Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Dotek holí vody v bunkeru

bbv

Nováček
Jméno
bob
Klub
Yard Předboj
HI (HCP)
52
Občas je té vody už tolik, že vložka v podobě vodního póla je v podstatě nudnou rutinou. Jak se to @requo povedlo?

P.S.: Všimněte si až medvědí práce s dechem!

ahoj,
napada me tady takovy dotaz. Vsiml jsem si, ze se hrac pri naprahu nedotkl te vodni hladiny, jako se nesmi dotknout pisku v bunkeru.
Mohl by se ale te vody dotknout, aniz by se dotknul pisku? :) asi je i otazka zda by pohnul micem, ktery je v ty vode citlivy na pohyb. Ale vezmneme v potaz jen to, ze by se hrac lehounce dotkl hladiny aniz by se s micem pohnulo. Je to povolene?
diky
 
ahoj,
napada me tady takovy dotaz. Vsiml jsem si, ze se hrac pri naprahu nedotkl te vodni hladiny, jako se nesmi dotknout pisku v bunkeru.
Mohl by se ale te vody dotknout, aniz by se dotknul pisku? :) asi je i otazka zda by pohnul micem, ktery je v ty vode citlivy na pohyb. Ale vezmneme v potaz jen to, ze by se hrac lehounce dotkl hladiny aniz by se s micem pohnulo. Je to povolene?
diky
No, jelikož se z vody v banku nehraje, tak mě to ani nikdy nenapadlo. A pokud se tak stane, tak si nemyslím, že za to bude nějaký trest. Nicméně ber to s nadhledem, říkám jen svůj nepodložený názor :D
 
  • To se mi líbí
Reactions: bbv
Ale vezmneme v potaz jen to, ze by se hrac lehounce dotkl hladiny aniz by se s micem pohnulo. Je to povolene?

Voda není písek. Náhodná voda je na písku v bunkeru, takže já to vnímám, že klidně se vody v bunkeru dotknout můžeš.

Diskuse o to, jestli náhodou písek z bunkeru není rozpuštěn v té náhodné vodě... no, to je asi přílišný detail. Možná to bude někde v Decisions (@mkopcak?) Rozhodně jak vidno - hráči to v dané situaci příliš nepomohlo. :-D A btw. cením si toho, že si danou osobu označil za "hráče". Máš u mě plus! Já si rozhodně, když se na sebe na tom videu dívám, tak zpětně nepřipadám :p
 
Upraveno:
Voda není písek. Náhodná voda je na písku v bunkeru, takže já to vnímám, že klidně se vody v bunkeru dotknout můžeš.

Diskuse o to, jestli náhodou písek z bunkeru není rozpuštěn v té náhodné vodě... no, to je asi přílišný detail. Možná to bude někde v Decisions (@mkopcak?) Rozhodně jak vidno - hráči to v dané situaci příliš nepomohlo. :-D A btw. cením si toho, že si danou osobu označil za "hráče". Já so ropzhodně, když se na sebe na tom videu dívám, tak zpětně nepřipadám :p
@bbv hledal jsem to krátce, ale v Decisions jsem nic neobjevil. Vycházím z logiky trestné oblasti - zde také nejsem trestán za to, že se dotknu hladiny vody, pokud se míček rozhodnu z vody hrát. Dokonce zde mohu hrát míč v pohybu. Takže dle mého, pokud se nedotknu písku, vody se mohu dotýkat libovolně.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom