Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Házíte někdy svými holemi?

Házíte někdy svými holemi?


  • Hlasovalo
    60
Když to tady čtu s překvapením zjišťuji, že spousta z vás pouze nadává, ale nehází. Ale to je málo přátelé, štěstíčku je třeba jít naproti😊👍
A nebylo by nekde nejake skoleni ? A nebo trener tohoto golf skillu ?

Jako kdyz uz, tak s plnou paradou ;)
 
Když to tady čtu s překvapením zjišťuji, že spousta z vás pouze nadává, ale nehází. Ale to je málo přátelé, štěstíčku je třeba jít naproti😊👍
Souhlasim. Pri posledni hre… na sestnactce konecne letela a sedmnactka a osmnactka v paru. Evidentne se jedna o malo probadany aspekt golfove psychologie. 🙂
 
A nebylo by nekde nejake skoleni ? A nebo trener tohoto golf skillu ?

Jako kdyz uz, tak s plnou paradou ;)

myslím že Rorymu to jde:).
Případně až budu mít cestu do Olomouce, mohu předvést;).
Vloni se mi málem podařilo vrženou wedží přerazit takovou tu slabší trubku u Clickgearu:rolleyes:. Aneb jak se říká - practice make perfect
 
myslím že Rorymu to jde:).
Případně až budu mít cestu do Olomouce, mohu předvést;).
Vloni se mi málem podařilo vrženou wedží přerazit takovou tu slabší trubku u Clickgearu:rolleyes:. Aneb jak se říká - practice make perfect
Mimochodem. A zlepsi mi to nejak handicap ? ;)
 
Holí jsem v životě nehodil (vysloveně do dálky), jen se mi párkrát povedlo s ní tak silně mrsknout do země, že jsem jí krčkem zanořil tak hluboko, že sama stála. Do teď nechápu, že se nezlomila :D

Jinak po nepovedené ráně a frustraci spíš hůl upustím z došvihu.
 
Hezký hod 🤣, s jakou holí pak hrál, když ji nahradit během hraného kola nemůže? Včera v Itálii se mu nevedlo, ale takhle neházel.
Někdo mu ji vylovil a vrátil :D, ale byl to moc pěkný hod :D
 
Holemi neházím, neb mi bylo kdysi vysvětleno, že ta hůl ví, co má dělat, jen když ji nechám, aby to dělala. Že ji v ruce drží nemehlo, za to fakt nemůže. Občas mám chuť hodit do rybníčka sebe :D
 
Už nějaký čas poskytuji na Ostravici kurz házení holemi. ;)

Frekventantům kurzu kladu na srdce tyto zásady:

1. Vždy házej holí směrem vpřed ve směru hry. Nikdy ne vzad nebo do strany. Nebudeš tak zbytečně zdržovat.
2. Vždy pro hod zvol volnou plochu, kde neohrozíš žádného ze spoluhráčů (a neboj se, na předchozí flajt nikdy nedohodíš).
3. Nikdy neházej hůl do hluboké vody, vysokého lesa či hustého křoví. Kdoví, možná se ti ta hůl ještě bude hodit.
4. Vždy se snaž hodit hůl tak, abys ji pokud možno nepoškodil. Délka hodu, výška a počet otáček nerozhoduje - účelu vybití frustrace bude hodem vždy dosaženo.
5. Vždy doprovoď hod několika hlasitými peprnými výrazy - pro ostatní na hřišti znamenají totéž, co zvolání "fore".
6. Nikdy neházej více než jednou holí. Naházet všechno z bagu do rybníka může jen debil. (I to jsem už viděl.)

Tož tak. A klidně si u mne objednejte lekci, 30 min., 250 Kč, hole každý vlastní. :)
 
Už nějaký čas poskytuji na Ostravici kurz házení holemi. ;)

Frekventantům kurzu kladu na srdce tyto zásady:

1. Vždy házej holí směrem vpřed ve směru hry. Nikdy ne vzad nebo do strany. Nebudeš tak zbytečně zdržovat.
2. Vždy pro hod zvol volnou plochu, kde neohrozíš žádného ze spoluhráčů (a neboj se, na předchozí flajt nikdy nedohodíš).
3. Nikdy neházej hůl do hluboké vody, vysokého lesa či hustého křoví. Kdoví, možná se ti ta hůl ještě bude hodit.
4. Vždy se snaž hodit hůl tak, abys ji pokud možno nepoškodil. Délka hodu, výška a počet otáček nerozhoduje - účelu vybití frustrace bude hodem vždy dosaženo.
5. Vždy doprovoď hod několika hlasitými peprnými výrazy - pro ostatní na hřišti znamenají totéž, co zvolání "fore".
6. Nikdy neházej více než jednou holí. Naházet všechno z bagu do rybníka může jen debil. (I to jsem už viděl.)

Tož tak. A klidně si u mne objednejte lekci, 30 min., 250 Kč, hole každý vlastní. :)
Vnuknul si mi parádní nápad na vánoční voucher na eshop:-D
 
The longest throw of a golf club is 71.69 m (235 ft 2 in), achieved by Tyson Allen (USA) in Emporia, Kansas, USA, on 14 October 2021. Tyler decided to attempt this record because as a golfer, he thought this was the coolest Guinness World Records title. He made attempts using both a Top Flight Gamer 8 Iron and a Callaway Mack Daddy 356 Wedge, and the Callaway ended up being the furthest throw that day.

Tak at mate nejakou motivaci:D
 
The longest throw of a golf club is 71.69 m (235 ft 2 in), achieved by Tyson Allen (USA) in Emporia, Kansas, USA, on 14 October 2021. Tyler decided to attempt this record because as a golfer, he thought this was the coolest Guinness World Records title. He made attempts using both a Top Flight Gamer 8 Iron and a Callaway Mack Daddy 356 Wedge, and the Callaway ended up being the furthest throw that day.

Tak at mate nejakou motivaci:D
No tvl, nejsem B. Špotáková 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom