Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tours European tour

Marklar

Guru fóra
Nenašel Jsem všeobecné vlákno K ET. Jestli jsem jo přehlédl, tak pardon. Každopádně po prvním dni druhého rakouského turnaje máme chlapce na prvním a šestém místě. To je ale velká paráda :)

 
Upraveno:
Ono to startovni pole neni tak plne jako bylo minule na Diamondu, ale stejne byt prvni a zahrat minus 7 na Adamstalu je bomba.
 
Nenašel Jsem všeobecné vlákno K ET. Jestli jsem jo přehlédl, tak pardon. Každopádně po prvním dni druhého rakouského turnaje máme chlapce na prvním a třináctém místě. To je ale velká paráda :)

Nechci být hnidopich, ale kluci jsou na prvním a šestém místě....takže ještě větší paráda! :up:
 
Nechci být hnidopich, ale kluci jsou na prvním a šestém místě....takže ještě větší paráda! :up:
Díky. Upraveno. Vzpomněl jsem si u toho na “Slunce seno”: “Co slyšíš? Slyším D, píšu T” ...... “vidím 6, píšu 13” 🙈
 
Dílčí úspěch určitě super a Ondra navíc trefil HIO, snad to udrží, v minulosti byl vždycky problém hrát stejně dobře všechny kola.
 
Matuš už se propadá dolů, Lieser dnes za 67 a je dělený 32.

1594993206182.png
 
Abu Dhabi HSBC - ET 2021 začala

Pamatujete si, jak McIlroy v posledních letech většinou prohrával tunaje? Katastrofické patování.
Dnes úplně jiný McIlroy na grýnech, proměnil prakticky vše, co šlo a k tomu i několik dlouhých patů. 👍
 
Hodne zajimave patovani - nevim presne, jak zni to nove pravidlo, ale myslim, ze putter se nesmi dotykat "trech" mist na tele, takze se v praxi nesmi opirat o bricho nebo hrud, jako to delali hraci driv s dlouhym putterem. On to asi vyresil tak, ze se tedy dotyka jen rukou, ale o hrud ma oprenou tu ruku :) Malinko mi to prijde jako obchazeni toho pravidla, protoze to zafixovani o hrud vlastne pouziva, jen pres ruku. Cilem a duchem te zmeny asi bylo, aby se hraci vratili ke klasickemu putovani a ne zacali vymyslet, jak to obejit. Mozna by podle pravidel sla i varianta s jednou rukou a hrudi, ale ta by nesla tak zafixovat :) .... treba Langer asi putter zkratil, ale porad ho ma dlouhy, myslim, ze nezmenil putovani, jen ho nahore o sebe neopira, ale je to hodne tesne a trosku tam byly pochybnosti - ktere on striktne odminul s tim, ze ho preci vsichni znaji, takze on nikdy nepodvadi :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom