Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfové kupony

Nabízím golf digest vouchery na slevu na hřištích
Zobrazit přílohu 31770
Také nabízím tytéž kupony nějakému zájemci.
Ne že bych si ta hřiště nechtěl zahrát, ale Teetime mi na ně nabízí lepší ceny i bez kupónů, což v mých očích akci Golf Digestu trochu degraduje.
 
Také nabízím tytéž kupony nějakému zájemci.
Ne že bych si ta hřiště nechtěl zahrát, ale Teetime mi na ně nabízí lepší ceny i bez kupónů, což v mých očích akci Golf Digestu trochu degraduje.
Přesně tak, přes Teetime se člověk dostane většinou výrazně níž.
 
Nema nekdo nakou slevu na Hostivar? 1400CZK za 12 jamek mi prijde docela dost :-/
Diky diky diky!
 
Zdar všem příznivcům kupónů, slev voucherů a prostě všech slevových akcí...

Zatím se tady toho spoustu napsalo, ale využití vesměs žádné. Takže konkrétní návrh:

31.7.2022, 10:30, Ústí nad Labem, 2 místa volná, 2 vouchery GD pro 4 osoby mám, cena 650,-/hráč, zatím jsme 2 = @Sauron a @PFP.

Přidá se někdo???
 
Zdar všem příznivcům kupónů, slev voucherů a prostě všech slevových akcí...

Zatím se tady toho spoustu napsalo, ale využití vesměs žádné. Takže konkrétní návrh:

31.7.2022, 10:30, Ústí nad Labem, 2 místa volná, 2 vouchery GD pro 4 osoby mám, cena 650,-/hráč, zatím jsme 2 = @Sauron a @PFP.

Přidá se někdo???
Lákal jsem @RobertSlajs , ale slíbil budoucí manželce cyklovýlet. Shodli jsme se, že záměna za solo golf by mohla poněkud omezit jeho sexuální život. Tak co ostatní, kteří nejsou ohroženi?
Já si myslím, jak jsem strašně vtipnej a @PFP je ten neklidnější hráč na světě, který neproměněný třímetrák maximálně komentuje zcela vybraným slovníkem, např.: "to jsem ale překvapen, kterak se mi míček poněkud vychýlil ..." a podobně.
Prostě zábava zajištěna.
 
Zdar všem příznivcům kupónů, slev voucherů a prostě všech slevových akcí...

Zatím se tady toho spoustu napsalo, ale využití vesměs žádné. Takže konkrétní návrh:

31.7.2022, 10:30, Ústí nad Labem, 2 místa volná, 2 vouchery GD pro 4 osoby mám, cena 650,-/hráč, zatím jsme 2 = @Sauron a @PFP.

Přidá se někdo???
Tak pokud vám nebude vadit jeden obtloustlý mladík,tak bych se s vámi rád prošel ;)
 
Tak to je velice pozitivní zpráva pane Šlajs ;) Už se nemohu dočkat :)
 
Nema nekdo nakou slevu na Hostivar? 1400CZK za 12 jamek mi prijde docela dost :-/
Diky diky diky!
🤣🤣 Tak to šlo kur*a nahoru... Ještě dva roky zpátky byla devítka tuším 690?
 
Nevadil, Bohdaneč se mi líbila (Buky taky) navrhni termín
Napoprvé jsem přehlédl podmínku určitých dnů. Bohužel teď od srpna jsem na novém místě a pracuji po-pá, ale věřím, že to někdy půjde se urvat. Dám vědět a třeba to bude ještě aktuální :)
 
Ahoj. Nevite někdo jestli jde nějakým způsobem zlevnit Černý Most? Kromě členství samozrejmě😀 Dík!
 
🤣🤣 Tak to šlo kur*a nahoru... Ještě dva roky zpátky byla devítka tuším 690?
greeny rozpichany po aerifikaci...a kazdej jinak rychlej a jinak tvrdej...
a jako tradicne pred nama ctyrflight za kteryym jsme cekali uz po treti jamce a teprve na sedny nas pustil (po zasahu marshala pac za nama stali dalsi tri flighty...)

diky, uz ne...(a to jeste loni jsem byl clen...)
 
Ahoj. Nevite někdo jestli jde nějakým způsobem zlevnit Černý Most? Kromě členství samozrejmě😀 Dík!
Prague Golf Card 2022
 
Každé pondělí, platba alespoň 48h dopředu, bez možnosti storna = 840,- CZK
Parada, diky moc!
 
nemáte někdo volný voucher na Kaskádu do Brna? v ceně do 800 Kč za 18 jamek?
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom