Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfove micky

Misto pruvodu na 1.maje jsem vyrazil na turnaj vybaven Prov1xs hodnocenim EXCELLENT a vysledek uplne nahovno. Bud je chyba v hodnoceni a testovani nebo nekde jinde :)
Školácká chyba, hrát s takovýma míčkama . . . není pak, na co se vymluvit 😜. . . hraj Crivit ;)
 
rukavice ani cepice nenosim.... jasne tak to je ten problem :)
Je to micem... pokud ne tim, tak holema... urcite! :)
 
Misto pruvodu na 1.maje jsem vyrazil na turnaj vybaven Prov1xs hodnocenim EXCELLENT a vysledek uplne nahovno. Bud je chyba v hodnoceni a testovani nebo nekde jinde :)
Evidentně špatná metodika testování, nebo porouchaný odpalovací robot 🤔🤭
 
Je to shodné/podobné tenisu( kdysi pouze bílé míčky, potom různé a zvítězila ostrá žlutozelená), jen aby tady také nezvítězila zářivá neon green, když VOLVIK ukázal cestu barevným míčkům a oblíbenost barevných míčků roste.
 
Je to shodné/podobné tenisu( kdysi pouze bílé míčky, potom různé a zvítězila ostrá žlutozelená), jen aby tady také nezvítězila zářivá neon green, když VOLVIK ukázal cestu barevným míčkům a oblíbenost barevných míčků roste.
Bouhouši, zase o „koze”.
To není o barvě míčků, ale grafickém systému pro lepší zaměření dráhy patu. Nevím, proč sem taháš tenis, když to s tím nemá vůbec nic společného.
Nebo snad mají tenisové míčky „lajnu” pro zaměření podání? 🤔 🤭
 
Bouhouši, zase o „koze”.
To není o barvě míčků, ale grafickém systému pro lepší zaměření dráhy patu. Nevím, proč sem taháš tenis, když to s tím nemá vůbec nic společného.
Nebo snad mají tenisové míčky „lajnu” pro zaměření podání? 🤔 🤭
Tak ty TP5 tam taky nemají “ lajnu “ typicky zaměřovací, ale TM reagoval na Callaway a jejich kopačáky aj. TP5 tam má trojúhelníčky sem/tam, ale typická zaměřovací Lajna , promiň ta tam ale není.
 
Tak ty TP5 tam taky nemají “ lajnu “ typicky zaměřovací, ale TM reagoval na Callaway a jejich kopačáky aj. TP5 tam má trojúhelníčky sem/tam, ale typická zaměřovací Lajna , promiň ta tam ale není.
Dle výrobce je grafický systém pro lepší zaměření dráhy patu. Ty trojúhelníčky tam nejsou sem/tam - pozorněji si to prohlédni a prostuduj - třeba to pochopíš. Srovnávat to s „kopačákama” od Callaway je „tak trošku mimo”. Tam je ten účel primárně jiný - lepší viditelnost při letu i hledání.

Tu „lajnu” jsem uvedl v uvozovkách v souvislosti s tvým přirovnáním k tenisákům jako nadsázku.
 
Je to shodné/podobné tenisu( kdysi pouze bílé míčky, potom různé a zvítězila ostrá žlutozelená), jen aby tady také nezvítězila zářivá neon green, když VOLVIK ukázal cestu barevným míčkům a oblíbenost barevných míčků roste.
Kdyby jsi se no to aspoň podíval, než něco napíšeš...
 
Nemá někdo zkušenost s míčky značky Snell, konkrétně MTB-X? Mají výborné recenze a i ceny jsou zajímavé.
Poptal sem Snell UK, jestlii by mi je byli schopni poslat do CZ, standartně to eshop neumožňuje.
Jsem vystřílený, mám poslední dozen TP5x co sem dostal k Vánocům a tak hledám něco s čím hrát.
 
Nemá někdo zkušenost s míčky značky Snell, konkrétně MTB-X? Mají výborné recenze a i ceny jsou zajímavé.
Poptal sem Snell UK, jestlii by mi je byli schopni poslat do CZ, standartně to eshop neumožňuje.
Jsem vystřílený, mám poslední dozen TP5x co sem dostal k Vánocům a tak hledám něco s čím hrát.
tak to objednej tady
 
Dík počkám co odepíši z Anglie, tam vychází cena trošku lépe. A všude mají vyprodaný žlutý, ty bych zrovna chtěl.
 
Nemá někdo zkušenost s míčky značky Snell, konkrétně MTB-X? Mají výborné recenze a i ceny jsou zajímavé.
Poptal sem Snell UK, jestlii by mi je byli schopni poslat do CZ, standartně to eshop neumožňuje.
Jsem vystřílený, mám poslední dozen TP5x co sem dostal k Vánocům a tak hledám něco s čím hrát.


ve zkratce .. ekonomická varianta k ProV1 ..


ale vzhledem k tomu, že nejsou moc k dostání v Čr, tak zkušenosti žádný :(
 
Tak z UK napsali, že mi to pošlou zadara když vezmu 6 tuctů a více.

Takže kdyby někdo v budoucnu chtěl o nich objednat tak zde: https://www.snellgolf.uk/shop

A postup je takto:

We can ship orders of 6dz+ outside of UK and Ireland free of charge.

Just order as normal on www.snellgolf.uk and enter Ireland as your delivery country.

Then please mail me your full address details.
 
Tak pokud se na to cejtíš :) jako cenově je to dobrý kauf .. za 800,- máš míček v kvalitě míčků v cenové kategorie 1200,- a výše ..
Já osobně se zatím cejtím spíše na kvalitu typu Lidl .. 300,- v akci 🙃

Ale tak třebas jednou se odhodlám a pořídím si je ..
 
Nemá někdo zkušenost s míčky značky Snell, konkrétně MTB-X? Mají výborné recenze a i ceny jsou zajímavé.
Poptal sem Snell UK, jestlii by mi je byli schopni poslat do CZ, standartně to eshop neumožňuje.
Jsem vystřílený, mám poslední dozen TP5x co sem dostal k Vánocům a tak hledám něco s čím hrát.
hral jsem s nim parkrat, kdyz jsem nasel v zahranici, na slepy test by bylo tezke poznat od proV1 nebo TP5
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom