Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Házíte někdy svými holemi?

Házíte někdy svými holemi?


  • Hlasovalo
    60
Už nějaký čas poskytuji na Ostravici kurz házení holemi. ;)

Frekventantům kurzu kladu na srdce tyto zásady:

1. Vždy házej holí směrem vpřed ve směru hry. Nikdy ne vzad nebo do strany. Nebudeš tak zbytečně zdržovat.
2. Vždy pro hod zvol volnou plochu, kde neohrozíš žádného ze spoluhráčů (a neboj se, na předchozí flajt nikdy nedohodíš).
3. Nikdy neházej hůl do hluboké vody, vysokého lesa či hustého křoví. Kdoví, možná se ti ta hůl ještě bude hodit.
4. Vždy se snaž hodit hůl tak, abys ji pokud možno nepoškodil. Délka hodu, výška a počet otáček nerozhoduje - účelu vybití frustrace bude hodem vždy dosaženo.
5. Vždy doprovoď hod několika hlasitými peprnými výrazy - pro ostatní na hřišti znamenají totéž, co zvolání "fore".
6. Nikdy neházej více než jednou holí. Naházet všechno z bagu do rybníka může jen debil. (I to jsem už viděl.)

Tož tak. A klidně si u mne objednejte lekci, 30 min., 250 Kč, hole každý vlastní. :)
7. samozrejme si uklidit rizek, dulek, jamu po dopadu hole

... jako ja mam Ostravici za mega hriste a za 250 tam hazet pred ostatnima holema s trenerem ..... do toho bych sel 🤣🤣
 
a těch 71,69 m, resp. 235 ft 2 in bylo carry nebo s doběhem? Jen abych věděl co měřit a následně hlásit komisi Guinness World Records.
Počítá se místo, kde se poprvé špička hole dotkla země, stejně jako u ostěpu. Takže carry 🤭😂
 
Myslím si, že nejhlavnější pro kvalitní hod je výběr dobré jamky. Mezi velmi dobré se určitě řadí 1 v Kostelci, 7 jamka na Forestu Kácov nebo v Bernolákově taky 7.

Mezi vyloženě špatné vidím třeba 8 na Horalu nebo jiné jamky do kopce (ideálně tří par)

A také si člověk musí dát bacha na back spin :p
 
Zobrazit přílohu 32847

Házíte někdy svými holemi? Dělat by se to nemělo, ale někdy ta frustrace je silnější, než se zdá. Házíte někdy svými holemi?

Průvodní obrázek Rory, viz youtube


Případně dalších pár bonusů z PGA

Taková vážná otázka a co srandy jsme si u ní užili :D, díky.
 
Mohli byste mi do soukromých zpráv prosím poslat sousloví, která při kletbách používáte? Vím, že některé jsou veskrze originální a já je zařadím do výukového programu toho vánočního voucheru:-D.
 
Mohli byste mi do soukromých zpráv prosím poslat sousloví, která při kletbách používáte? Vím, že některé jsou veskrze originální a já je zařadím do výukového programu toho vánočního voucheru:-D.
Pouze v případě, že budeš vyplácet tantiémy za autorská práva 😛
 
Mohli byste mi do soukromých zpráv prosím poslat sousloví, která při kletbách používáte? Vím, že některé jsou veskrze originální a já je zařadím do výukového programu toho vánočního voucheru:-D.
Tak u mne jsou to bohužel pouze klasické hovorové názvy mužských i ženských částí těla, různá zvířata a v neposlední řadě též klasická pojmenování pracovnic určitého postaršího řemesla. Nic, co by bylo originální (spíše jen ,,vaginální'').
 
Mohli byste mi do soukromých zpráv prosím poslat sousloví, která při kletbách používáte? Vím, že některé jsou veskrze originální a já je zařadím do výukového programu toho vánočního voucheru:-D.

V zásadě celý můj repertoár najdeš tu:
je až děsivý, jak je to přiléhavý :D Pouze ani očko nenasadíš sem si upravil na: ani očko nezasadíš :D
 
Mohli byste mi do soukromých zpráv prosím poslat sousloví, která při kletbách používáte? Vím, že některé jsou veskrze originální a já je zařadím do výukového programu toho vánočního voucheru:-D.
snazim se udrzet hlavu v pozitivnich duchu, jak me ucil trener ... ;-)

"SCHAIT ( kombinace EN a DE ) ... hmmmmmm, dobre to Ty X#$%&*( ... "

takze si vynadam, ale stale pozitivni .... oooooohhhhhhhmmmmmmm
 
Myslím, že je hodně krásných českých slov s jadrným R. A protože mám stále ještě slova @mkopcak , jak se správně chovat při hře, tak si je jen potichu šeptám. 🤣
 
Občas prásknu železem lehce o zem. Tak dvakrát do roka. Ale po tom co jsem si loni železem “ťuknul” o bag a zlomil shaft u driveru, už takový blbosti nedělám…celkem to bolelo když jsem ho pak měnil😁
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom