Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Garmin Golf aplikace

Dejvicc

Nováček
Ahoj pratele dnes po 18jamkove hre a synchronizaci hodinek (S62) se mi v aplikaci Garmin Golf nacetla skorkarta jako vzdy po hre ale nemam pod ni jako u jinych jednotlive jamky s drahou odpalu? Pri hre a pri kazdem uderu se me hodinky ptali cim sem hral ale po hre mam pouze skorku bez tech jamek a v aplikaci Garmin connect mam pouze to kolo ale jako aktivitu zadnou? Poradite prosim?
 
Ahoj pratele dnes po 18jamkove hre a synchronizaci hodinek (S62) se mi v aplikaci Garmin Golf nacetla skorkarta jako vzdy po hre ale nemam pod ni jako u jinych jednotlive jamky s drahou odpalu? Pri hre a pri kazdem uderu se me hodinky ptali cim sem hral ale po hre mam pouze skorku bez tech jamek a v aplikaci Garmin connect mam pouze to kolo ale jako aktivitu zadnou? Poradite prosim?
Zkus je připojil k PC a synchronizovat hodinky přes Garmin Express
 
Zkusim zitra nemam pc u sebe ale je mi to divne vzdy se nacetla karta a po chvily i jamky
 
Ahoj pratele dnes po 18jamkove hre a synchronizaci hodinek (S62) se mi v aplikaci Garmin Golf nacetla skorkarta jako vzdy po hre ale nemam pod ni jako u jinych jednotlive jamky s drahou odpalu? Pri hre a pri kazdem uderu se me hodinky ptali cim sem hral ale po hre mam pouze skorku bez tech jamek a v aplikaci Garmin connect mam pouze to kolo ale jako aktivitu zadnou? Poradite prosim?
Mám S62 taky a někdy se to stane. Aktualizuji je pravidelně, přesto se mi to jednou za cca 15 her stane. Taky netuším proč. 🤷‍♂️
Mávnul jsem nad tím rukou. Není to úplně zásadní, tak jsem nad tím nepálil čas hledáním řešení.
 
Po dalsi hre vcera a synchronizaci je jiz vse v poradku nacetla se i ta sobota 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️
Dělá mi to také. Myslím, že to není problém hodinek nebo sychronizace ale serverů Garminu.
Udělá mi to i když se chci po nějaké době podívat na nějakou starší skorekartu. Vidím jenom vyplněnou statistiku ale detaily jamek ne. Když to po chvilce zkusím znovu, tak už to tam je zase kompletní.
 
Dělá mi to také. Myslím, že to není problém hodinek nebo sychronizace ale serverů Garminu.
Udělá mi to i když se chci po nějaké době podívat na nějakou starší skorekartu. Vidím jenom vyplněnou statistiku ale detaily jamek ne. Když to po chvilce zkusím znovu, tak už to tam je zase kompletní.
Souhlas. Teď jsem se podíval na starší hru, kde jsem to měl bez detailu a už tam detail je. Asi nějakej 👻. ;)
 
Zdravím Garmináře, mám nové S62 a byl jsem hrát Benátky, hra se mi zaznamenala, chvíli jsem ji viděl i na mobilu v aplikace Garmin Golf (detail ran, vše - trochu jsem se s tím seznamoval a šťoural se v tom)...nyní mi zmizela, vidím pouze na hodinkách, tam zaznamenána je...v garmin Connect vidím kolik jsem toho nachodil, mapku kudy jsem chodil apod. ale v apce Garmin Golf nevidím nic...nemáte někdo zkušenost, co s tím? Zkoušel jsem klasické - restart/vypnutí zapnutí/synchronizování...existuje něco jako koš, že bych omylem smazal (ano, jsem jelito, to je možné), ale proč je kolo v hodinkách a v app ne...
Díky za pomoc...
 

Přílohy

  • Garmin.jpg
    Garmin.jpg
    72 KB · Zobrazení: 94
Nevidíš v Garmin Golf vůbec skorekartu nebo jenom detaily?
Občas se děje něco se serverem. Pokud sis kolo uložil, tak by to mělo být v pohodě.
Párkrát se mi stalo, že jsem měl garmin golf uplně prázdný. Druhý den bylo vše zpět.
Nic jako koš tam není. Uložíš kolo, odešle se na server a vyřízeno.
 
Nevidíš v Garmin Golf vůbec skorekartu nebo jenom detaily?
Občas se děje něco se serverem. Pokud sis kolo uložil, tak by to mělo být v pohodě.
Párkrát se mi stalo, že jsem měl garmin golf uplně prázdný. Druhý den bylo vše zpět.
Nic jako koš tam není. Uložíš kolo, odešle se na server a vyřízeno.
Díky za reakci...
Nevidím v Garmin Golf vůbec nic...hráno na Silvestra...asi jsem to omylem smáznul...jen si říkám, proč je to pak v hodinkách...
 
Díky za reakci...
Nevidím v Garmin Golf vůbec nic...hráno na Silvestra...asi jsem to omylem smáznul...jen si říkám, proč je to pak v hodinkách...
Já jak pustím Garmin Connect, tak se mi veškeré aktivity z hodinek stáhnou. (jsou vidět už jen v historii aktivit)
Pokud si nedal tu skorekartu smazat, tak bys jí měl někde najít.
 
Díky za reakci...
Nevidím v Garmin Golf vůbec nic...hráno na Silvestra...asi jsem to omylem smáznul...jen si říkám, proč je to pak v hodinkách...
Zkontroluj, zda máš hru uloženou na serveru. https://connect.garmin.com/

Pokud tam hra není, tak připoj hodinky k PC a přes aplikaci Garmin Express https://www.garmin.com/cs-CZ/software/express/windows/ hodinky synchronizuj.

Pokud na serveru jsou a stejně hru nevidíš v Garmin Golf, tak také hodinky synchronizuj přes Garmin Express (nic tím nezkazíš).
Při původním přenosu z hodinek na server mohlo dojít k chybě (občas se to stane).
Pokud ani potom v Garmin Golf hru neuvidíš, tak počkej den (může být problém na serveru). Pokud ani potom hra mobilu není, tak ještě zkus přeinstalovat appku v mobilu. Někdy stačí se jen v appce odhlásit a znovu přihlásit.
 
Upraveno:
Díky za reakci...
Nevidím v Garmin Golf vůbec nic...hráno na Silvestra...asi jsem to omylem smáznul...jen si říkám, proč je to pak v hodinkách...
Pokud jsi to smáznul v mobilu, tak hra na hodinkách zůstane. Synchronizace z hodinek je jednosměrná hodinky -> server.
Takže dokud nesmažeš hru (aktivitu) přímo na hodinkách, tak ji tam máš.
 
Zkontroluj, zda máš hru uloženou na serveru. https://connect.garmin.com/

Pokud tam hra není, tak připoj hodinky k PC a přes aplikaci Garmin Express https://www.garmin.com/cs-CZ/software/express/windows/ hodinky synchronizuj.

Pokud na serveru jsou a stejně hru nevidíš v Garmin Golf, tak také hodinky synchronizuj přes Garmin Express (nic tím nezkazíš).
Při původním přenosu z hodinek na server mohlo dojít k chybě (občas se to stane).
Pokud ani potom v Garmin Golf hru neuvidíš, tak počkej den (může být problém na serveru). Pokud ani potom hra mobilu není, tak ještě zkus přeinstalovat appku v mobilu. Někdy stačí se jen v appce odhlásit a znovu přihlásit.
Díky za radu, použití Garmin Express pomohlo...vidím již hru i s detaily v Garmin Golf :up:

Jen snad poslední dotaz - v klidu aktualizuji rány, hole...ale omylem (no omlylem) jsem si ubral jednu ránu a nepřišel jsem na to, jak si ji ve scorecartě přidat - můžu ji přidat do vizualizace jamky, ale ve skórce se mi přidaná rána nepromítne/nepřidá...
 
Díky za radu, použití Garmin Express pomohlo...vidím již hru i s detaily v Garmin Golf :up:

Jen snad poslední dotaz - v klidu aktualizuji rány, hole...ale omylem (no omlylem) jsem si ubral jednu ránu a nepřišel jsem na to, jak si ji ve scorecartě přidat - můžu ji přidat do vizualizace jamky, ale ve skórce se mi přidaná rána nepromítne/nepřidá...
Pro přidání/ubrání rány si otevřu skórkartu v Garmin Golf Apce. Na úvodním screenu vpravo nahoře vidím 3 červené tečky, ty rozkliknu a vyberu UPRAVIT. Na příslušné jamce, kde mi nesedí počet úderů, si je přidám či uberu klikem na + a – vpravo dole u Skóre.

Tak to dělám já, ale třeba to jde i jinak.
 
Pro přidání/ubrání rány si otevřu skórkartu v Garmin Golf Apce. Na úvodním screenu vpravo nahoře vidím 3 červené tečky, ty rozkliknu a vyberu UPRAVIT. Na příslušné jamce, kde mi nesedí počet úderů, si je přidám či uberu klikem na + a – vpravo dole u Skóre.

Tak to dělám já, ale třeba to jde i jinak.
Jsem jelito...méně se ptát, více dívat do aplikace :) díky
 
Zdravím Vás, smazal jsem si z aplikace Garmin Golf na mobilu skorkartu, samozřejmě omylem, dva dny po golfu mi napsaly hodinky, že jsem stále ve hře a já dal zrušit. Existuje možnost ji obnovit? Nějaká koš a obnovit? Děkuji za pomoc, štve mě to
 
Zdravím Vás, smazal jsem si z aplikace Garmin Golf na mobilu skorkartu, samozřejmě omylem, dva dny po golfu mi napsaly hodinky, že jsem stále ve hře a já dal zrušit. Existuje možnost ji obnovit? Nějaká koš a obnovit? Děkuji za pomoc, štve mě to
Myslím, že nelze. Pokud něco zrušíš v hodinkách (pokud už to nebylo synchonizováno na server), tak smůla.
 
Zdravím Vás, smazal jsem si z aplikace Garmin Golf na mobilu skorkartu, samozřejmě omylem, dva dny po golfu mi napsaly hodinky, že jsem stále ve hře a já dal zrušit. Existuje možnost ji obnovit? Nějaká koš a obnovit? Děkuji za pomoc, štve mě to
Mě se to teď stalo už asi třikrát, v podstatě jinak než zrušením to ukončit nejde.
Nevím, jestli je to aplikací nebo hodinkama, asi ji zkusím přeinstalovat.
 
Zajímavé. Mě se něco podobného asi 14 dní stává v Golfpadu. Když ho otevřu někdy po hře, naskočí poslední hra. Když odejdu zrušením, smaže se z historie, když dám uložit, změní se u hry datum a čas. Na hodinkách to jde ukončit nezávisle na mobilu. Už jsem takhle přišel asi o 3 hry než mi to došlo.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom