Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Házíte někdy svými holemi?

Házíte někdy svými holemi?


  • Hlasovalo
    60

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
hazeniholemi.png


Házíte někdy svými holemi? Dělat by se to nemělo, ale někdy ta frustrace je silnější, než se zdá. Házíte někdy svými holemi?

Průvodní obrázek Rory, viz youtube


Případně dalších pár bonusů z PGA

 
Pěkné, ale mě ještě učili rodiče vážit si věcí. Občas s holí alespoň trochu o zem jebnu, ale používám hojně výrazy ze sportovního slovníku Jessici a Nelly Korda uchu našincovu sprostonárodně lahodícímu. Tento víkend zrovna Nelly opět použila pěkné sousloví týkající se zadní části těla v kombinaci s vykastrovaným býkem.
 
Hezký hod 🤣, s jakou holí pak hrál, když ji nahradit během hraného kola nemůže? Včera v Itálii se mu nevedlo, ale takhle neházel.
 
Na mé teorii, že negativní emoce musí z těla ven, jinak vám praskne šourek, se za ty roky nic nezměnilo. Nijak jsem nezpozoroval, že by polknutí těžkotonážních nadávek a nelámání shaftů narovnalo mé rány. Je ale pravda, že se hrany obrousily a holema mrskám jen při významné frustraci - jsou hry, kdy s nima třeba nehodím vůbec...
 
V posledních letech jsem se velmi vyklidnil, když, tak švihnu o zem...používám spíše velmi barvité výrazy...před lety kamarád v Poděbradech na 6tce (stará šestka) po kokomrdce 3 m před sebe odhodil hůl tak šikovně, že přistála na stromě a nemohl dosáhnout...naštěstí jel okolo maršál a ten pomohl, ale byla to herně zajímavá situace :)
 
Nikdy, natolik mi moje hlava rika, ze jsem pako JA a ne hul :)

Vetsinou se po slovech jako "kokos" spise zacnu chlamat sam sobe, protoze je mi vetsinou jasne, co se nepovedlo.

P.S. : ale rozhodne nerikam, ze bych si obcas nechtel hodit. a obzvlaste do vodnich prekazek ;);)
 
Upraveno:
No, zaškrtl jsem výjimečně, akorát nevím, jak to autor myslel :D:D
Můj odhad je, že letecký den má nějaká moje hůl tak jednou za tři až čtyři kola. Ale nepublikovatelné komentáře jsou velmi časté.

Ale ano, házím, vím, že by se nemělo, ale cholerik prostě nemůže zůstat klidný, to jde proti přírodě. Na druhou stranu, umím ten hod zastavit, když mě někdo fakt přemlouvá (a nechat si ho na další jamky :D:D:D)

Akorát jsme prostě srab, což poznamenal o víkendu i @Marklar, protože házím tak, abych si to hůl vzal zase co bagu a nemusel kupovat novou. To bych asi měnil hole ve svižném tempu.
 
Poslední dobou mi těch holí začíná být líto, takže nadávání sobě sama sice zůstává skoro pravidlem od 2.-3.jamky dál :D, ale místo holema házím míčkem - ten za to může, zmetek jeden :D
Akorát minule mi nějak nevyšla koordinace a míček proletěl asi 20cm od spoluhráče, to jsem se fakt styděl a trochu jsem se z amoku probral :eek:
 
K házení u mě nedochází, na to ty hole mám stále ještě rád, ale umím je vracet velmi razantně zpět do bagu 😁 A nejvíc mě pak dorazí, když se tam vzpříčí a moc se jim nechce. Pak se ta intenzita blíží ražení ropných vrtů.
Jinak samozřejmostí jsou u mě ironické prupovídky na mou osobu doprovázené peprnějším slovníkem
 
Holema neházím,protože mi jich je líto_Občas s nimi bouchnu o zem v doprovodu dost peprných slov v několika různých jazycích.O víkendu v Hořehledech jsem si vymyslel nový slogan...Šuline ty jsi ale R.I.P.( retardovaný,invalidní,pičus) :D:D Dost mi to pomáhalo při založení hole na odpalištích ;);)
 
Zobrazit přílohu 32847

Házíte někdy svými holemi? Dělat by se to nemělo, ale někdy ta frustrace je silnější, než se zdá. Házíte někdy svými holemi?

Průvodní obrázek Rory, viz youtube


Případně dalších pár bonusů z PGA

Musím uznat, že takto elegantní vrtulník se povede málokdy. A to dobře vím z vlastní letité zkušenosti s "občasným upuštěním hole na 10-30 metrů" , o čem mluvím.....
 
Letos hůl letěla (zatím) jen jednou. Shodou okolností včera a bylo to minimálně 30m.
Ale let driveru byl krásný, skoro dál, než před tím s ním odpálený míček 🙈
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom