Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfový trenér - ano, ne, jak vybrat?

Pomáhají kliky. Za každou ránu nad par jamky deset kliku. Když to vydržíš, určitě to efekt mít bude. Já zhodnotil, že tak osvícený být ještě nemusím. ;)
Já ti, náčelníku, děkuji za podporu. Rychlým pohledem jsem si spočítal, že za Darovou bych měl udělat 1280 kliků, to by mi pomohlo akorát tak do hrobu :D:D:D
 
Pomáhají kliky. Za každou ránu nad par jamky deset kliku. Když to vydržíš, určitě to efekt mít bude. Já zhodnotil, že tak osvícený být ještě nemusím. ;)

Pokud by si chtěl přitvrdit, doporučuji "angličák" nebo tzv. "humusák" ( lehnout na zadá, natáhnout ruce i nohy, obratem rychle zpět na nohy a výskok, stačí 5x zopakovat a uvidíš ;)
 
Pokud by si chtěl přitvrdit, doporučuji "angličák" nebo tzv. "humusák" ( lehnout na zadá, natáhnout ruce i nohy, obratem rychle zpět na nohy a výskok, stačí 5x zopakovat a uvidíš ;)
Ale pánové, GOLFISTA má vypadat pokud možno důstojně. A ne jako nějakej cvičenej kotrmelec nebo nedej bože fotbalista.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom