Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfove micky

Máte někdo zkušenost? Dvě balení za 719, tzn. Tzn. v přepočtu jeden míček na cca 15 Kč (celkem 48 míčků).

Výstřižek.JPG

---
Jako nákup do rodiny, kde se ztrácí pořád velké množství míčků.

Dík za zkušenosti.
 
Máte někdo zkušenost? Dvě balení za 719, tzn. Tzn. v přepočtu jeden míček na cca 15 Kč (celkem 48 míčků).

Zobrazit přílohu 26881

---
Jako nákup do rodiny, kde se ztrácí pořád velké množství míčků.

Dík za zkušenosti.
Občas to najdu v křoví a zkusím. Dělá to vždy to, co je na tom napsané, šlajzuje😉
 
Dobrý jsou také míčky STRATA - taky dělají to, co je na nich natištěno 🤭
Znám znám a potvrzuji. Taky občas ještě vylovím nebo najdu v zásobách v garáži takové ty, jak je na nich tvar rány přímo namalován. Nike. Ale zatím jsem nevypozoroval, jestli záleží na tom, kam tu fajfku na tee nasměruju?
 
Dneska jsem šel pro zimní boty do decathlonu a ze zvyku jsem zašel ke golfovému regálu. Co jsem chtěl, jsem nesehnal, objednám z eshopu. Ale u toho golfu mě zaujala u míčků přímá a konkrétní porovnávací reklama. Myslím, že jsem to zatím nikde jinde takto neviděl. V prodejně.

224E8D7C-ED02-4F69-B6AD-162E2DA04424.jpeg AF0F2432-92CD-462F-A637-109F9DF56584.jpeg

Líbilo se mi to. Jednoduché, popisné... Tak jsem si díky tomu hned jedny míčky na konec sezóny soft 500 koupil. Za 399,-/12 ks bílé (mají různé barvy). Jak jsem viděl porovnání se svými doposud běžné používanými a také poměrně cenově dostupnými Srixon AD333, tak jsem zvědav, jestli to bude obdobné pocitově i v praxi. :)

Jednou jsem si dřív kupoval i Tour900. To už jsme tu řešili, že jsou docela fajn. Ale na ty dražší míčky si ještě výkonnostně počkám - především, až jich budu méně ztrácet.
 
Upraveno:
Když si představím tu širokou paletu sportů, pro které Decathlon prodává zboží, tak je milé, že i našemu okrajovému sportu se tak věnují. Myslím, že i pro teečka mají informační letáček, pro jakou hůl jaké teečko volit.

Co se týče míčků, kupuji Soft 500 celkem pravidelně a jsem spokojen. Nedávno jsme zrovna dělal důkladný test v terénu, kdy jsem je ze stejných pozic zkoušel spolu s Callaway Warbird, Srixon "už nevím jaké, ale v podobné ceně" a přidal jsem také pár Titleist Pro V1. A světe div se, žádný velký rozdíl, kromě stavu mé peněženky, nenastal 🙂.
 
Ale na ty dražší míčky si ještě výkonnostně počkám - především, až jich budu méně ztrácet.
Taky čekám do důchodu, až to budu čutat 30 metrů před sebe z vozíku - to už bych nemusel snad tak moc ztrácet 😆.
Jinak mám doma míčky co už takhle doma čekají 16 let (Callaway HX tour) 🤔
 
Ahoj, hraje někdo míčky Inesis 100? Hledám nějaké míče jako ceny do turnajů a tyhle vycházejí celkem dobře. Díky.
 
Ahoj, hraje někdo míčky Inesis 100? Hledám nějaké míče jako ceny do turnajů a tyhle vycházejí celkem dobře. Díky.

Ty stovky fakt nejsou nic moc. Jako na dvojku do Hořehled místo drajvingáče dobrý... ale jinak tím radost moc neuděláš, někomu, kdo už trošku bouchá. Podle mě dobrý kompromis jsou ty 500, viz krátká diskuse kousek výše. Cena pořád slušná - no, je to za sadu 3 ks 100, ale prima jsou. Přijdou mi velmi obdobné Srixon AD333, pocitově. I když ty Srixony mám pořád trochu raději, mají podle mě lepší "ťuknutí". Líbí. :)
 
Mam tu plnou tasku Inesis micu, ktere zbyly z nasi tour. Nechce nekdo? Za voucher nekam klidne :)
 

Přílohy

  • 51F5AE09-A34C-4D9C-9D7D-748F2DCE3119.jpeg
    51F5AE09-A34C-4D9C-9D7D-748F2DCE3119.jpeg
    85,3 KB · Zobrazení: 98
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom