Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Západ Hořehledy

Teď už to jen z tý palety dostat do schránek, aneb https://www.golf-horehledy.cz/registrace

Zobrazit přílohu 35270
Hrozně moc se mně tahle akce líbí. S golfem jsem to měl podobně jako Sváťa Krsek ze vzkazu na nástěnce. Přitom k tomu stačilo jen čuchnout a okamžitě jsem se zamiloval. Problém je to "čuchnutí". Já se k tomu víceméně dostal jak slepý k houslím. Do té doby jsem nad tím z mnoha důvodů ani neuvažoval. To povědomí o golfu je u neznalé veřejnosti, jejíž jsem byl součástí, naprosto šílené. Velkou mírou tomu bohužel pomáhají nejen média, ale i filmaři.
Takže využiju této příležitosti k poděkování @mkopcak, který dává lidem čuchnout.
Já se v malém snažím o podobné, kdy beru kamarády a známé aspoň na driving
 
Pravidla si dotvoříš sám, Martine. Já dal navíc úlevu od mantinelu na 2 šířky hlavy patru. A jestli máš děti víc, tak aby nestáli, mohou hrát proti sobě dvojice a po ráně se střídat.
 
Náš Igor čaruje na sekačce líp než Polreich s vařečkou!

A je u toho také tak sprostý? 🤭

Apropo: Polreich žádný kouzelník s vařečkou není, tak bych toho vašeho greenkeepera přirovnal radši třeba k Messimu a jeho kouzlům na trávníku ;)
 
Když můžu, pomůžu! Aneb místo čínských plastových výlisků si na naše největší turnaje necháváme ručně vyrobit poháry s příběhem a duší v chráněné dílně Domov u rybníka Víceměřice!

IMG_9777.jpeg
IMG_9778.jpeg
IMG_9784.jpeg
IMG_9779.jpeg
IMG_9774.jpeg
IMG_9771.jpeg
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom