Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Hanácká SPOLHRA

PFP

Mazák fóra
Klub
Pyšely
HI (HCP)
16
Zdar,

najde se někdo na hanáckou spolhru, a to v neděli přímo na turnaji Olomouc - cerveny cervnovy nebo případně do Vésky v sobotu?

Dorazil by případně někdo i z okolních regionů, třeba @Francovka (když mu dlužím spolhru...). Nehlaste se všichni, kapacita turnaje je omezena🤣. PF
 
Zdar,

najde se někdo na hanáckou spolhru, a to v neděli přímo na turnaji Olomouc - cerveny cervnovy nebo případně do Vésky v sobotu?

Dorazil by případně někdo i z okolních regionů, třeba @Francovka (když mu dlužím spolhru...). Nehlaste se všichni, kapacita turnaje je omezena🤣. PF
Bohužel to není možné, jelikož vdávám dceru. Zkoušel jsem se omluvit;), ale prý ji povedu k oltáři...takže příště
 
Bohužel to není možné, jelikož vdávám dceru. Zkoušel jsem se omluvit;), ale prý ji povedu k oltáři...takže příště

A nemůžou ten obřad posunout? ;)
 
Bohužel to není možné, jelikož vdávám dceru. Zkoušel jsem se omluvit;), ale prý ji povedu k oltáři...takže příště
Tak to chápu, škoda... Splň tedy svou povinnost otce se ctí.
Budu držet palce Tobě a přát dceři štěstí.
Měj se a ty ostatní pitomce ve vlákně ber s vééélkou rezervou. ;) PF
 
Tak se omlouvám, že jsem strhnul větší pozornost na sebe než na spolhru. Nenapadlo mě, že když vdávám dceru (asi jednou, dvakrát možná třikrát za život), že budu mít více sledovanosti než @PFP. Zase mu to ale dalo větší možnost výběru spoluhráče, protože to evidentně jinak nikoho nezaujalo.:cool:
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom