Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Garmin Golf aplikace

Díky za odpovědi. Takže se to nestává jen mně :( Můžu ještě dotaz, jak si v Golf Garminu značíte například první odpal, když ho úplně pokazíte, např. slice a míček nenalezen. Já ho v grafickém provedení nevidím, objeví se mi tam až ten druhý, povedený. Pak mi nesedí údery a jamka vypadá jako velmi povedená.
 
Taky jsem to řešil. Když se mi to (výjimečně:)) stane, musím k úderu dát "mimo hrací pole" (i když jsem míč třeba nenašel) a pak je ta čára přerušovaná. Podle toho pak poznám, že je to třetí rána z tee...
 
Taky to tak dělám. Ale podle mě to pak zkresluje statistiky, když mi nepočítá pokažené drajvy a i na mapě dopadů to neukazuje ty špatné :) Ale alespoň to zkresluje v můj prospěch;)
 
Když míček nenajdeš, tak z toho místa nehraješ další ránu... Aplikace tak nemá šanci zjistit, kde míček skončil...
 
Dotaz na Garmiňáky. Jak aplikace přijde, na poluhu míče zahraného na grýn, kde pokračuji patrem a v hodinkách už potvrzuji jen počet ran, resp. patů.
Příklad ze včerejší hry, kdy míč po 3. ráně (z bunkru) ležel uprostřed grýnu. Apka to kreslí někde vedle grýnu. Jde to nějak upravit?
1687356349916.png
 
Dotaz na Garmiňáky. Jak aplikace přijde, na poluhu míče zahraného na grýn, kde pokračuji patrem a v hodinkách už potvrzuji jen počet ran, resp. patů.
Příklad ze včerejší hry, kdy míč po 3. ráně (z bunkru) ležel uprostřed grýnu. Apka to kreslí někde vedle grýnu. Jde to nějak upravit?
Zobrazit přílohu 36491
Občas se mi také stane, bunker shot započten jako rána z roughu.
Použiji aplikaci v mobilu - u jamky lze upravit místo a i podklad úderu, vždy upravím do 30ti minut po hře abych přesně upravil statistiky.
Po uložení skórkarty a synchronizaci se změni projevý i v GarminConnect webovém prostředí.
 
Občas se mi také stane, bunker shot započten jako rána z roughu.
Použiji aplikaci v mobilu - u jamky lze upravit místo a i podklad úderu, vždy upravím do 30ti minut po hře abych přesně upravil statistiky.
Po uložení skórkarty a synchronizaci se změni projevý i v GarminConnect webovém prostředí.
Upravit pozici rány v poli chápu, ale mi jde o pozici po ráně do grýnu. Apka ji občas zobrazuje mimo grýn, ač jsem ten grýn trefil. Nevím jak tuto pozici opravit. V Garmin apce na mobilu ani v Garmin Connectu na webu jsem na to nepřišel.
příklad: na 2ce v Hodko jsem z týčka ležel 3m na grýnu, apka mi ale ránu vykreslila před grýnem. O tuto drobnost mi jde.
1687445601975.png
 
Upraveno:
Upravit pozici rány v poli chápu, ale mi jde o pozici po ráně do grýnu. Apka ji občas zobrazuje mimo grýn, ač jsem ten grýn trefil. Nevím jak tuto pozici opravit. V Garmin apce na mobilu ani v Garmin Connectu na webu jsem na to nepřišel.
příklad: na 2ce v Hodko jsem z týčka ležel 3m na grýnu, apka mi ale ránu vykreslila před grýnem. O tuto drobnost mi jde.
Zobrazit přílohu 36510
Myslím, že by sis musel na patr nainstalovat snímač CT10.
Taky mi to občas ukazuje někam mimo, ale neřeším to, prostě nejspíš chyba GPS souřadnic středu grýnu vers. mapka.
 
Myslím, že by sis musel na patr nainstalovat snímač CT10.
Taky mi to občas ukazuje někam mimo, ale neřeším to, prostě nejspíš chyba GPS souřadnic středu grýnu vers. mapka.
Nemělo by tohle řešit zadání počtu puttů?
 
Nemělo by tohle řešit zadání počtu puttů?
Počet putů ti ten "míček" na grýn nevrátí.
Děje se to jen na některých jamkách (stále stejných), takže opravdu nejspíš špatné koordináty středu grýnu.
 
Počet putů ti ten "míček" na grýn nevrátí.
Děje se to jen na některých jamkách (stále stejných), takže opravdu nejspíš špatné koordináty středu grýnu.
To si právě nemyslím. Ta GPS v těhle zařízeních přece nemá přesnost na decimetry, natož centimetry, na kterých občas záleží. Navíc velikost sekaného greenu může bylt taky proměnlivá…
 
To si právě nemyslím. Ta GPS v těhle zařízeních přece nemá přesnost na decimetry, natož centimetry, na kterých občas záleží. Navíc velikost sekaného greenu může bylt taky proměnlivá…
My si nerozumíme - jde o to, že "nesedí" souřadnice vykreslení grýnu a souřadnice jeho středu. V tomto případě (u grýnu) to nemá s hodinkama nic společného.
 
Myslím, že by sis musel na patr nainstalovat snímač CT10.
Taky mi to občas ukazuje někam mimo, ale neřeším to, prostě nejspíš chyba GPS souřadnic středu grýnu vers. mapka.
Krátce po hře vím, jak a kde jsem hrál. Ale když se podívám na nějakou starší hru, tak to vypadá jako bych neuměl trefit grýn z 1 metru. Nijak mne to netrápí. Ale kdybych tu pozici uměl posunout, tak by si to upravoval.
Molitorv 14 grýn, z fringe jsem byl 3 m pod jamkou, apka to zobrazila zcela jinde.
1687506475624.png
 
Krátce po hře vím, jak a kde jsem hrál. Ale když se podívám na nějakou starší hru, tak to vypadá jako bych neuměl trefit grýn z 1 metru. Nijak mne to netrápí. Ale kdybych tu pozici uměl posunout, tak by si to upravoval.
Molitorv 14 grýn, z fringe jsem byl 3 m pod jamkou, apka to zobrazila zcela jinde.
Zobrazit přílohu 36516
Ještě mne napadlo, jestli to nesouvisí nějak s tím, kdy ty paty potvrdíš v hodinkách, zda to nebere aktuální pozici při zadání 🤔

Ale to asi ne, obvykle zadávám tyto údaje až cestou k další jamce. Ale možná při nějaké tréninkové hře to vyzkouším, zadat přímo u fangle.
 
paty potvrzuji vždy na dalším odpališti, včetně skóre, když zadáš u fangle, vůbec nic nezměníš, volíš počet patů.....chceš-li mít přesnou polohu odkud patuješ, musíš stát na místě odkud patuješ a dát volbu Přidat úder, nabídne z Aktuální pozice a musíš potvrdit, ale to je fakt pakárna, to nedáš :)
 
Bez senzorů to podle mě funguje tak, že když se zastavíš u nebo na grýnu (přestaneš máchat rukou) hodinky to vyhodnotí jako že stojíš u míče a hraješ další ránu a do tohoto bodu umístí polohu míčku po předchozí ráně🥺. Opravit se to asi nedá. Já už jsem rezignoval a GIR a počet patů si píšu do statistik v mgolfu.
 
Bez senzorů to podle mě funguje tak, že když se zastavíš u nebo na grýnu (přestaneš máchat rukou) hodinky to vyhodnotí jako že stojíš u míče a hraješ další ránu a do tohoto bodu umístí polohu míčku po předchozí ráně🥺. Opravit se to asi nedá. Já už jsem rezignoval a GIR a počet patů si píšu do statistik v mgolfu.
GIR počítá dle vzorce celkový počet úderů - počet patů. takže "zaznamenaná poloha míčku" na statistiku GIR nemá vliv, jen to blbě vypadá na obrázku.
 
GIR počítá dle vzorce celkový počet úderů - počet patů. takže "zaznamenaná poloha míčku" na statistiku GIR nemá vliv, jen to blbě vypadá na obrázku.
Jasně. Myslel jsem to tak, že pro mě jsou primární statistiky v mgolf a proto to v Garminu neřeším.
 
My si nerozumíme - jde o to, že "nesedí" souřadnice vykreslení grýnu a souřadnice jeho středu. V tomto případě (u grýnu) to nemá s hodinkama nic společného.
Zrovna posledně jsem v Lípě na trojce (po dohrání patu do jamky) bloudila po greenu a hledala, kde mi to ukáže, že už na greenu jsem, abych mohla zadat počet ran. Nakonec jsem musela do skorkarty a tam to upravit, abych mohla na hodinkách pokračovat na čtyřku. Ale možná, že dělám něco blbě. Tak jsem jenom ženská, žejo. 😁
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom