Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Divnick Golf - teleskopické hole

Jo a ještě pro pobavení - kámoš byl v Turecku a šel si zahrát na Sueno (Dunes nebo Pines to teď nevím) a nepustili ho na hřiště s tím, že nemá BAG :rolleyes:. Tak mu za 5 € půjčili bag, ale měli jen stand bag, tak k tomu dostal zdarma ještě i trolly. :D:D:D
 
A já blb tahám skoro celý set. Toto bych hodil do batůžku s patrem a tradááá 😆.
A ovladačem trefuju stejně jen džihád.
Proto mám rád i minigolf, tam nemusím tahat tolik krámů (stačí patr a cca 11 míčků) a za 40 minut dáš celou osmnáctku :D:up:
 
Jo a kdo ještě nemá svoji Divnohůl a chtěl by si udělat radost třeba na Vánoce, tak Tomáš Milata z GolfProVšechny jich už má pár skladem i v ČR - aneb kdo zaváhá nehraje :)


Koukám, že podražilo... vcelku logicky (další obchodník k cenám od výrobce v řadě). :) Za 6.200,- už je to skoro dost. I když za tu srandu a opakovaný zážitek to myslím stojí. Na druhou stranu, po těch pár pokusech... pořád raději hrát za sebe s půlsetem, resp. 5ti holemi, než se svojí divnoholí. :up: Divnohůl se hodí mít operativně po ruce do baťůšku i tam, kde vám golf chtějí zakázat. Např. na rodinném výletu se ženou a tak... :-D
 
Koukám, že podražilo... vcelku logicky (další obchodník k cenám od výrobce v řadě). :) Za 6.200,- už je to skoro dost.
No nás to vyšlo na 5.000 ale samozřejmě bez práce s objednávkou, dohadováním s shippingem, šaškárnami a formuláři k proclení atd. A hlavně oficiální prodejce k tomu musí nést zákonnou záruku a nedjbože i generovat nějaký zisk. Já to čekal že to bude tak za 7.900 po pravdě...
 
Informuji všechny příznivce této "kouzelné" teleskopické hole, že s podporou tamního rezortu a golfového klubu hodláme v dubnu 2023 uspořádat na Ostravici

1. Mistrovství ČR ve hře s holí se stavitelným loftem

Pokud bude alespoň 15 zájemců o tuto soutěž, připravíme na některou neděli před nebo po Velikonocích hru na 18 j. se slevou greenfee i s dobrým obědem po hře a se slevou greenfee pro sobotní tréninkové kolo na seznámení se s hřištěm. Přespolním pomůžeme zajistit ubytování v rezortu. Víme, že pro mnohé je to dálka, ale už jste hráli Ostravici na jaře?

Podle aktuální informace je v nejmenovaném severomoravském obchodě, kde mají vybavení na Golf pro všechny kategorie hráčů a hráček, k dispozici ještě cca 10 divnick holí (vánoční dárek?) a další budou v březnu. Jen v našem klubu díky aktivitě Mac tuto hůl vlastní a zkouší již 7 členů a členek.

Pokud vás tato akce zajímá, napište zde svůj názor případně vyjádřete předběžný zájem se akce zúčastnit.
JK
 
Informuji všechny příznivce této "kouzelné" teleskopické hole, že s podporou tamního rezortu a golfového klubu hodláme v dubnu 2023 uspořádat na Ostravici

1. Mistrovství ČR ve hře s holí se stavitelným loftem

Pokud bude alespoň 15 zájemců o tuto soutěž, připravíme na některou neděli před nebo po Velikonocích hru na 18 j. se slevou greenfee i s dobrým obědem po hře a se slevou greenfee pro sobotní tréninkové kolo na seznámení se s hřištěm. Přespolním pomůžeme zajistit ubytování v rezortu. Víme, že pro mnohé je to dálka, ale už jste hráli Ostravici na jaře?

Podle aktuální informace je v nejmenovaném severomoravském obchodě, kde mají vybavení na Golf pro všechny kategorie hráčů a hráček, k dispozici ještě cca 10 divnick holí (vánoční dárek?) a další budou v březnu. Jen v našem klubu díky aktivitě Mac tuto hůl vlastní a zkouší již 7 členů a členek.

Pokud vás tato akce zajímá, napište zde svůj názor případně vyjádřete předběžný zájem se akce zúčastnit.
JK
Posuň to aspoň o 200 km na západ a můžeme se bavit:)
 
Tak třeba přijedeš s requo na víkend k nám. Když ano, slibuji, že další rok to uspořádáme v Hořehledech. ;) To určitě bude i víc majitelů "divnoholí".
 
Tak třeba přijedeš s requo na víkend k nám. Když ano, slibuji, že další rok to uspořádáme v Hořehledech. ;) To určitě bude i víc majitelů "divnoholí".
Přiznám se, že ta hůl je pro mne nouzový doplněk. Hra s ní je minimálně v polovině případů spíš za trest než za odměnu. Představa, že za hru s ní dobrovolně ještě platím a "plýtvám" už takhle drahocenným časem je slušně řečeno neatraktivní:).
 
....... Představa, že za hru s ní dobrovolně ještě platím a "plýtvám" už takhle drahocenným časem je slušně řečeno neatraktivní:).
Při tvé pozici a vytížení u vás v rezortu tomu moc dobře rozumím. Ale celé je to myšleno víc jako recese a společenská záležitost. Uvidíme.
 
@jirsbek, tady Jamie z Q! Děkujeme, že jste se o nás zmínili :)

Pokud máte vy nebo někdo jiný dotaz ohledně Q, jsem tu, abych vám pomohl.

p.s. Jsem z Nového Zélandu a používám Google Translate, tak mi prosím promiňte moji hroznou češtinu!
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom