Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Decathlon

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Dnes navštíven Decathlon v Praze na Zličíně, celá jedna ulička věnovaná golfu. Jasně, žádná hitparáda to není, ale vybavení, repas míčky, nějaké botky, dokonce bagy, patovací rohožky a hadry tam mají. Především je tam velký výběr lehkých takových tenkých svettromikin, jednobarevných, nositelných, cena 300-400 Kč, dlouho to asi nevydrží, ale to je otázka.

Fotky z krámu, druhé patro, vybavení (bohužel na oblečení jsem zapomněl vyfotit):

foto 1.jpg foto 2.jpg


Já si tam třeba dnes koupil boty za cca 1300, spíše na nošení běžné místo tenisek, uvidíme, co vydrží:

panska-obuv-spikeless-500-na-golf-seda.jpg



A pokukuju po mikrobagu. :)


bag-ultralight-na-golf-s-trojnozkou.jpg

Za 1300,- :) http://www.decathlon.cz/cs/p/8389794_bag-ultralight-na-golf-s-trojnozkou.html#/20011-254-_

Btw. koupil jsem na ochutnání i tyčinky http://www.decathlon.cz/cs/10221-ovocne-zele, jsou dobré, uvidíme co v bagu, jahodové jsou supr. Doma mi je kluci snědly už. :(
 
Dnes navštíven Decathlon v Praze na Zličíně, celá jedna ulička věnovaná golfu. Jasně, žádná hitparáda to není, ale vybavení, repas míčky, nějaké botky, dokonce bagy, patovací rohožky a hadry tam mají. Především je tam velký výběr lehkých takových tenkých svettromikin, jednobarevných, nositelných, cena 300-400 Kč, dlouho to asi nevydrží, ale to je otázka.

Fotky z krámu, druhé patro, vybavení (bohužel na oblečení jsem zapomněl vyfotit):

Zobrazit přílohu 2145 Zobrazit přílohu 2146


Já si tam třeba dnes koupil boty za cca 1300, spíše na nošení běžné místo tenisek, uvidíme, co vydrží:

Zobrazit přílohu 2147



A pokukuju po mikrobagu. :)


Zobrazit přílohu 2148

Za 1300,- :) http://www.decathlon.cz/cs/p/8389794_bag-ultralight-na-golf-s-trojnozkou.html#/20011-254-_

Btw. koupil jsem na ochutnání i tyčinky http://www.decathlon.cz/cs/10221-ovocne-zele, jsou dobré, uvidíme co v bagu, jahodové jsou supr. Doma mi je kluci snědly už. :(
Ty stejné tyčinky jsem koupila taky, jsou příšerně sladký, takže posloužily jako první pomoc ve stresu doma. Navíc jako důvod proč je nevzit na hřiště bylo, že jsou lepkave. :p
 
Dnes navštíven Decathlon v Praze na Zličíně, celá jedna ulička věnovaná golfu. Jasně, žádná hitparáda to není, ale vybavení, repas míčky, nějaké botky, dokonce bagy, patovací rohožky a hadry tam mají. Především je tam velký výběr lehkých takových tenkých svettromikin, jednobarevných, nositelných, cena 300-400 Kč, dlouho to asi nevydrží, ale to je otázka.

Fotky z krámu, druhé patro, vybavení (bohužel na oblečení jsem zapomněl vyfotit):

Zobrazit přílohu 2145 Zobrazit přílohu 2146


Já si tam třeba dnes koupil boty za cca 1300, spíše na nošení běžné místo tenisek, uvidíme, co vydrží:

Zobrazit přílohu 2147



A pokukuju po mikrobagu. :)


Zobrazit přílohu 2148

Za 1300,- :) http://www.decathlon.cz/cs/p/8389794_bag-ultralight-na-golf-s-trojnozkou.html#/20011-254-_

Btw. koupil jsem na ochutnání i tyčinky http://www.decathlon.cz/cs/10221-ovocne-zele, jsou dobré, uvidíme co v bagu, jahodové jsou supr. Doma mi je kluci snědly už. :(
To vypadá, že jsi právě objevil Decathlon! ;) Tam chodím dávno...míčky nové za cenu "jetých" a často je i nacházím, takže se asi používají hojně.
Trička s límečkem za super cenu - na trénink v pohodě a protože nějaká mám už minimálně druhý rok, drží tvar. Svetříky do "véčka" pěkné, líbí se mi a opět jsou za slušnou cenu.
Týčka, vypichovátka, rukavice...když potřebuji rychle koupit, jedu do Decathlonu. Mám i jejich kartu, takže na případnou reklamaci nepotřebuji doklad. To je super služba.
Líbí se mi i kalhoty, koupila jsem tam klukům, ale na rovinu - kluci mají i kalhoty z Lidlu, ačkoliv nejsou "golfové", jsou od nich k nerozeznání. Nejmladšímu jsem tam koupila golfové boty Adidas za 700,- kč ve výprodeji. No, on má velikost 44, žádné "dítko" :D
Jediný co mě mrzí, v Hradci mi přijde ten Decathlon hrozně vybrakovanej, obzvláště co se golfu týče. Možná na jaře doplní zboží a pak už nedoplňují, aspoň to tak na mne působí.
Máme odtamtud i stan - rodinný za 2.600,- Kč - pecka cena, na to naše nárazové kempování jednou-dvakrát do roka, bohatě stačí.
 
Jakože v Hradci má Decathlon golfové výbavy jeden regál....a probranej. Vloni měli akci, že když se nakoupilo za více než 500,-, byly míčky na driving na Roudničce grátis (asi jeden košík). Ale když jedu na Čerňák nebo jinde, kde Decathlon je, vlezu tam, jestli nemají lepší a více věcí než v Hradci.
 
Ten "minibag" vypadá super... koukal jsem na něj a vypadá to na identickou kopii tohodle https://www.webgolf.cz/bagy-na-zada/81005-sun-mountain-2five-stand-bag-cerna-651323600547.html který jsme si kupovali nedávno a musím říct, že ten rozdíl v ceně je hustej, škoda no, už jsme je měli koupené, tak holt někdy jindy:) každopádně pro půlset třeba na devítijamku apod je to jak dělané, nosím v tom 7holí a imho se pohodlně vejde i více... podobně je vybaven i Decathlon na Chodově, ale nejvíce věcí skladem imho měli na Černém Mostě (že by náhoda s ohledem na nedaleké hřiště?:) ). Bral jsem tam i počítadlo, ručník, kryt na driver za pár korun (líbila se mi decentní černá barva a na logu či značce mi nezáleží). Pro levnější doplňky mohu doporučit:)
 
@Marta: No, objevil, no. Já osobně moc nemám rád tento styl obchodů, přijde mi tam nepořádek, jak se v tom lidi hrabou, takže tam zpravidla nechodím, ke své škodě. Na Chodově jsme byli předevčírem s @doktordee - a golfová sekce skorem prázdna. Tak kdy jsem včera jel na Zličín, tak spokojenost, mnohém méně lidí (díky času, kolem třetí odpo), uklizeno, klid na zkoušení a prohlížení. Svetříky vyzkoušíme a dám vědět. Díky za sdílenou zkušenost!

@black.horse: jj, pocitově mi do ruky sedl moc, dělá na mě dojem i silného materiálu, narozdíl od mnohých jiných cenově lowendových bagů, takže nejspíš tam dneska sjedu, a koupím, dokud je. :)
 
Upraveno:
Ten bag vypada dobre... otazka co to vydrzi. Jinak on je waterproof nebo se to tak jenom tvari?

Na fotce nevidim zadny popruh, ale pry to ma komplet na zada. O raincoveru ale zadna zminka, ale cvoky na stranach vidim.

10 let zaruka... to by me tedy zajimalo na co presne. :)

Jinak na toto se tam asi pujdu podivat:
http://www.decathlon.cz/cs/p/836372...ub-pro-deti-ve-veku-213-let.html#/20011-254-_

http://www.decathlon.cz/cs/p/8363183_detsky-nafukovaci-micek-500-na-golf.html#/20011-254-_

Už ho mám doma. Waterproof je jenom horni kapsa, jedna. Má to popruhy na záda, a raincover tam je taky. Takže dobré. Ještě jsem na hřišti netestoval, ale působí na mě v ruce relativně kvalitně, pevně, skořepina a úchyty jdou dobře do ruky. Takže pocitově zatím ok.
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Už ho mám doma. Waterproof je jenom horni kapsa, jedna. Má to popruhy na záda, a raincover tam je taky. Takže dobré. Ještě jsem na hřišti netestoval, ale působí na mě v ruce relativně kvalitně, pevně, skořepina a úchyty jdou dobře do ruky. Takže pocitově zatím ok.
Pujcil bych ho na mesic @JardaK - pak se uvidi, jake to je!

No ja si koupil nedavno pencil mizuno, ale je to malinko preslap, neb je kratsi nez bezne bagy a tak nesedi na nektere voziky. Nozicky by se asi tez hodily.
 
Pujcil bych ho na mesic @JardaK - pak se uvidi, jake to je!

No ja si koupil nedavno pencil mizuno, ale je to malinko preslap, neb je kratsi nez bezne bagy a tak nesedi na nektere voziky. Nozicky by se asi tez hodily.

Ty si taky prd pamatuješ že? Já nejsem ten správnej tester, mě se nikdy bag nerozpadl. Navíc jsem línej, nic nosit nebudu. Já maximálně tři metry z garáže do auta a pak z auta na vozejk.
Jestli chcete testera, tak doporučuju FrantaH, ten s bagem běhá po městě každej tejden.
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Můj oblíbený golfový krám osobně v pondělí dopoledne navštíven. Přežil jsem ten nával a hlavně modré rukavice ve vhodné velikosti ulovené. :)
Naštěstí v golfové sekci bylo prázdno (na Chodově v Praze i dost golf. bot a oblečení - doprodeje). Tak jsem si vzal i ty úchyty na hole do bagu za cca tři stovky. Jsem zvědav, jestli to bude fungovat.

image.jpg
 
Upraveno:
Dotaz na ty rukavice, vzal sem taky dvě ale neustále se mi rozepíná, ten suchý zip prostě nedrží, máš to taky tak?
 
Dotaz na ty rukavice, vzal sem taky dvě ale neustále se mi rozepíná, ten suchý zip prostě nedrží, máš to taky tak?

Vůbec. Resp. alespoň u té původní mi sucháč sedí (bez problémů desítky her/tréninků). Vyzkouším tu novou o víkendu a dám vědět...
 
Dotaz na ty rukavice, vzal sem taky dvě ale neustále se mi rozepíná, ten suchý zip prostě nedrží, máš to taky tak?
Ja jsem na tom stejne.

Minula decathlon rukavice byla v pohode. Ten suchac se zda byt jinej, nezli co byl na kusech co se prodavalo loni, ale nemuzu primo porovnat protoze tu starou jsem uz zahodil.

Kupoval jsem tuhle
 
Ja jsem na tom stejne.

Minula decathlon rukavice byla v pohode. Ten suchac se zda byt jinej, nezli co byl na kusech co se prodavalo loni, ale nemuzu primo porovnat protoze tu starou jsem uz zahodil.

Kupoval jsem tuhle
Přesně tyhle tam kupuju....už asi 4 ks a sucháč vždy problému..
 
Přesně tyhle tam kupuju....už asi 4 ks a sucháč vždy problému..
bez problému:D
 
Dotaz na ty rukavice, vzal sem taky dvě ale neustále se mi rozepíná, ten suchý zip prostě nedrží, máš to taky tak?

Tak ty moje rukavice a sucháč naprosto v pohodě. Ale je to asi jiná řada, než ty tvé, konkrétně tyto:

 
Pravda, mám ty levnější, zkusím pak tyhle, bohužel sem jich vzal víc, tak je musím využít :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom