Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfista roku 2018

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Golfista roku 2018.PNG


Golfista roku 2018

Tak trochu toho PR (nevyžádaného). Narazil jsem na FB na tento příspěvek Filipa Mrůzka, kde žádá o podporu k Anketě Golfista roku. Anketa se vyhlašuje každoročně, letos 26.2.2019 v Praze na Žofíně. Hlasovat se může i nyní, ve čtyřech kategoriích: Profesionál žena, Profesionál muž, Amatér žena, Amatér muž. Z webu vybírám info:

---
Hlavním smyslem soutěže Golfista roku je hodnocení výkonů mladých a nadějných talentů a domácích hráčů. Zároveň se oceňují ti, kteří Českou republiku reprezentují na zahraničních soutěžích a turnajích. Při hodnocení golfistů záleží na herních výkonech, ale také sympatiích, kvalitě techniky i celkového herního projevu. Soutěž má dlouhodobou podporu Klubu sportovních novinářů ČR, který sdružuje přes 80 sportovních redakcí v ČR, má vazby na veřejnoprávní média (ČT,ČRo) a spolupracuje s předními golfovými časopisy Golf Digest a Golf.
---


Průběžné pořadí k dnešnímu dni 16.1. (aktuálně viz web http://www.golfistaroku.cz/hlasovani-2018)

Profesionál Žena
1. Spilková Klára
2. Vlčková Karolína
3. Valášková Michaela

Profesionál Muž
1. Cafourek Jan
2. Lieser Ondřej
3 Mrůzek Filip

Amatér Žena
1. Kousková Sára
2. Vítů Gabriela Roberta
3. Melecká Tereza

Amatér Muž
1. Zach Šimon
2. Zuska Jiří II.
3. Tichý Václav

Zajímáte se, sledujete, hlasujete, účastníte se večera? :)
 
Nesleduji. Jen mě v úvodním příspěvku překvapilo, ze po relativně úspěšné sezóně a i přes návodnou promo fotku není Matuš průběžně “na bedně”. Ano vím, ze PR s brečícím majitelem “stáje” nebylo nic moc ;)
 
Já tedy taky ne. Přijde mi skokem neuvěřitelné, jak se ta akce porad drží. Fotbalista roku... ok, sportovec roku, ok... ale golfista roku, když dohromady tech českých známějších je co by dopočítání člověk na prstech ruky po úrazu cirkularkou...

Asi holt jinej oddíl.
 
By mě zajímal rozpočet... proč to raději nevrazí jinam? Třeba na podporu golfu do škol apod. [emoji848]
 
Vsechny kategorie vyhrala Klara :)
 
Já tedy taky ne. Přijde mi skokem neuvěřitelné, jak se ta akce porad drží. Fotbalista roku... ok, sportovec roku, ok... ale golfista roku, když dohromady tech českých známějších je co by dopočítání člověk na prstech ruky po úrazu cirkularkou...

Asi holt jinej oddíl.
v cem je fotbalista roku lepsi? ze jsou to namistrovanejsi frajeri? nebo....
 
v cem je fotbalista roku lepsi? ze jsou to namistrovanejsi frajeri? nebo....

V popularitě sportu v ČR. Množství fanoušků, přenosy TV, počet hráčů, sledovanost. S golfem neporovnatelně.
 
V popularitě sportu v ČR. Množství fanoušků, přenosy TV, počet hráčů, sledovanost. S golfem neporovnatelně.
A hlavně absolutně nesrovnatelné v dotacích a finančních aférách :down:
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom