Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Západ Hořehledy

vypadá to luxusně - vozit tím klienty mezi hotelem, hřištěm atd. ... připomnělo mi to mexické all-in resorty, jen ten sníh tam nebyl :)
 
vypadá to luxusně - vozit tím klienty mezi hotelem, hřištěm atd. ... připomnělo mi to mexické all-in resorty, jen ten sníh tam nebyl :)
Sníh bude za příplatek!
 
Občas dám na klubovém turnaji - plechovku piva nebo atrapu lahve vína (sklo ne). Na opačnou stranu, než je navrtána jamka. To pak je dilema, jestli hrát na výsledek na vlajku nebo na výhru ve vložence. 😂
 
To by byla pekna vlozenka. Napriklad na 4paru cca 180 m na ferveji postavit basu plzni. Kdo bude nejbliz:)
Loni jsme hráli Nearest to Bin - uprostřed FW byla na 160 m popelnice a kdo to dal nejbliz, mel basu Plzne:)
 
@mkopcak Hole in one na dvojce je real nebo preklep? :D
 
Rok 2019 - 890 obálek
Rok 2020 - 1300 obálek
Rok 2021 - 1980 obálek
Rok 2022 - 5300 obálek
Rok 2023 - 12 185 obálek

Jop...trochu se nám ta akce rozrůstá;)

golf_vizual_sazba_A3.jpg
Snímek obrazovky 2023-03-03 v 17.53.34.png
 
Rok 2019 - 890 obálek
Rok 2020 - 1300 obálek
Rok 2021 - 1980 obálek
Rok 2022 - 5300 obálek
Rok 2023 - 12 185 obálek

Jop...trochu se nám ta akce rozrůstá;)

Zobrazit přílohu 34882Zobrazit přílohu 34883

Neber ty úplatky, neber ty úplatky! Tolik obálek, dobře ty! To než všechno podepíšeš ;)

Btw nemáš k těm odeslaným "číslům" podobná čísla úspěšnosti?
 
Neber ty úplatky, neber ty úplatky! Tolik obálek, dobře ty! To než všechno podepíšeš ;)

Btw nemáš k těm odeslaným "číslům" podobná čísla úspěšnosti?
Mám a počtově jsou velmi nelichotivá...Ale není to sprint, smysluplnost vnímám v horizontu 20 a více let. Podobně jako práci s dětmi - prostě makat na tom jednu generaci...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom