Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Geocaching a golf

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Kešky na golfovém hřišti nebo v jeho okolí. A vůbec, celá tahle poznávací mánie. Sbíráte? A kde u golfových hřišť jsou ty top? A vůbec, jde k sobě geocashing a golf? :)
 
Sbírával jsem, než jsem začal hrát golf. Od té doby jen sporadicky. Vpodstatě jsem za poslední čtyři roky odlovil zhruba tolik kešek, co před golfem každý týden...
U hřišť dost často keška není (jako třeba na parkovišti nebo tak) a vyrazit po odehrané osmnáctce spocenej v golfových hadrech na procházku, nechat výbavu v autě někde u lesa mi nepřijde jako dobrý nápad.
Odloveno mám 5898 kešek a jediný, který aspoň vzdáleně s golfem souvisely jsem sebral v Emirátech a Ománu, kam jsem se dostal kvůli a za golfem..
 
ve Svratce máme 2 :)
To je možné. Já byl u vás jen jednou a hned po hře jsem pokračoval do Kravař. Navíc sebou vozím parťáka, kterému kešky nic neříkají, takže už většinou ani nekoukám, jestli je něco u nosu...
 
Ja to mel stejne jako JardaK, od doby golfu uz lovim uplne minimalne, mam neco kolem 1300, ale zato v hodne zemich :) nejvice na golfu si pamatuji na Karstejne :)
 
ve Svratce máme 2 :)

Kdo je udržuje?

Ja to mel stejne jako JardaK, od doby golfu uz lovim uplne minimalne, mam neco kolem 1300, ale zato v hodne zemich :) nejvice na golfu si pamatuji na Karstejne :)

Přímo na hřišti, nebo v okolí?

@mkopcak a co v Hořehledech, máš tam nějakou?
 
Kdo je udržuje?



Přímo na hřišti, nebo v okolí?

@mkopcak a co v Hořehledech, máš tam nějakou?

Na hřišti nic (nebo o tom nevim a upřímně o to ani nestojim, na golfu se hraje golf), ale v blízkém okolí jich je hned několik...
 
Na hřišti nic (nebo o tom nevim a upřímně o to ani nestojim, na golfu se hraje golf), ale v blízkém okolí jich je hned několik...
Na hřišti není určitě a v okolí bez nutnosti prevleknout se za turistu není nic, nebo nebylo když jsem koukal. U Spáleného Poříčí byla docela pěkná série na procházku nebo na kolo, část jsem ji s dětmi dal.
 
Kdo je udržuje?



Přímo na hřišti, nebo v okolí?

@mkopcak a co v Hořehledech, máš tam nějakou?
Na kajastejne byla u odpaliste dvojky, u stozaru :)
 
Ja to mam stejne jako kluci, mam jich nasbirano hodne, ale co jsem zacal hrat golf uz neni na to cas. Kdyz se najde vhodna spolecnost a je na obzoru zajimavy cil, tak se sem tam necham ukecat. Po golfu ale temer nikdy uz na to neni cas.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom