malé hřiště, par 31, nic moc, ve špatném stavu, nic mě na něm nezaujalo, o to víc mě mrzí, že to bylo moje 100. hřiště v ČR
IMG_1080.JPG


Úterý:
8:30
BÚŘOV
Opět krátká devítka na vrcholu kopce Búřov. Ke hřišti se jede z vesnice podel sjezdovky nahoru, můj Bezmotoráček měl co dělat, aby nezačal couvat, ale nakonec jsme dojel :)
Krásné výhledy a challenging čtyřpary dodávají super atmosféru :)
Pokecání s manažerem, který zároveň bydlí v ,,klubovně'' bylo super, jel přede mnou každou jamky sekat greeny, aby si prý neudělali ostudu :)
10:40
KOMÁRNO
Devítka normálních metrů, par36 :)
Opět sekaná a obsluhováná jedním člověkěm, který zaslouží můj obdiv, celý den pouze na sekačce. Říkal, že má dilema dešťě, když neprší, není voda a hřiště je suché, ale když prší, tak to roste tak rychle, že nestíha sekat.
Po dvou měsících jsem dal zase eagle, na trojce ze 39 metrů in :)
14:30
JIHLAVA
Opět šestka, teda spíš míň.
Znormovaná je to šestka, první tři jamky jsou starší a v dobrém stavu, jamky 4-5 mají vysekané odpaliště i fw, ale greeny jsou ještě zarostlé a hraje se na kůl pře greenem :/ Jamky č.6 se hraje na chipping, což se po celkovém otevření změní.
Bohužel na příjezdové cestě jsem bouchl podvozek a musel do servisu :(
18:10
YARD
Poslední!!
Šestka, budoucí devítka (už se těším) nedaleko Prahy :)
Greeny hezké, ale pomalé :(
Na trojce jsem trefil druhou ranou tyč, ale dva eagly za den?? To už by bylo moc!!

Teď už jen čekat na další nová hřiště.

Pokračování mých cest, již brzy :)
 
Upraveno moderátorem:
Jako, pěkný. Musíš z toho příště udělat charitu. A napsat o tom knihu. :)
 
Prijde mi vtipne, ze doba co me trva sestavit elektricky vozik a dojit do klubovny je u tebe prumerny cas na prvnich 9 jamek :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom