Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Děkuji a chválím! (aneb Golfoví getlemani nevymřeli)

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Kritizovat umí každý, zvlášť mi Češi jsme v tom experti. Ale pochválit a poděkovat veřejně, to chce už trochu kuráž a taky uznání druhého. Obecně se málo chválí a přitom upřímné poděkování a pochvala dokáže víc, než se zdá, minimálně vykouzlit dobrý den jak pro chváleného tak pro toho, kdo chválí. Takže, když přijdete z golfu, kde jste zažili menší či věci věc, která vás potěšila a nestihli jste poděkovat a pochválit, tady je to správné místo. Jedno, jestli recepční, maršál, hráč, rozhodčí, kolemjdoucí, v eshopu, na 19.jamce... prostě vlákno pro všechny alespoň trochu golfové pochvaly a s nimi související poděkování. :)

Kdopak udělá výkop?

Poznámka: Toto vlákno by mělo obsahovat pouze děkovné a pochvalné příspěvky. Žádné či jen minimum reakcí na ostatní, prosím!
 
Upraveno moderátorem:
Dobry napad!
Vzpomel jsem si na milou prihodu z albatrosu, asi rok dozadu.
Turnaj, vedro, ja a kamarad jdeme na tee c. 1. Marshall/starter nam cte vsechny nalezitosti a chystame se na odpal. V tom si kamarad uvedomi, ze si zapomel koupit vodu. Pred nami 5 hodin v 33+ stupnich bez stinu. Marshall ho uklidni, at to neresi... odpalime, jdeme hledat mice a on mu mezitim na bugine privezl 2x vodu z recepce... strasne mile, lidske... Diky!
 
Díky a pochvala panu Davídkovi za to, jak jak pozvedl a posunul hřiště a klub(ne doslovně jako pan Pavel Pavel sochy Moai) v Molitorově u Kouřimi...
 
chválím all4golf.de
nakoupila jsem a potřebovala jednu věc vrátit, faktura byla v zásilce formou dvojlistu
druhý list byl formulář s instrukcemi pro vrácení
na formuláři bylo napsáno, že mám poslat mail pro etiketu, kterou nalepím na obálku
etiketa dorazila mailem hned druhý den, tak jsem ji tedy nalepila na obálku
na poště jsem zjistila, že díky etiketě neplatím za vrácení poštovné :up:
jde o prd
ale potěšilo mě to
 
Upraveno:
chválím golfino.de
před rokem jsem u nich koupila super pěkný a ne zrovna levný triko
bohužel se objevilo nemilé poškození materiálu zrovna v místech, kde je to docela vidět.
tak jsem jim poslala fotku, jestli to jde reklamovat :) nemohla jsem najít účtenku a tak jsem je chtěla jen trochu poškádlit).
napsali, ať pošlu účtenku, čislo zboží a svoje zákaznické číslo
a já na to, že to nemám, že prosím, ať to dohledají sami podle jména, že to šlo přes e-shop a ofotila jsem jen etiketu s číslem výrobku z mikiny
a oni to dohledali, a že to mám poslat ke kontrole a že mi popřípadě vrátí peníze
 
Díky a pochvala panu Davídkovi za to, jak jak pozvedl a posunul hřiště a klub(ne doslovně jako pan Pavel Pavel sochy Moai) v Molitorově u Kouřimi...
Osobně jsem si Molitorov oblíbil právě kvůli přístupu. Hřiště je pro nováčky dobrým cvičištěm a kolik práce se tam udělalo za poslední rok, klobouk dolů. Co víc jsou naprosto féroví, a to se dnes cenní... za 14 dní jim tam přivedu dva nové členy.
 
chválím golfino.de
před rokem jsem u nich koupila super pěkný a ne zrovna levný triko
bohužel se objevilo nemilé poškození materiálu zrovna v místech, kde je to docela vidět.
tak jsem jim poslala fotku, jestli to jde reklamovat :) nemohla jsem najít účtenku a tak jsem je chtěla jen trochu poškádlit).
napsali, ať pošlu účtenku, čislo zboží a svoje zákaznické číslo
a já na to, že to nemám, že prosím, ať to dohledají sami podle jména, že to šlo přes e-shop a ofotila jsem jen etiketu s číslem výrobku z mikiny
a oni to dohledali, a že to mám poslat ke kontrole a že mi popřípadě vrátí peníze
tak jsem dnes dostala tuto zprávu: :up:
Returned and credited 80,62 €​
Tracking Nummer:1Z8V0F656828417076
 
tak dnes anabáze skončila
peníze mi prý vrátit nešlo (že jsem platila přes PayPal - ok příště nene)
tak jsem zatelefonovala :(
a navrhla výměnu za něco jiného a že prý ano, ok beru svetr a že prý ho posílají
jenomže týden utekl a nic
tak jsem zatelefonovala :(
byla tam paní, co nic nevěděla a uměla jen německy, složitě to dohledávala až korespondenci naštěstí našla, že kolegyně, co má home office na to zapomněla
a dnes svetr dorazil :up:
neumět německy, tak se to dost zkomplikovalo :down:
 

Přílohy

  • 18B451F4-6F14-443D-9581-6E9152684532.jpeg
    18B451F4-6F14-443D-9581-6E9152684532.jpeg
    110,2 KB · Zobrazení: 371
Tímto na základě včerejšího zážitku děkuji a chválím @requo za existenci 19. jamky. Včera mi dorazila zájemkyně o golf na první lekci Hraj Golf Změň Život. A cestou na driving vždy projíždím celé hřiště a ukazuji nováčkům jeho krásy, povídám o jeho historii a ptám se jich na důvod, proč s golfem začínají a proč zrovna u nás. No a paní zmínila, že manžel golf hraje, ale že ji nechce trénovat. No a že hledala, kde by se to mohla naučit a narazila na Hořehledy a při pátrání po detailech objevila i 19. jamku, kde si mě prolustrovala. A že jí bylo sympatické, jak normální to tu u nás je, že to děláme tak na pohodu a pro obyčejný lidi. Trochu mi zatrnulo, ale paní byla extrémně příjemná a už jsme zahájili kurz na ZK. Takže ještě jednou - díky moc!
 
Před pár týdny se mne některý z rodičů na dětském tréninku zeptal, proč máme v kýblech na míčky díry. Tak jsem shromážděné skupině povyprávěl příběh, jak jsme před rokem koupili 20 kyblíků (10 Kč/ ks) v OBI. A že hned druhý den nám někdo polovinu ukradl. Tak jsme do nich vyvrtali díry. Přesto jich během roku vždycky pár zmizí.

Včera jsem večer na drivingu objevil 6 fungl nových kyblíků a k nim přilepený tenhle vzkaz. A jsem rád, že navzdory různejm hajzlům, virům a Babišům, je hořehledský svět naprosto v pořádku. Takže palec nahoru Mr. Bucket, klaním se až k zemi a děkuji za tu čistou radost, která mi zaplavila tělo i duši.

IMG_0401.jpg
IMG_0402.jpg
 
Vzpomněl jsem si na toto starší vlákno, obnovuji.

Díky aktuálně @JardaK za mnohé recenze a sdílené fotky z jeho golfového tripu po Moravě, tady na Jamce. Věřím, že pro mnohé to může být inspirativní - co čekat, pokud se tam vydáme. :up: Jardo, díky!

---

Stejně díky patří i mnoha ostatním, které kratší či delší recenze ze svých golfových cest (či her) sdílejí. Tady by se hodilo je vyjmenovat, ale ono hrozí, že bych na někoho zapomněl a pak by to jeho i mě mrzelo... nebojte, minimálně já osobně čtu všechno, fotky prohlížím. A to nikoli jako admin, ale především jako golfista, který se těší z Vašich zážitků a trochu i z toho sosá inspirace pro svůj golfový život! :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom