Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfové pojištění - ano, ne, jaké?

Zdravim Vas, skutecne se zajimavosti jsem si precetla vsechny komentare ohledne golfoveho pojisteni a musim potvrdit, ze GOLFPLAN se skutecne snazi byt odlisny od soucasnych pojistoven na ceskem trhu, hlavne co se komunikace s klienty a plnenim tyka. Ano, jsem z Golfplanu a napr v letosnim roce jsme jiz 5x plnili za zahrane HIO na zaklade predlozeni uctenky a dokonce fotky vysledku z obrazovky na CGF webu. Ostatni pripady, ktere se vyplacely, byla kradez a poskozeni holi, hospitalize a odpovednost za skodu. Pojistka je skutecne sita na miru golfistum, v golfovem prostredi, pro golfisty. Amatery. Jakmile mate status PRO, meli byste mit pojistku pro profesionalniho hrace, kterou budeme spoustet v 2018. Velice si vazime otevrene komunikace a vitame jakekoliv nove podnety od vas, golfistu. S novym webem budeme nyni nabizet i bonusy k pojistkam ve forme volnych fee a dalsich voucheru, nebot je nam jasne, ze pojisteni samo o sobe je 'nudny prodkut'. Kdybyste cokoliv kdykoliv potrebovali vysvetlit, nevahejte se na mne obratit, zaroven jsme otevreni nove spolupraci a novym napadum. Hezky zbytek needle, DG.
Danielo, diky za informace.
Chci se zeptat, jak se napriklad resi kradez holi z auta, kdy clovek uz nema k dispozici nakupni faktury, napriklad zbozi starsi 3 let.
Bonusy a vouchery urcite cely produkt zatraktivni.
Co treba pojisteni pro cleny 19. jamky?
 
Danielo, diky za informace.
Chci se zeptat, jak se napriklad resi kradez holi z auta, kdy clovek uz nema k dispozici nakupni faktury, napriklad zbozi starsi 3 let.
Bonusy a vouchery urcite cely produkt zatraktivni.
Co treba pojisteni pro cleny 19. jamky?
Dobry vecer,
vetsina z nas faktury moc neschovava, ale zijeme v elektronickem svete, takze nasi likvidatori se spokoji s vypisem z uctu, ci karty, nebo potvrzenim z prodejny, kde a kdy jste si vybavu poridili. Pokud budou veci starsi 3 let, likvidatori pouzivaji amortizacni tabulky a zalezi, o jakou vec se jedna. Kazdopadne vzdy mame reseni, aby to klientovi davalo hlavu i patu.
Nabidku pro pojisteni clenu 19. jamky rada pripravim, kolik mate clenu a jake mate pozadavky a predstavy?
DG

Takze pokud zahraju HIO v neturnajove hre tak nedostanu příspěvek na pohosteni?
Nahradu za pohosteni skutecne Golfplan vyplaci na zaklade predlozeni potvrzeni, ze HIO bylo zahrano v ramci turnaje. Verim, ze i tak nalada musi byt bajecna, kdyz zahrajete HIO mimo turnaj. Pokud budete mit svedky a pojistku Golfplan, ozvete se nam, radi Vam pripravime malou pozornost :)
DG
 
Upraveno moderátorem:
Možná je na čase trochu toto téma obnovit. Jak jste na tom aktuálně se svojí golfovou pojistkou, máte, nemáte... kde, za kolik, jak se vám vyplácí? :)
 
Opet pokracuju ve svem pojisteni na rok 2019 za 36 ecek za rok. Skoda do 3mil eur, 500 ecek za HIO v turnaji, 3000 ecek za ztratu a uloupeni vybaveni ....
zatim jsem si teda nic nenarokoval .... ale asi to je dobre i
 
Konzultovala jsem "golfové pojištění" se zástupkyní Direct pojiš´tovny a nějaký spešl produkt nevidí jako efektivní, neboť škodu (úraz) druhému řeší občanská odpovědnost za škodu. Ale to už jsem tu asi psala.
 
Konzultovala jsem "golfové pojištění" se zástupkyní Direct pojiš´tovny a nějaký spešl produkt nevidí jako efektivní, neboť škodu (úraz) druhému řeší občanská odpovědnost za škodu. Ale to už jsem tu asi psala.
Ale je tam pojištěný HIO :p
 
Ve zkratce je to vlastně jenom k tomu, abych se při případném turnajovém HIO mohl trochu rozšoupnout :D
 
Dobrý večer,
také přispěji se svou troškou do mlýna, protože také působím v oboru... Direkt sice řekne, že to je v občanské odpovědnosti, ale pak se vymlouvají na organizovaný sport, což golf je. Allianz, která měla ještě vloni produkt ProGolf tento produkt na konci loňského roku zrušila. tudíž se mi z tuzemského výběru nelépe jeví https://www.golfversicherung.at a pokud někdo nedává němčinu, tak google translate to zvládne celkem obstojně... a na rozdíl od čr pojišťoven mají méně výluk a méně výmluv. zkušenost s plněním mám u klienta jen jednu, ale v pohodě.
 
Direkt sice řekne, že to je v občanské odpovědnosti, ale pak se vymlouvají na organizovaný sport, což golf je

Organizovaný sport golf jako obecně, nebo jen turnaje? Resp. běžná hra nesoutěžní hra taky?
 
Organizovaný sport golf jako obecně, nebo jen turnaje? Resp. běžná hra nesoutěžní hra taky?

U pojisteni je rozdil, pokud jde o rekreacni hru nebo turnaj, pripadne jina organizovana akce. Napr. bys u nas v Horehledech zpusobil nejakou skodu, tak jsi pojisten jakozto clen v bezne hre i turnaji. Neclen jen v bezne hre.
 
U pojisteni je rozdil, pokud jde o rekreacni hru nebo turnaj, pripadne jina organizovana akce. Napr. bys u nas v Horehledech zpusobil nejakou skodu, tak jsi pojisten jakozto clen v bezne hre i turnaji. Neclen jen v bezne hre.
Ahoj, tomu nelze rozumět a neb mi to selský rozum nebere, nečlen zaplatí fee stejně při normální hře jako i turnaji a potom při turnaji je ta nádstavba za. ..... ( jídlo rozhodčí ...)
Tedy rozumím tomu tak, že při běžné hŕe jsem v rámci fee připojišťen a při turnaji ne?!
Toto, ale nikdo neuvádí v propozicích turnajů, ptám se proč to zkušení matadoři organizačně zběhlí neuvádí??
To potom cena fee pro turnaj by měla být nižší o tuto položku!
 
Dobrý večer,
také přispěji se svou troškou do mlýna, protože také působím v oboru... Direkt sice řekne, že to je v občanské odpovědnosti, ale pak se vymlouvají na organizovaný sport, což golf je. Allianz, která měla ještě vloni produkt ProGolf tento produkt na konci loňského roku zrušila. tudíž se mi z tuzemského výběru nelépe jeví https://www.golfversicherung.at a pokud někdo nedává němčinu, tak google translate to zvládne celkem obstojně... a na rozdíl od čr pojišťoven mají méně výluk a méně výmluv. zkušenost s plněním mám u klienta jen jednu, ale v pohodě.
Máš s Directem v tomto konkrétní zkušenost? Nic jsem v pojistných podmínkách ohledně organizovaného sportu nenašla, a o rekreační sport u nás bezesporu jde. Nicméně poslala jsem dotaz přímo na Direct, tak uvidíme co mi odpoví.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom