Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Divnick Golf - teleskopické hole

Tak zatím mám 4 zájemce, s @mkopcak by to bylo 5ks. Cenu s clem, DPH a dopravou odhaduju na cca 5.000 Kč. Objednat chci odhadem v pondělí/úterý.
 
Tak zatím mám 4 zájemce, s @mkopcak by to bylo 5ks. Cenu s clem, DPH a dopravou odhaduju na cca 5.000 Kč. Objednat chci odhadem v pondělí/úterý.
U mě dobré, počítám s tím.
 
Tak já jdu do toho taky, ať je nějaká sranda. ;)
A co pak rovnou uspořádat miniturnaj vlastníků. A mám i námět na první vloženku. Dojít s nepoškozenou holí až dokonce.😜
 
...teda, vy umíte přemlouvat. Tak já tedy taky jednu vezmu. :) Chtěl bych, abyste mi ale příležitostně dosvědčili, že jsem se usilovně bránil :)

Na tyhle blbosti mě užije! ;)
 
Upraveno:
Kluci pokud teda chcete opravdu objednat společně, tak navrhuju:

1. vyberte jakou délku shaftu chcete

Jaké délky nabízíte?
Délka znamená "celkovou" délku hole od konce rukojeti po spodní patu hlavy, což je způsob, jakým USGA měří délku hole (zobrazeno níže). Máme dvě standardní délky. Model 38,5 palce (97,8 cm) je obvykle určen pro hráče s výškou 173 cm (5ft 8in) nebo vyšší a model 37,5 palce (95,25 cm) je určen pro hráče, kteří jsou nižší než 5ft 8in. Pokud měříte "asi" 5ft 8in a nejste si jisti, kterou délku si objednat, doporučujeme model 38,5", pokud jste dobrý hráč, a 37,5", pokud jste začátečník, protože kratší hole se lépe ovládají. Nabízíme také kratší a delší délky v krocích po 1/2 palce (1,27 cm) za příplatek 20 USD. Delší oficiálně nedoporučujeme, a to ani v případě, že jste vysoký hráč a vaše celá sada je extra dlouhá. S delším shaftem je švihová váha těžší a zvyšuje se ohyb a točivý moment (twist), takže je velmi obtížné využít výhod delšího shaftu a důsledně dopravit hlavu k míčku. Navíc i velmi vysocí hráči mají podobné rozměry od zápěstí k zemi, takže vysocí hráči nutně nepotřebují delší hole. To platí zejména pro naše hole Adjustable, protože standardní délka 38,5" je delší než většina holí v plné sadě, a to i s extra dlouhými shafty. Přesto nabízíme délku 39 palců (99 cm) za příplatek 20 USD nebo délky 39,5 palce (100,3 cm) a 40 palců (101,6 cm) za příplatek 40 USD, protože tyto délky vyžadují na zakázku vyrobené nástavce.

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

2. Zda chcete za 5 USD i "ledvinku" kam se vleze hůl

3. Zda chcete nějakou personalizaci - standart za 10 USD je bílý volitelný text na modrém pozadí s okraji které tmavnou až do černa viz OBRÁZEK případně vlastní LOGO asi za 25 USD?. Podle mě je to jen umělohmotná samolepka - za mě bych si uměl představit třeba českou vlajku, ale tohle je indivduální.

4. Pokud máte fakt zájem, tak mi nejpozději do středy 31.3.2022 (opraveno) pošlete zálohu 5.000 Kč na účet co vám pošlu osobně i s telefonem a kontaktem na mne. Ještě musím zjistit poplatky za proclení a clo. Doprava z USA by měla trvat zhruba týden dle mailu od Divnicka, doprava do ČR pro 3 hole za 66USD tak to možná bude stejné i pro více holí, uvidíme. Jakmile by dorazily, tak je rozešlu Zásilkovnou každému zvlášť.
 
Upraveno:
Pro mě délka 38,5 bez "píčovin". Ale asi nedokáž splnit bod 4. 🤔23.3.2022 už totiž bylo.😲
 
Kuwa drát, samozřejmě 31.3.2022 - opraveno :) aj do PM jsem to asi napsal blbě ...
 
Pro mě délka 38,5 bez "píčovin". Ale asi nedokáž splnit bod 4. 🤔23.3.2022 už totiž bylo.😲
Já osobně beru jen ledvinky bo slouží i jako cover a za 5 USD je to asi v poho :) dvě hole standard 38.5 pro ogary a dvě kratší 37.5 pro cérky
 
Doufám, že to klapne. Taky si vezmu ledvinku navíc. :up:

Když s tím umí Rick, tak to musí přece fungovat. Alespoň jednu nezapomenutelnou hru! :-D
 
Doufám, že to klapne. Taky si vezmu ledvinku navíc. :up:

Když s tím umí Rick, tak to musí přece fungovat. Alespoň jednu nezapomenutelnou hru! :-D
Pokud ten klacek dorazí do konce května,tak ho nezapomeň vzít sebou na Darovou ;);) Uděláš nám ostatním předváděcí akcičku :):)
 
Pokud ten klacek dorazí do konce května,tak ho nezapomeň vzít sebou na Darovou ;);) Uděláš nám ostatním předváděcí akcičku :):)

No nevím. Dokážu se ztrapnit i s klasickým vybavením. Ale jo, když to dorazí, určitě vezmu. Tak @Jerry by taky jednu koneckonců měl mít. Tak můžem rozbíjet tu jeho přednostně :p
 
No nevím. Dokážu se ztrapnit i s klasickým vybavením. Ale jo, když to dorazí, určitě vezmu. Tak @Jerry by taky jednu koneckonců měl mít. Tak můžem rozbíjet tu jeho přednostně :p
Dobrej nápad ... ale půjčím to jen na potvrzení o pojištění Golfplan ... abychom pak mohli vymáhat náhradu za celou sadu želez ... 😜
 
Dobrej nápad ... ale půjčím to jen na potvrzení o pojištění Golfplan ... abychom pak mohli vymáhat náhradu za celou sadu želez ... 😜
Nebojte kluci,já ji nechtěl půjčit ;););) Já mám problém hrát s těma normálníma holema,co mám v bagu :D:D Ale vy by jste si mohli dát nějaké vloženky pro pobavení zbytku startovního pole . Ještě mne napadlo,že mi budeme uzavírat mezi sebou sázky ,kdo z vás bude v dané vložence úspěšnější :cool::cool::cool:
 
Tak objednávám 10ks :p. No a mezitím pár důležitých instrukcí od tvůrce:

Jak správně rozložit shaft - většina lidí co jsem viděl na videích to vlastně dělala úplně blbě:

Jak správně složit shaft - to třeba Rick Shiels na konci videa nezvládnul bo asi nečetl/neviděl jak se to má dělat. Hlavně bacha ať si neskřípnete ruku, proto je nutné to držet tak jak to Steve ukazuje:

Jak si nastavit loft - ono to umí i půl lofty pomocí pohybu vpřed a vzad:

Jak si upravit zarovnání páčky
 
Tak včera dorazila zásilka holí, narychlo jsem vyběhl na horní 9-ku na Ostravici. Pravda 51 ran není nic moc, ale rozhodně za to nemůže hůl. Bez drivingu, bez cvičné rány hned na první 4-parové 10-ce green v regulaci a par. Pak par i na 5-parové 12 a čtyřparové 18 (obě green v regulaci - 2x birdie těsně vedle sakra), dvě boogie a pak pár sraček po topinkách, ale to se poddá.

Je to překvapivě dobře hratelné! Jsem velmi mile překvapen, že se to chová jako normální hůl. Chce si to více osahat hlavně v režimu vyšších loftů (pro mne). Puttovaní je pocitově obtížnější ale pokaždé 2 putty a jednou 1 putt - takže žádný zásadní propadák. Pravda s mým putterem bych možná 2-3 putty asi proměnil, ale tady nejde vyloženě o soutěžní golf ale o to hezky si zahrát.

Skládání i rozkládání shaftu v pohodě pokud člověk mrkne jak se to má správně dělat - viz. videa. Nastavování loftu chce trochu cviku a hlavně je třeba si zkalibrovat vzdálenosti, protože je to přeci jen trošku jiné než mé standardní hole. S klasickou 5kou železem hraju okolo 155 metrů (když ji trefím hezky). S Divnickem nastaveným na 5ku jsem na 18ce z týčka zahrál 189 metrů - což mi připadá slušné. Na webu Divnick píše, že nejdelší rány nejsou v nastavení Driver ale spíše někde mezi 3-4 kvůli trajektorii.

Sweetspot není úplně velký, hlavně horní část hlavy hole je taková "tupá". Jakmile jsem trefil horní část hlavy hole tak to tak divně zazvoní a neletí to, takže je hned poznat že to nebylo dobře trefeno. Víc jsem zatím nejistil bo venku začalo chumelit!!! :eek:
 
@Mac: Jako těším se úplně moc! :) Jaké dojmy z krátké hry - v okolí grýnu a pak na něm? Pocitově? P5eci jen, těch změn je hodně i včetně konstantní délky hole? Nebo ti to nepřišlo?
 
@Mac: Jako těším se úplně moc! :) Jaké dojmy z krátké hry - v okolí grýnu a pak na něm? Pocitově? P5eci jen, těch změn je hodně i včetně konstantní délky hole? Nebo ti to nepřišlo?
Mám to stejně - doufám, že to bude super a já nebudu muset na tréninky tahat 20kg bag, ale jen jednu hůl v kapse🤣
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom