Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Hezkou hru :-)

Sabian

Člen fóra
Jméno
Josef
Klub
Loreta Golf Pyšely
HI (HCP)
28
dobrý večer všem golfistům a golfistkám,
jsem z Vlašimi. Golf hraju a miluju 6 let. Začal jsem dost pozdě. Většinu času trávím v Pyšelích a na Panoramě které jsou blízko mého bydliště a práce. Nemám moc času na 18tku, takže většinu času trávim na drivingu, a na 9tce. V mé blízkosti ( do 30 km ) není moc "přístupnějších hřišť, tak se musím pohybovat zde kde se necítím úplně jako "doma" nejvíce se mi líbilo hřiště ve Telči, Alfrédov, a Bechyně, ale naprosto nejlepší hřiště ( atmosférou) je v Hukvaldech, kde Vám fee prodá 70letá babička a zaplatíte se slevou 320 Kč..... Tam se budu vždy rád vracet... Golf je můj život/ filosofie/ radost prostě vše. Asi si zase půjdu pustit Legendu o slavném návratu....
 
Ahoj Pepo, vítej na 19.jamce, ať se ti mezi námi líbí.

A co je lepší pro Tebe, Kácov nebo Pyšely? Jak by si ji vedle sebe seřadil, porovnal? :) Jinak za sebe souhlasím, Telč super, Bechyně taky, Alfrédov mě z nějakého důvodu moc nezaujal, nedokážu mu nějak přijít na chuť.
 
Upraveno:
Děkuji za milé přivítání Michale a všichni ostatní .. nechápu kdo mi 19. jamku zatajil :confused:.
Jelikož jsem hlavně introvert, je pro mě Kácov lepší z hlediska drivingu, a možnosti být v odpoledních/večerních hodinách (skoro) sám na hřišti, a navíc můžu se tam pohybovat se synem co se učí když s tím dcera sekla.... To si v Pyšelích kde je jeden flight za sebou od rána do večera představit nedokážu. Trenink je tak ok, ale Panorama to není. V Panoramě se mnoohem lépe ztrácí míčky, :(
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom