Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Golf v dešti?

Golf v dešti? Jdete hrát, když se den předem dozvíte, že má hodně lejt?

  • Jiné... (upřesním v textu)

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    33

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Poslední dva tři dny jsou památné, poprvé v roce 2019 v Praze pořádně na jaře prší - konec dubna 2019. :)

Jak vy, déšt a golf? Jdete hrát v dešti? Na turnaj dorazíte? Nebo v dešti od začátku ani náhodou? Zažili jste někdy průtrž mračen, kdy prostě se urvaly nahoře stavidla... ?

 
Já to dřív neměl rád, teď mi to nevadí.
Může pršet jak chce.
Začal jsem nepromokavym bagem, plastenka byla opruz...
Pak jsem si pořídil poměrně drahý nepromok a neprofuk, protože jsem byl vytřepaný z cesty do St.Andrews na přelomu října a listopadu (nakonec skoro ani nekáplo[emoji846]). Je to první hadr, který nepromokne a neprofoukne a zároveň se v tom nezpotím ani za celej den, který jsem kdy měl. Pokud to někoho zajímá, tak je to Pro Quip nejvyšší řada, celoživotní záruka na nepromokavost (ať už to znamená cokoliv)
Takže mi chybí jen dobrá rukavice do deště (jsem línej jít a koupit ji).
Mám dva deštníky, oba v garáži v koutě. Mám vyzkoušeno, že ty hadry, boty a klobouk fungují. V lijáku se vracím ze hřiště komplet suchej a věci v bagu taky tak.
Takže za mě ať si klidně prší, aspoň je prázdné hřiště.
Btw. Každej, komu nevoní zima, vítr nebo déšť by měl zkusit to Skotsko, tam pokládají za super počasí to, v kterém je tady prázdné hřiště [emoji16]
 
co je to ten dešť?, už jsem ho 2 roky neviděl
 
co je to ten dešť?, už jsem ho 2 roky neviděl
Koukal jsi dnes z okna? Nebo v březnu? To mi pršelo pokaždé celou hru..
 
Koukal jsi dnes z okna? Nebo v březnu? To mi pršelo pokaždé celou hru..

Dnes ho bylo v Beroune vic nez dost!
80D9162E-331E-4BB8-94D6-19BD63C0BF82.jpeg
 
Koukal jsi dnes z okna? Nebo v březnu? To mi pršelo pokaždé celou hru..
na jižní Moravě nee, ty 3mm není déšť
 
Já to dřív neměl rád, teď mi to nevadí.
Může pršet jak chce.
Začal jsem nepromokavym bagem, plastenka byla opruz...
Pak jsem si pořídil poměrně drahý nepromok a neprofuk, protože jsem byl vytřepaný z cesty do St.Andrews na přelomu října a listopadu (nakonec skoro ani nekáplo[emoji846]). Je to první hadr, který nepromokne a neprofoukne a zároveň se v tom nezpotím ani za celej den, který jsem kdy měl. Pokud to někoho zajímá, tak je to Pro Quip nejvyšší řada, celoživotní záruka na nepromokavost (ať už to znamená cokoliv)
Takže mi chybí jen dobrá rukavice do deště (jsem línej jít a koupit ji).
Mám dva deštníky, oba v garáži v koutě. Mám vyzkoušeno, že ty hadry, boty a klobouk fungují. V lijáku se vracím ze hřiště komplet suchej a věci v bagu taky tak.
Takže za mě ať si klidně prší, aspoň je prázdné hřiště.
Btw. Každej, komu nevoní zima, vítr nebo déšť by měl zkusit to Skotsko, tam pokládají za super počasí to, v kterém je tady prázdné hřiště [emoji16]

Já jsem si stejou sadu nepromoků koupil k vánocům 2017 a loni jsem déšť na golfu vůbec nepotkal. Takže pořád nevím, jestli a jak to funguje.
 
Já jsem si stejou sadu nepromoků koupil k vánocům 2017 a loni jsem déšť na golfu vůbec nepotkal. Takže pořád nevím, jestli a jak to funguje.
Jak píšu, skvěle. Jak v dešti, tak ve větru a zimě. Nemám vyzkoušeno kombinaci slejvák+vichr+kosa, vždy zatím jen dvě ze tří.
Ve Skotsku 4°C+vítr 50km/h, pod bundou tenké funkční triko dlouhý rukáv +triko krátký rukáv = pohoda.
V CZ 7°C+slejvák jako prase 4 hodiny = pohoda.
 
No nebyl to boj jen se čtvrtou jamkou ale takový celodenní, jinak k anketě.. jen tak v dešti fakt nechodím, ale turnaj prostě jdu..:)
 
Díky, ale je to jen díky tomu, že ostatní vzdali :)
Ale houby, výsledky hovoří jasnou řečí ;)
 
Ale houby, výsledky hovoří jasnou řečí ;)
Míša je věčně nespokojená a zbytečně skromná.
Viděl jsem jejího berdíka na poslední jamce, nahrávka z nějakých 130 metrů k fangli byla úžasná :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom