Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfové kempy a tábory

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Golfové kempy a tábory, detske i dospele. Byli jste? Poslali jste deti, partery, sebe na nejaky kemp? Kam, kde, za kolik? Spokojenost, doporuceni, varovani?
 
Golfové kempy a tábory, detske i dospele. Byli jste? Poslali jste deti, partery, sebe na nejaky kemp? Kam, kde, za kolik? Spokojenost, doporuceni, varovani?

Jasně, že jsem byl :)
Před 14 dny na kempu na Kunětické hoře. Bylo to s parádní partou lidiček z Moravy, takže dopředu byl úspěch zaručený. Bylo nás 8 kousků, starší, mladší, ženské i chlapi.
Jednalo se o kemp na 3 dny s Otou Marešem @Zero Golf
První den byl nástup pátek podvečer, taktická příprava se protáhla do noci ( to se dalo čekat ) a druhý den v sobotu ráno se po snídani v 9 začínalo. Dopoledne vždy trénink a odpoledne na hřiště ( s trenérem )
Zakončení bylo v pondělí podvečer, takže se jednalo opravdu o 3 dny intenzivního tréninku včetně nové metody učení. Jelikož šlo o moji první zkušenost, manželku vezmu až příští rok :)
S ubytováním na 3 noci to bylo včetně snídaně, 3x fee a služeb trenéra ( přes den golf a večer pitný režim ) za 12 tisíc.

Hodnotím to na 5 hvězdiček. A zdravím i moravskou partu do Kravař ( @Martin) , s kterou to byla naprostá paráda.
Příští rok jedu 100% zase!
 
Golfové kempy a tábory, detske i dospele. Byli jste? Poslali jste deti, partery, sebe na nejaky kemp? Kam, kde, za kolik? Spokojenost, doporuceni, varovani?
vím jenom o dětských, sama bych něco intenzivního uvítala, ale je fakt, že jsem letos aktivně nehledala, tak snad za rok. třeba něco zpunktuje 19. jamka ;)
 
Ja ted sbiram zkusenosti s detskym taborem. Na doporuceni znameho jsem dcerku upsal na cerny most.
Cena je podle poctu dni, 5 dni vyjde na 4750,- pro zacatecniky (neni to ciste golf), 6400,- pro ty co golfuji nonstop.
Zacatek rano v 8:30, konec 16:30. All inclusive. Dcerka zatim nadsena, deticek tam je hromada.
Jestli se neco naucila vlastne nevim, ale dle toho co povida bych rekl, ze ma uz singla :D
 
Na přelomu července a srpna jsem neteřince (10 let) dopřála kemp v HK na Roudničce. Náplň odpovídala inzerovanému programu, dětem se věnovalo střídavě několik lektorů. Vyblbli se golfově i negolfově. Kemp vyšel na ten super horký týden, takže se pečlivě dohlíželo, aby se děti dostatečně napájely, kropili je z travních rozstřikovačů a přes poledne dodržovali polední klid ve stínu.
Neteř žádný den nechtěla jít domů a našla si novou kamarádku. Závěrečný turnaj se jí sice nepovedl, ale za rok se chce zúčastnit zase... ;)

http://www.parkgolf.cz/akce-2016/primestske-kempy/
 
vím jenom o dětských, sama bych něco intenzivního uvítala, ale je fakt, že jsem letos aktivně nehledala, tak snad za rok. třeba něco zpunktuje 19. jamka ;)
Pokud by byl zájem, tak není problém něco vymyslet?
 
Čau, kdyby si uspořádal nějaké skupinové lekce, klidně i pravidelně, tak bych měl zájem.
 
Já osobně jsem hendikepovaný (nemyslím HCP:D) tím, že nejsem z Prahy, ale kdyby 19.jamka uspořádala prodlouženovíkendový kemp, byl bych vážný zájemce o účast.
 
Tak Golf kemp mame za sebou a byl to takovy hit, ze jsem se pokousel zamluvit hned nasledujici (marne - plno).

Par postrehu:
- Jeste nikdy se nestalo, aby si ma dcera tyden na nic nestezovala
- Na kempu se sesla velmi mila parta cca 20ti deti, ktere se k sobe chovali velmi pekne a ohleduplne bez ohledu na vek. Dost kontrast s jinymi krouzky.
- Sarinka stale vypravela, jak ji to skvele lita... a pravdepodobne jsem pochopil proc. Na cernaku maji dvoupatrovy driving a deti vzdy pali z horniho patra. Tim padem jim i male rany pekne leti. To je dle meho skvela finta, jak motivovat zacatecnika.
- Nikdo netlacil na pilu, cilem u zacatecnika je ziskat k tomu pozitivni vztah. Nemel jsem pocit zadneho upsellu (coz osobne nesnasim), jako bezne slysim u znamych zejmena u tenisu "vase dite je ohromny talent, mel by ted chodit 10x denne individualku..."

A to nejlepsi... vcera jsem s ni byl na cernaku a opravdu hezky chipuje (pro ni je to variace fullswingu). A co lepe, ma opravdu skvely finish. :D
IMG_2929.PNG
 
Dneska na Cernem Moste, probihal tu kamp/tabor a bylo tam tak 40 deti. Co me jeste prekvapilo, spousta kol, na kterych asi prijeli. Takze tady to vypada, ze tu roste podrost:)
 
No vida, to vypadá, že to dobře přeci jen funguje. Jen to podchytit a zmapovat. :)
 
Rád bych oživil toto téma. Máte nějaké zkušenosti z posledních let? Rád bych si nějaký intenzivní, třeba i jenom víkendový kemp, na zlepšení hry vyzkoušel.
 
Rád bych oživil toto téma. Máte nějaké zkušenosti z posledních let? Rád bych si nějaký intenzivní, třeba i jenom víkendový kemp, na zlepšení hry vyzkoušel.
C1FC3574-C560-452E-AA71-0A500A04EC15.png
 
Pro deti mame dobre zkusenosti se dvema akcemi:

- primestsky letni tabor na Cernem Moste - to je bez prespani deti, dobre na zabavu i na golf

- golfovy tabor v letě pro deti na Mnichu - je to asi na tyden, maji obvykle dva turnusy, byly tam ruzne deti z nasi sirsi rodiny vickrat, jak ve verzi, kdy jsme tam dite nenechavali prespat (spalo v nasem ubytovani a i cena byla proto nizsi), tak ve verzi s ubytovanim.... oboji dobre, deti spokojene a my take.
Velka vyhoda, ze ta treti devitka "Nova Bystrice" je pro deti vyborna - je to prakticky plnohodnotne hriste se solidni delkou a vyborne upravene vcetne greenu a pritom to neni tak narocne jako klasicky Mnich, takze jde hodne vybirat to prave podle urovne konkretnich skupin deti - a pritom vsichni hraji opravdu na normalnim hristi a ne na "akademii" (pri vsi ucte k nekterym akademiim).
 
Pro deti mame dobre zkusenosti se dvema akcemi:

- primestsky letni tabor na Cernem Moste - to je bez prespani deti, dobre na zabavu i na golf

- golfovy tabor v letě pro deti na Mnichu - je to asi na tyden, maji obvykle dva turnusy, byly tam ruzne deti z nasi sirsi rodiny vickrat, jak ve verzi, kdy jsme tam dite nenechavali prespat (spalo v nasem ubytovani a i cena byla proto nizsi), tak ve verzi s ubytovanim.... oboji dobre, deti spokojene a my take.
Velka vyhoda, ze ta treti devitka "Nova Bystrice" je pro deti vyborna - je to prakticky plnohodnotne hriste se solidni delkou a vyborne upravene vcetne greenu a pritom to neni tak narocne jako klasicky Mnich, takze jde hodne vybirat to prave podle urovne konkretnich skupin deti - a pritom vsichni hraji opravdu na normalnim hristi a ne na "akademii" (pri vsi ucte k nekterym akademiim).
Potvrzuji, ze Cernak je prima.
 
Ahoj golfisti,
rád bych Vám opět nabídl skupinové tréninky pro seniory po 6 osobách (na Císařské louce v Českém golfovém klubu) pod mým vedením. Jarní tréninky budou probíhat v měsících duben, květen, červen. Vždy v pondělí a úterý, 4x2h v měsíci za cenu 2200kč/osobu/měsíc v časech od 9:00, 11:00 a 13:00.
Pokud budete mít zájem, tak Vás poprosím o přihlášku e-mailem s Vaším jménem a vybraným dnem a hodinou. Na každý měsíc se přihlaste zvlášť.
Uzávěrka přihlášek je 5.3.2023.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, ptejte se e-mailem (Bohumil.krivda@seznam.cz)
Těším se na Vás
na některé i dříve ve Španělsku
BK
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom