Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Drivery

Děkuji za rady. Abych trochu vysvětlil situaci s fittingem. Jsem dlouhodobě pracovně v Kuvajtu a policy zaměstnavatele mně úplně neumožňuje volně cestovat. Mám sice v dosahu slušné hřiště kde fitting poskytují, ale objednání je na týdny dopředu a i tak upřednostňují členy a na základě informací z recepce a blížícího se termínu poslední možné objednávky s termínem dodání do vánoc mně napadla tato možnost namísto obvyklých darů jako jsou vázy nebo zlacené šavle. Kolegové souhlasí, ale musím si jen vybrat. Příspěvek je brutálně off topic, ale nechtěl jsem vypadat jako úplný vůl :(
 
Děkuji za rady. Abych trochu vysvětlil situaci s fittingem. Jsem dlouhodobě pracovně v Kuvajtu a policy zaměstnavatele mně úplně neumožňuje volně cestovat. Mám sice v dosahu slušné hřiště kde fitting poskytují, ale objednání je na týdny dopředu a i tak upřednostňují členy a na základě informací z recepce a blížícího se termínu poslední možné objednávky s termínem dodání do vánoc mně napadla tato možnost namísto obvyklých darů jako jsou vázy nebo zlacené šavle. Kolegové souhlasí, ale musím si jen vybrat. Příspěvek je brutálně off topic, ale nechtěl jsem vypadat jako úplný vůl :(
Chtělo by to alespoň znát rychlost švihu. Co tak nějaký trenér v Kuvajtu, který pracuje s Trackmanem (nebo jiným launch monitorem), pak se dá zhruba odhadnout, jaká tvrdost šaftu bude co nejvíce vyhovovat.
Jinak, co se pak týče samotného driveru "z obchodu", tak většina výrobců dodává hole se "standardním" šaftem, který vyhovuje většině amatérských hráčů.

Zde tabulka pro hrubou orientaci

Snímek obrazovky 2022-11-19 v 17.43.17.png
 
@Radim001...
Pokud opravdu nemas sanci na fitting, tak proste změrit svih jak pise Mirek.
Pripadne odhadnout (ale to jec opravdu hodne nahrubo) treba podle stavajiciho driveru? jaky ma shaft? jak to s nim lita? Jake mas shafty na zelezech? Hmotnost shaftu? Tvrdost apod. Podle toho bych zvolil podobny i na driver.

Pises ze si vecny zacatecnik, tak bych se rozhledl po driveru co nejvic odpousti.
Tu je recenze od Ricka:
Moje osobni zkusenost s Ping G425 Max driverem je skvela, odpousti, zaroven s shaftem AltaCB 55 R dokaze doletet na 230-250m.
A kdyby si chtel nejnovejsi, tak uz vydali G430 .-)
 
Moje osobni zkusenost s Ping G425 Max driverem je skvela, odpousti, zaroven s shaftem AltaCB 55 R dokaze doletet na 230-250m.
A kdyby si chtel nejnovejsi, tak uz vydali G430 .-)
Je to tak Ping G425 Max střední HCP rozhodně neurazí, a začátečníka potěší. Navíc možnost vyladění je jednoduchá, žádných 105 stresujících kombinací.
 
Abych uzavřel příběh. Nakonec jsem dostal k zapůjčení Garmin R10 a po zjištění ůdajů o švihu mně kolegové koupili TM Stealth HD 10,5° s Fujikura AirSpeeder 45 Stiff shaftem. Oproti mému téměř patnáctiletému driveru (Callaway BigBertha) jsou to neuvěřitélné rány. Krásně rovné 240-260m. Snad bude dobře sloužit.
Děkuji všem, za pomoc a rady.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom