Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf je jen ….

Theophilos

Nováček
Zdravím všechny jamkaře.
Golf už hraji nějaký pátek, víceméně jen pro zábavu. Nějaké oblíbené hřiště nemám.
Vybavení mám už letité, na moji úroveň hry postačující, chyby ve hře nehledám v klacku, ale v rukách nebo spíše mezi ušima.
Tady jamku pročítám už nějaký pátek, registrují admina , ten je i současně členem , pokud se mýlím , opravte mne.
Sem tam je tady i golfové počteníčko , dobré rady a tipy k nákupům, jamkovým jazykem je golfština nebo čeština?
Tak ještě jednou HEZKOU HRU
 
Zdravím všechny jamkaře.
Golf už hraji nějaký pátek, víceméně jen pro zábavu. Nějaké oblíbené hřiště nemám.
Vybavení mám už letité, na moji úroveň hry postačující, chyby ve hře nehledám v klacku, ale v rukách nebo spíše mezi ušima.
Tady jamku pročítám už nějaký pátek, registrují admina , ten je i současně členem , pokud se mýlím , opravte mne.
Sem tam je tady i golfové počteníčko , dobré rady a tipy k nákupům, jamkovým jazykem je golfština nebo čeština?
Tak ještě jednou HEZKOU HRU
Vítej. Nepleteš se, admin je členem, zakladatelem, majitelem, vrchním náčelníkem, organizátorem všemožných akcí a soutěží a vším možným i nemožným dalším pro 19.jamku i přidružené projekty.
Kde jsi golfově doma? Nebo jsi cestovatel?
 
Aha, už chápu. Nic neříkající odpověď, podobný styl psaní jako další nováček. Že by profil vytvořený na lajkování sama sebe?
 
Aha, už chápu. Nic neříkající odpověď, podobný styl psaní jako další nováček. Že by profil vytvořený na lajkování sama sebe?
Nevím proč, ale napadlo mne to samé 🙈
Ale snad je to jen shoda náhod 🤔
 
  • Ne, nesouhlasím
Reactions: PFP
Aha, už chápu. Nic neříkající odpověď, podobný styl psaní jako další nováček. Že by profil vytvořený na lajkování sama sebe?
Ahoj, proč tak a nebo z čeho tak usuzuješ?? Atmoška tu je, že bys jí mohl krájet a už … a ještě se k tomu přidal pan ” hoď to do stoky” .
To , že hraji golf jen tak, tady někomu vadí?? Prostě se nechci vázat, jednak pracovně nikdy nevím , kdy jedu jinam a měsíční členství , pokud vím ještě nikde nezavedli.
 
Ahoj, proč tak a nebo z čeho tak usuzuješ?? Atmoška tu je, že bys jí mohl krájet a už … a ještě se k tomu přidal pan ” hoď to do stoky” .
To , že hraji golf jen tak, tady někomu vadí?? Prostě se nechci vázat, jednak pracovně nikdy nevím , kdy jedu jinam a měsíční členství , pokud vím ještě nikde nezavedli.
Prozradíš aspoň, která hřiště se ti líbí a která tě naopak zklamala?
 
Ahoj, proč tak a nebo z čeho tak usuzuješ?? Atmoška tu je, že bys jí mohl krájet a už … a ještě se k tomu přidal pan ” hoď to do stoky” .
To , že hraji golf jen tak, tady někomu vadí?? Prostě se nechci vázat, jednak pracovně nikdy nevím , kdy jedu jinam a měsíční členství , pokud vím ještě nikde nezavedli.
Jen abys věděl, co tím pan „hoď to do stoky” myslel.
HOWGH
 
Ahoj, proč tak a nebo z čeho tak usuzuješ?? Atmoška tu je, že bys jí mohl krájet a už … a ještě se k tomu přidal pan ” hoď to do stoky” .
To , že hraji golf jen tak, tady někomu vadí?? Prostě se nechci vázat, jednak pracovně nikdy nevím , kdy jedu jinam a měsíční členství , pokud vím ještě nikde nezavedli.
Podobný název vlákna, podobný styl psaní, podobné “tajemno” a první “lajky”. Druhý příspěvek a hned víš, kdo je tady ten špatnej.
Hraj si jak a kde chceš, to fakt nikomu nevadí. Měsíční členství mívají v létě v Terezíně a mám pocit, že jsem na něj narazil i jinde.
 
Ahoj, to , kdo je ten špatnej, děkuji za potvrzení , jen si nemyslím, že je až tak, von to tak možná ani nemyslí a nakonec ho to možná i mrzí , jen to je jako kámen hozený do vody….
Jinak jak jsem uvedl, čtu vás tady už nějakou dobu a nevím proč na české golfové forum taháte to ostatní?
Jinak z hřišť co jse mi líbilo nejvíce je rozkvetlý Štiřín , sice není extrémně dlouhý a má jamku 9 , tak na tu se vždy těším, nejen kolik míčků bude datlovat , ale i kolik kačerů se bude smát , když krmíš ryby míčky.
Potom Hodkovičky, tak tam mne oslovil snad jen ten most nakonec.
 
@Theophilos: Ahoj Bohumile. Když už se registruješ na Jamce pod jiným nickem, tak je poměrně nešťastné používat stejné IP adresy, případně stejně pojmenované rozsahy atp. a mnohé další aktivity jak technického, tak obsahového charakteru. Dříve či později s velkou mírou pravděpodobnosti poměrně spolehlivě administrátorovi a správcům prokáží, resp. pomáhají indikovat, jako střípky celkové skládačky nějakou nekalost. Když to vezmu, tak i ruční hledání na internetu a trocha analytické práce další indicie přivede a nasměruje, např. pro názornost jeden ze zmíněných střípků viz citace níže - tento Tvůj příspěvek i tu na Jamce z 4.3.2020 - náhoda ve jménech - dva roky před současností?

Nepochopil jsem, že by to bylo jménem??? Např. Amadeus , Theophilos jak je to příjemné býti k někomu milí🤔🤭😄👍⛳

A v neposlední řadě pak i určitá analýza aktivit těchto doposud spících účtů a jejich kroků z poslední doby od registrace jiného uživatele - konkrétně @DanKr. Takhle... ano, technicky se dá schovávat dlouho, ale dříve nebo později nějaká chyba nastane a v tomto jsou stroje a automatismy neúprosné. Mýlka a náhoda je samozřejmě i tak možná. V tom případě holt to riziko a odpovědnost za udělený ban beru na sebe - jako admina a správce tohoto místa. Tzn. ničí jiné rozhodnutí to není.

Admin note: Oba tvé zmíněné účty z citace, @Theophilos i @Amadeus (tento je/byl aktuálně spící a bez veřejně viditelných příspěvků - byly uživatelem promazány zpětně, když to ještě Jamka před lety umožňovala, což je logováno) s ohledem na výše zjištěné během chvíle z Jamky trvale vyloučím pro porušení s ohledem na Pravidlo Jamky č. 15 "Duplicitní účty jedné a stejné osoby nejsou standardně povoleny a mohou být okamžitě smazány/trvalý ban".

---

Nijak mi (i trochu v rozporu s místními Pravidly) extrémně nevadí, že by si chtěl fungovat na Jamce dál, principiálně nemám problém dát druhou/třetí šanci v případě domluvy. Nikdo nejsme dokonalý a každý děláme chyby, i já jich udělal a určitě ještě udělám mnoho. V takovém případě je možné přijít a říct - sorry, jo vím o tom, bylo to blbě, zkusím nadále být tu a vyvarovat se všeho, co vedlo v důsledku k mému vyloučení. Rozdílnost a různorodost nás může obohacovat, ale je nezbytné pro dlouhodobé fungování ani ne tak bezchybně dodržovat doslova Pravidla, jako spíše držet se určitých nastavených principů. Shrnul bych to souslovím "Neškodit a opakovaně neprudit".

A ještě přeci jen čistě osobní doplnění: Ani tak mi nevadí se schovávat po nějaký čas za anonymní účet, protože prostě nechci, aby někdo o mě věděl, potřebuji si to nejdřív ošahat a tak... a je to z určitých vlastností internetu, v některých případech užitečná. I když pořád si myslím, že slušný a rozumný člověk se nemusí za své jméno stydět a umí fungovat rozumně na přímo a čestně. A co si natropí, to si i vypije a časem se nad všemi svými zpětnými volovinami usměje a snad se i trochu poučí do budoucna. Ale velmi mi osobně vadí, že místo toho, aby si se k tomu postavil jako chlap, tak místo toho zkoušíš nadále pokoutně a možná i ve spolupráci se svými přáteli více či méně sofistikovaně si tady řešit své mindráky, případně teze ublížené nálady s přístupem "jen počkejte, já vám ukážu", vytvářet a udržovat zbytečný flame a tím mě přidělávat práci a dohledávat, kdo co kde a řešit - ZNOVU A OPAKOVANĚ. 19.jamka je místo, nebo se alespoň o to snaží, o nějaké fungování pro golfové zájemce, kdy nás spojuje společný koníček, sport. Není ale místem, kde se získávají politické body, kde to má být kdo z koho. Je mi toto celé líto, protože si myslím, že mnoho z tvých tématických názorů ke golfu bylo užitečných a i nás ostatní mohli nějakým směrem ovlivnit, nebo minimálně rozšířit obzory. A sdílet golfovou radost. Ale k tomu je potřeba ve vyeskalovaných okamžicích obrovské míra tolerance, schopnost empatie a místy i trochu upozadit své ego, když druhá strana "vypění". Suma sumárům: NE. Pokud chceš fungovat na Jamce golfově znovu a dále, za čas se mi ozvi a můžeme to zkusit s původním účtem. Ale aktivitou duplicit a popírání, hypotetická domluva se svými kamarády tomuto férovému přístupu moc nefandí. Internet je naštěstí velké místo - a každý z nás už pár desítek let
můžeme fungovat na tom svém písečku a nemusíme být všichni v jedné centrální povolené hospodě, když to z nějakého důvodu neklape.
 
Upraveno:
To nemohl přeci psát Bohouš! Vždyť je to čitelné a srozumitelné!:eek: A jestli ano, je to neuvěřitelný posun, Bohouši! klobouk dolů, ty ses naučil česky!:eek:
 
a to jsem zrovna napsal kamosovi, at se registruje na tomle foru :)
 
To nemohl přeci psát Bohouš! Vždyť je to čitelné a srozumitelné!:eek: A jestli ano, je to neuvěřitelný posun, Bohouši! klobouk dolů, ty ses naučil česky!:eek:
Jo tak o mě napadlo taky. Ale stejně už je zbytečné chválit za takový posun ;)
 
To nemohl přeci psát Bohouš! Vždyť je to čitelné a srozumitelné!:eek: A jestli ano, je to neuvěřitelný posun, Bohouši! klobouk dolů, ty ses naučil česky!:eek:
Tak třeba začal místo Google translator používat DeepL 🤭
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom