Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfProVšechny.cz - akce RequoCup - 1000 Kč za 500 Kč :)

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
logo.gif


V rámci RequoCup2017 konaného mezi 13.10. - 15.10. v Golf resortu Kunětická hora je tu akcička pod pracovním názvem 1000 Kč za 500 Kč. O co jde?
  • především pro účastníky RequoCupu, případně spolhry v sobotu či nadšené a pohodové kolemjdoucí (prostě nejamkové náplavy)
  • nakupte si na www.golfprovsechny.cz, zadejte promo kód "RequoCup"
  • při jakkékoliv objednávce nad 1000 Kč dostanete slevu 500 Kč
  • sem tam možná i nějaká sleva navíc, jak to vyjde
  • dovezeno vám bude na RequoCup od kapitánky Moravy
Kdyby cokoli nejasné, nebo poradit, kontaktujte prosím @Zuziky, kapitánku Moravského týmu z GolfProVšechny, zajistí, udělá, doveze. :)

---

Související nabídka je, že pokud se chcete na něco podívat na Kuňce, napište sem do vlákna, co by se vám hodilo a dá se to i vyzkoušet jako takový neoficiální demoden.

Demoden by GolfProvšechny, poptáváme a chceme se podívat na:
  • železa pánská cobra f7 one lenght (@requo)
  • puttery @Dana
 

Přílohy

  • Requo Cup 2017 logo 3 - min.png
    Requo Cup 2017 logo 3 - min.png
    8,8 KB · Zobrazení: 252
Upraveno:
Díky Zuzko za nabídku. Jinak bych prosil, pokud to jde, a máte, tak vzít ta železa cobty f7 one lenght, ještě jsem je neměl v ruce a moc rád bych si to vyzkoušel. :)
 
Já bych nějaký patr co bude patovat úplně sám a vždycky jednopaty :D. Ne,vážně uvazuju o výměně patru.
 
Ja bych potreboval boty na golf. Ecco, adidas, footjoy, ... (ecco mam vel. 41, adidas UK 8,5 - nebo o pul cisla vetsi)
Budete brat nejake hole na testovani?
 
Připojil bych se k prosbě o prohlídku putterů, konkrétně bych rád vyzkoušel
Odyssey White Hot PRO 2.0 V-Line putter
Odyssey White Hot Pro 2.0 Rossie putter

Díky
 
Já to vidím tak, že by mohla Zuziky zapřáhnout celý obchod za auto a dovézt ho celý ;):D
 
Ja bych prosim na zkousku driver a 3drevo Mizuno jpx900. shafty stiff a xstiff. dekujuuu :)
 
Já to vidím tak, že by mohla Zuziky zapřáhnout celý obchod za auto a dovézt ho celý ;):D
no vidíš to je nápad, vždyť jich z GpV pojede :D:D:D
 
Toho je, už to do úvodu nesepisuju, @Zuziky si to prolítne určitě sama a najme stěhováky. :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom