Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Blog Deníček golfového manažera 10. – Proč taky hraju golf?

mkopcak

Guru fóra
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
8,0
Právě jsem publikoval článek:

Deníček golfového manažera 10. – Proč taky hraju golf?

Blog  Deníček golfového manažera 10. – Proč taky hraju golf?

Mám za sebou čerstvě parádní golfový víkend. Parádní je málo, ten víkend byl božskej! A když si ho zpětně přehrávám, vyskakuje mi před očima řada důvodů, proč ten golf vlastně tolik miluju a proč si ho každý z nás může užívat a vychutnávat díky jiným podnětům. Tohle jsou některé z mých... Dát...

Diskuse a komentáře k článku vítány.
 
Upraveno moderátorem:
Ty jsi takovej v..l, a umíš to krásně napsat..:):):), jdu si dát devítku..
 
Tak zhruba tak. Jak tomu jednou propadnete... Hezky napsáno. A pro pozorné, já ten barák dvakrát trefit nechtěl! Kdyby mě někdo podezíral, že chtěl, tak nechtěl! NECHTĚL! A dost u o tom! Pst! :-D
 
Hezky pěkně. Všem se nám podařilo pár ran, které si za rámeček nedáme, ale ty dvě Michalovo nás pobavily tak, že jsme se smíchy povalili na záda:)
 
Já to furt říkám,že ten z těch Hořehled je nějakej divnej.;) .... zaplaťpánbu za to :D
 
Tak zhruba tak. Jak tomu jednou propadnete... Hezky napsáno. A pro pozorné, já ten barák dvakrát trefit nechtěl! Kdyby mě někdo podezíral, že chtěl, tak nechtěl! NECHTĚL! A dost u o tom! Pst! :-D
Kdybys chtěl, tak to nikdy netrefíš. :p
 
Ty jsi hotový spisovatel! Neuvažuješ o vydání svázaných Deníčků? ;) Myslím to vážně, bavíš mě :D
 
Ty jsi hotový spisovatel! Neuvažuješ o vydání svázaných Deníčků? ;) Myslím to vážně, bavíš mě :D

Rád bych, třeba na to jednou bude čas. Děkuju!
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom